Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justyna mysl pozytywnie. Moj pierwszy porod byl koszmarny i rowniez sie cholernie balam tego porodu a nie bylo tragedii tylko krwotok. No i stad teraz czekamy na wyniki bo jesli wyjda zle to musza transfuzje zrobic a wtedy to tu do poniedzialku bede :/ ale czuje sie ok tylko jak wstaje to sie w glowie kreci i slabo robi wiec leze i mysle ze organizm sobie poradzi. Emilka naprawde tak jest z polozna. One wiedza co robia i rowniez na duchu podtrzymuja. Ja kilka razy powiedzialam ze nie dam rady to mi powiedziala ze nieprawda ze jestem the best i ze mnie cialo moje slucha i mam sie nie dac heh. Niby nic a jednak daje kopa!!! Do tego wogole masowala krzyz trzymala za reke i wogole super babka sie trafila. Biologia Pawelek jest przeslodki pieeeekny poprostu :* aby calowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 😁

Cisza cisza a ja przed chwila mialam 5 skurczy co 6 minut pozniej spokoj i kolejny po 10 minutach xD ie wiem czy to bylo przez to ze miałam pełna dupe ze tak powiem czy przez co... xD zobaczymy jak po wyproznieniu sie ze tak powiem 😁 a gorąco mi sie zrobiło i głowa jakos zaczela bolec :/

a reszta kobitek gdzie ? :Prodzi reszta rodzi 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Moze jutro was nadrobie jak moj bedzie w domu i zajmie sie malym, bo jak na razie to pracuje na popoludniowki wiec siedze sama z malym 🙂 Teraz zeby do was zajrzec musialam go wlozyc do nosidelka i bujam go, bo juz od 2 godz nie spi, tylko by siural, sral i jadl 😁 😁
Wiec jak juz wiecie 10.12 trafilam w koncu na ta porodowke. Kurcze juz od niedzieli mialam co 10 min a w poniedzialek rano juz co 6 min, wiec stwierdzilam ze jade. No i po badaniu okazalo sie ze mam juz 4,5 cm rozwarcia 🙂 Ogolnie do 7 cm sobie chodzilam po korytarzu, tylko co skurcz to szukalam czegos do oparcia 😁 Lewatywe mi zrobili, co chwile badali tetno malego i bylo ok, Ale pozniejsze skurcze, szczegolnie juz ok 8cm rozwarica nie byly mile, dostalam 2 zastrzyki na przyspieszenie a na koniec jeszcze kroplowke i wtedy to juz wogole koszmar. Moj byl caly czas ze mna ale pamietam wszystko jak przez mgle, nie spodziewalam sie takiego bolu powiem szczerze :/Najgorzej pod sam koniec, jak lekarz zeby mi pomoc zacisnal mi na brzuch,to bolalo chyba jeszcze bardziej niz same skurcze parte, naciecie tez wiem kiedy bylo :/ Takze wrazenia takie sobie.....Moj tylko podawal mi wode, smarowal mi usta pomadka, i podkladal podklady pod dupe, bo w tych skurczach wszystko skopywalsm 🙂 🙂
Bylam w szpitalu 3 doby, maly nie mial zoltaczki, jeszcze dzisiaj bylismy sprawdzic, bo wydawalo sie nam ze jest zolty, ale poziom bilirubiny 10 wiec ok. Mam ok 15 szwow, i dopiero dzisiaj tak naprawde mnie to boli, bo wczesniejsze dni, to bardziej dupa od cisniecia, moje hemoroidy i zakwasy 😁 Sutki mam juz poranione bo maly wiecznie glodny.....Spie po 3 godz ale jest ok 😁 😁
Dobra spadam bo maly juz sie drze...bujanie nic nie daje...pewnie znowu walnal kupsko 😁
Jutro sie odezwe 🙂
Trzymam kciuki za te nierozpakowane 🙂 Pa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologiaa dziekujemy za wyczerpującą wypowiedz, fajnie ze nam wszystko opisalas, jak sobie pomysle o tym bolu to az mi sie slabo robi. jak trafie na porodowke to napisze Ci smsa, bo mam chyba tylko Twoj nr telefonu 🙂 No tak, Dominis tez na początku tylko robil kupke, siusial i ciagle na cycu wisial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia twoj opis to naprawde napaja "pozytywnymi" uczuciami do porodu i tym co dzieje sie po porodzie 😁 😁 😁 widac szczeze napisane od serca bez sciemy i koloryzacji 😁 😁 😁 szczegolnie sranie i sikanie hahaha

Justyna oj oj widze ze ty nam sie zaraz rozpakujesz to ewidentnie wyglada na zaczynajacy sie poród 🙃 🙃 🙃 ale fajnie znow bedzie grudniowy bobasek 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór 🙂

skurcze mineły, tzn dalej co jakiś czas ból albo kłucie w podbrzuszu trwajace 1-3 sekundy i napinajacy sie brzuch przy tym trwajacy do 5 sekund wiec nie wiem czy to skurcze czy mała sie rozpycha bo tak to wyglada heh 🙂 jakies dziwne przeczucia mam ze i ja moge urodzic nagle mnie tak dzis wzielo xD ale znajac moje szczescie t powtorze sie ze w swieta na porodowce wyladuje albo jeszze pozniej... 😁
zgaga mnie meczy a rennie sie skonczylo i nie moge sobe poradzic żywy ogien w gardle az sie na wymioty zbiera :/

biologia fakt dzieki za opis ciekawa jestem jak to u mnie bedzie wygladalo hehe 😁

moj poszedl na noke a ja z jakimis dziwnymi przeczuciami mowie aaa ide sie wykapac ogolilam paszki, nozki ale na pityne nie mialam sil juz heh mowie trudno w razie czego nie pierwsza i nie ostatnia zarosnieta bede rodzic hehe z reszta tragedi nie ma wiec luz... 😁

poszperam w necie bo spac mi sie nie chce i pozniej jeszcze zajrze chociaz pewnie nikogo juz nie bedzie, mamusie spia a z tych nieropakowanych to tylko ja taki ncny marek chyba i emilka czasami mi towarzyszy nie 😁 ? hehe to do pozniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry z Pati w brzuszku 🙂

No, myslalam ze bede miala straszna nocke ale nie bylo tak zle, wstalam 3 ray na siku i tyle
Poza bólem podbrzusza ale bolem do zniesienia strasznie boli mnie krzyz :/ na dole to taki bol jak bm nie wiem caly dzien na schylaka cos robila a pozniej chciala sie wyprostowac, jak to emilka okreslila taki bol jak na okres tyle ze w plecach na dole :/

dzis postanowilam ze ja posprzatam w domu wiec moze sie cos zacznie dziac u mnie hehe 😁 bo juz jak sie rano przebieralam to jak sie schylalam zeby spodnie zalozyc i sie wyprostowywalam to mialam wrazenie ze mała jezdzi mi glowka po kroczu haha no ze sie obniza a jak sie prostuje to sie podnosi heh

a jak tam nasze mamusie sie trzymaja ?

miłego dzionka kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaap2 napisał(a):
Informuje ze dzisiaj o 8.15 urodzil sie silami natury Nikodem, wazy 4050g, 59cm i dostal 10 pkt Apgar. Z pozdrowieniami od JustynyKreft 😁 😁 😁 😁
Tworze watek 🙂
ale wam to slicznie idzie!! mam nadzieje ze u nas tez tak bedzie szybko i sprawnie szlo 😁 to ile was tam jeszcze zostalo?? 🙂 aaa biologia przeslicznego synka masz!!!
zazdroszcze bo tez juz chce tulic swojego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...