Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilka taki typ osobowosci hehee nie wiem po kim to mam :P ale u mnie to rodzinne 😁 wesoło jest 😁 ciesz sie ze nie slyszysz rozmow moich z moim bratek bo bys od razu urodzila ze smiechu xD

nie no ja sie nie obraze jak sobie pojdziecie na mamusie.net bo i tak jak grudzien sie skonczy to watek grudnioweczki 2012 zostanie chybaautomatycznie usuniety czy jak to jest ? no ale w kazdym badz razie u mnie nic nie zapowiada porodu, mowie ja to na same swieta yladuje w szpitalu albo po nowym roku zobaczycie :P jedna albo drugie pewne kiedys urodzic muze hehehe chyba ze sie sprawdzi zyczneie mojego i 2 lata jak slonica kurde bede chodzic hahaha xD

ide brac sie za obiadek a tak mi sie nie chce ze szok :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaale tu cisza dzisiaj, niedziela to mamusie pewnie gosci maja i chwala sie swoimi skarbami :d hehe piekna sprawa 🙂

emilki nie ma pewnie lezy hmm w domu albo na porodowce 😁

ja ide sie polozyc po obiadku bo kregoslup tomi zaraz z obydwoch stron wyjdzie dupskiem i morda chyba ale tak naciska na dupe ze zaraz sie wygne w pol :/ o tak na raz mnie bol wzial i trzyma :/

milej niedzieli kobitki do pozniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Widac po ilosci postow ktore dziewczyny sa jeszcze nie rozpakowane 🙂 basia i emilka 🙂 reszta ma teraz mniej czasu 🙂
Moj szkrab akurat spi...ogolnie niby jestem zmeczona ale nie moge narzekac...grzeczny jest.....spi po 3 godz, potem sie budzi, je nawet z 40 min, walnie kupsko i dalej spi 🙂 takze zawsze z 3 godz mam przerwy 🙂 A powiedzcie mi, te mamusie rozpakowane, po czym poznac jak dziecko ma kolki? Moj na razie nie ma, bo spokojny, tylko nie wiem po czym to pozniej poznac....
Kiedy sie przenosimy na mamusie?? Jak sie wszystkie rozpakuja?
Piersi bola mnie jak cholera.....wczoraj robily sie juz troche twarde, ale szybko zadzialalam i dzisiaj jest lepiej, ale sutki mam juz poranione, mimo ze caly czas smaruje Maltanem :/ Jak maly zaczyna ciagnac, to tylko zaciskam zeby :/ Szwy troche ciagna...maja sie rozpuscic do 2 tyg...zobaczymy, ale te moje hemoroidy po tym porodzie to porazka.....nawet usiasc nie idzie.
Ale waga leci w dol...choc myslalam ze po samym porodzie spadnie wiecej....JAk wrocilam do domu ze szpitala to mialam tylko 5kg mnie....ale dzisiaj juz jest 8....brzuszek coraz mniejszy. Ale co ciekawe ze pepol dalej taki odstajacy 😁 😁 Tez tak macie? I dalej taki czarny.....ciekawe kiedy ta krecha wogole zejdzie.....
Nic, spadam....bo na mojego nie mam co liczyc....wczoraj przyjechal nowy telewizor ktory sobie zamowil....i normalnie dostal do glowy, doslownie...jest jak w jakims amoku :/ Przy malym pomaga mi tylko 5 min przy kapieli, poza tym nie robi nic....jeszcze ani razu nie zmienil mu nawet pieluchy...takze zalamka :/
Czekam na kolejne wiesci o nowym dzieciaczku 😉
Pozdrawiam was kochane 🙂 Ale ze Motylek jeszcze nie urodzila to sie dziwie....miala byc jedna z pierwszych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, ja tak miałam taki ból jak pęcherz był pełny. Bo jak mi ściągnęli cewnik to nie czułam ze się napełnił...az mi dali zastrzyk przeciwbólowy bo myślałam że zejdę...ale byłam w lepszej sytuacji niż Ty bo w szpitalu mi zapodali w dupe strzykawe i byłam w stanie iść do kibla xD
Emilka, to nawet fajnie by było jak byś 21 urodziła 😁 byłoby się czym chwalić hahahah początek końca 😁 to tak jak jakiś pomazaniec boży lol
Biologia, kolki to się dzieciak pręzy i beczy i nie da się go uspokoić. Mój to jakies pierdy wali i beczy i też nie mam pewności że to kolki ale beczy wtedy i się preży. Ale już coraz mniej. Jak twój nie ma to i mieć nie powinien. Lucky you:P
A cyce jak twarde to trzeba dzieciakowi dać i się zajmie 😁 mój też tak długo je...czasami...bo zazwyczaj się nie najada i co godzine sie budzi. Ale dzisiaj coś grzecznie i wczoraj, że nawet na forum moge wejść 🤪
Ja też mam popękane suty...i smaruje malatnem ale już coraz lepiej jest. A wietrzysz? haha ja se smaruje taką grubszą warstwę i na wierzchu trzymam cyce albo wkładam wkłądki w stanik i taki okład. I Ci mówie że już nie boli jak skurw*. A twój też tak ma że jak cyc przypuści to on sobie go wypluwa i fontanna leci ? hahah
mnie po cc też ten szew nie daje spokoju...ale przynajmniej mogę siedzieć! Współczuję tych hemoroidów...wyobrażam sobie co to za ból. Jak miałam parte to się bałam że mi wylezą i rozerwie mi dupe! Dosłownie.
Ja mam -10kg więc zostało mi jeszcze 3 do zgubienia 🙂 a jak twój apetyt? Ja to sie zmuszam bo nic mi nie idzie...patrzeć nie mogę na jedzenie:/
Przejdzie męzowi. Znudzi mu się w końcu. Mój na szczęscie się zajmuje i gdyby nie on to bym chyba deprechę miała....i nawet na porodówce ze mną był a się zarzekał że nie pójdzie! I mówił że jak dawałam czadu (darłam morde jak oparzona i przeklinałam jak szewc hahaha) to on się śmiał! Ma szczęście że nie widziałam lol a twój w końcu był z tobą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,
mam nadzieje ze u Was wszystko ok. I trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie Emilki i Basi 🙂 Mój maluszek w miare grzeczny tylko w nocy sie budz tak pomiedzy 1-3 i nie chce spac i płacze.
Co do mojego samopoczucia, to boli mnie sraka nie moge sie wypróżnić, szwy na pipce no i teraz jeszcze sie przyplatal ból piersi i goraczka. Mam tak duzo pokarmu, ze nie wyrabiam sie ze sciaganiem. Mi po porodzie znikneło 10 kg, wiec jeszcze do zrzucenia zostalo 4. Brzuch mi sie juz mały zrobil, smaruje mustella (żel regenerujacy po porodzie). No i całe szczescie, ze nie leci ze mnie dużo i nie musze tych wielkich podpasek nosic - wystarczaja cienkie wkładki. Tez mam jeszcze ta kreche ciemna na brzuchu. Biologia - współczuje Ci ę mąż nie pomaga przy przewijaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ta ciemna krecha na brzuchu może nawet utrzymać się do pół roku. Ja jestem troszkę ponad 2miesiące po porodzie i dopiero teraz zaczyna mi się robić minimalnie jaśniejsza ale i tak jest jeszcze widoczna.
Jeśli chodzi o kolki to jak Wasze maleństwa złapie kolka to zaraz poznacie, że to jest to. Dziecko pręży się i wrzeszczy jakby je ze skóry obdzierali i trwa to czasami nawet kilka godzin 😞 😞 😞 😞 😞
Moja Zuzanka całe szczęście kolek nie ma ale miała straszne zaparcia. Tak samo jak przy kolkach prężyła się, robiłą czerwona i strasznie purtała ale trwało to minutę i przestawała płakać. I tak Jej się to powtarzało co mniej więcej pół godziny. Od poniedziałku właśnie tak miała biedaczka i zaczęłam Jej podawać niemieckie kropelki Sab Simplex i nasze Delicol i od wczoraj już jest super, przestał Ją męczyć brzuszek 🙂

A co do poranionych brodawek mi Maltan wcale nie pomógł a jak kupiłam Bepanthen to ulga była po kilku smarowaniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żyje zyje jeszcze.. wybralam sie na spacer ale ledwo chodze.. w sumie w ogole nie chodze.. 😮 😮wygladam jak spuchniety pingwin..nie dosc ze kolysze sie jak stare babsko z wielkim dupskiem wychodzace z kosciola.. to malo tego przejde 100 metrow i dysze jak kopara..
wiecie co tak was czytam czytam i nie wiem czy powinnam sie jeszcze cieszyc z tego ze nie spie od 3 dni przez skurcze ? przynajmiej kobity mozecie stworzyć stowarzyszenie bolacego odbytu to ja sie dołacze bo mnie hemoroidy dopadly dwa dni temu a wczorajsze rozwolnienie to myslalam ze mi ktos dupsko podpalił bo tak szczypalo 🤪 Biologia teraz wiem o czym pisalas jeszcze jak bylas w ciazy kiedy mowilas ze cie boli..
nasza Basia to kula sie bezproblemowo wali ja świat i cieszy sie ze wszystkiego - pozazdrościć! 😁
Noo powiem wam ze pomysł z piątkowym porodem to nawet byłby fajny 😁 taka "majowa" data hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Dziewczyny dołączam do grona bolących dup:/ myślalam że mnie to ominie ale dostałam takiego zaparcia w szpitalu 3 dni do kibla nie chodziłam i sie stało....boże jak to kurewsko boli.....kupiłam posterisan to już jest lepiej ale czy to cholerstwo bedzie tak wystawac z tyłka czy sie schowa kiedys?

Przeczytałam tylko dwie ostatnie srony więcej nie dam rady....wogóle nie mogę się skupić na tym co czytam ...ogólnie to mam teraz gąbkę zamiast mózgu nie wiem co mi sie porobiło wszystko zapominam...taka jestem roztargniona dosłownie co chwile restart i zero RAMu 😜

Jeszce się nie warzyłam ale brzuch mi spadł prawie całkowicie...chociaż jest jeszce troche takiej skury luźnej ale moze to sie wchłonie z czasem...no i ta rana .......ciągnie i boli a to dlatego ze mało leżałam dzisiaj nie mam normalnie czasu ciągle cos do zrobienia...dzieki bogu mój ma urlopu teraz 1,5 miesiąca to mi pomaga bo nie wyrobiłabym chyba.

Biologia mój niunio też tak doi długo do 1h nawet tylko ze on przysypia co chwile i go musze wybudzac 🙂 ale chyba sie najada bo spi mi min 2h dzisiaj w nocy to spał prawie 4,5 ....przynajmniej sie wyspałam 🙂
Kurcze Skwara wyślij mi zdjecie Franuli na FB bo się nie doszukałam na forum 😞 😞 😞 😞

Emilka Basia!!!! Trzymam kciuki za was dziewczyny... trzymam kciuki żebyście miały SN .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wkońcu załadowało mi sie okienko odpowiedzi bo juz mialam wylaczyc z nerwow hehe 😁

Dobry Wiecżór wszystkim 🙂

Emilka racja ja tam na luzie, chodze smieje sie, i w ogole luz, co ma byc to bedzie, jak mnie chwyci to mam nadzieje ze bede wiedziala ze TO TO 😁 bo sie wlasnie boje ze nie wiem skurcze bede miala a zleje sobie je albo nie beda na tyle silne i urodze w domu w koncu haha nalbo ze wody mi odejda a bede myslala ze sie posikalam xD ciekawa jestem sama jak to bedzie u mnie wygladalo, pewnie wpadne w panike zaczne ryczec latac szybko szybko albo w druga strone na lajcie sobie po malu wszystko zrobie i pojade od szpitala 😁 ciekawaaa jestem oj ciekawa 😁

kurde to juz po 12 a ja dalej nie spie to samo wczoraj a ide na chwile na kompa taaa i spac poszlam o 2 haha wtedy chodze jak widmo niewyspana xD i drzemki w dzien sobie urzadzam 😁
ale sie skonczy babki sranie juz niedlugo a nie bede wiedziala w co rece wlozyc albo bede tak wyje**** ze nie bede miala sil w cokolwiek rece wlozyc 😁

biologia co do twojego mezczyzny to oj u mnie by ogien juz szedl, nie ma lekko, ja sobie nie dam bedzie mi we wzystkim pomagal albo won haha no zycie chcialo sie robic dziecko to teraz niech sie opiekuje, tzreba sobie wystresowac mezusia hehehe 😁

co do reszty to sie nie wypowiadam bo nie wiem jak boli dupsko, zaparcia poporodowe albo blizna po CC dopiero po wszystkim bede mogla dodac swoje 5 groszy teraz nie bede sie madrzyc bo jeszcze tego nie przechodzilam wiec siedze cicho poki co ale czuje ze sie zamiele na mamusie.net jak bedziemy sobie pozniej jeszcze opowiadac o porodach, opieka nad dzieckiem itd hehehe 😁

szperam w netku i uciekam spac ciekawe o ktorej dzis Pani zbierze sie do łoża 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i nie mowilam ze posiedze xD ale zwijak sie spac bo w strachu jestem mam skurcze co 10 minut treaz sa co 9 dokladnie patrze na zegarek i juz panikuje hahaha poloze sie poczytam mam nadzieje ze sie uspokoja bo z tego wszystkiego odechcialo mi sie spac fakt moze i panikuje ale jakies dziwne przeczucie mam od kilku dni ze lada chwila urodze :/ dobrze byloby wrocic do domu na swieta ja by co ale strach jakis mnie ogarnal ogolnie z tych skurczy to i jakis dreszczy dostalama lbo cos... ja pierdole ale panikara ze mnie haha toc ja sie posram jak nadejdzie naprawde ta chwila xd

ide do wyrka poczytac ulotki ktore dala mi polozna na ostatnim ktg hehe moze jak sie poloze to sie rozciagne odpreze i mina skurcze 😁 ? łooo szalenstwo normalnie xD

do jutra kobitki :* milej i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia ty szczesciaro 😁 ze tez nie boli cie dupsko.. poszekaj zaboli jak nie teraz to po porodzie napewno. mnie zaczelo bolec jak moje dziecię ustawilo sie w główka dół. Dostalam zaparc no i sie dorobilam na szczescie chyba nie wyglada to zle (chociaż nie Wiem nie patrzalam 🙃 🙃:silly 🙂 czasem szczypie i boli ale tylko jak siadam na miekkim wiec pod tylek podkladam twarde - mama mi poradzila bo dwa dni temu plakalam - myslam ze sram ogniem 🤪
a co do reszty to sie nie wypowiadam jak boli bo tez nie doswiadczylam ale moge wam poradzić jedno "oklady z szalwi na sutki i wietrzyć.. albo po karmieniu smarować olejem kokosowym.. najlepiej to organicznym..dobry tez jest na rozstepy te ktore sa jeszcze czerwone po ciąży z czasem zrobia sie bledsze - wiadomo nie znikna w 100% ale kokos to cudowny produkt na wszytsko.. 😉 wiem ze brzmi dziwnie bo normalnie używa sie go raczej w kuchni ale to sprawdzony sposób. 😉 😜
Ja uciekam spac.. znow mam nie regularne skurcze.. ehh mam nadzieje ze tą nocke przespie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 2w1 😁

no i co polozylam sie i skurcze przeszły tak jak myślałam 😁
nocka spoko wstałam tlko raz na siku a pozniej jak moj wrocil z pracy po 6 to sie przebudzilam pogadalismy chwile i poszlismy spac z tym ze po 9 obudzilo mnie jego chrapanie i jak wstalam do kibla to myslalam ze urodze no taki bol ostry podbrzusza ze jeszcze nigdy tak nie mialam nawet na okres ale ciagly nie to ze skurcze mowie no zesram sie zaraz chwile posiedzialam na kibelku bo mowie to pewnie od zatwardzenia ale ani jedno nie poscilo ain drugie polozylam sie do lozka i jakos lekko przeszlo, mowie zatwardzenie max mam wiec moze od tego teraz wcinam sliwki moze pomoze :/

na dzis mam zaplanowane zrobienie krokietów z kapusta i z mieskiem zamroze sobie i juz bede miala na swieta po malu zaczne cos robic bo jak przyjdzie mi urodzic to dupa a ja jestem taka ze wole miec kontrole nad wszystkim i mnie sciska jak sobie pomysle ze ktos cos moglby robic za mniie heheh wszystko musze sprawdzic itd 😁

a nasze mamusie jak sie czuja ?
milego dnia kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 przy kawusi.
Melduje sie 2 w 1 😮 wrrr wrrr 😜
Śpicie jeszcze? :P
Basia cała jestes?
Motylkowa mam nadzieje ze juz tuli swoje szczescie do siebie bo raczej na nia juz czas by był
No a u mnie bez zmian zaliczone 2 razy fall start nie skutkuje bo raczej czuje sie dzis dobrze wiec dzisiejszy dzien nie zapowiada na przywitanie grudniowego bobaska. eh!. Zaraz 39 zaczynam i nic nic nic .. a tak juz bym chciała przytulic moje szkrabusie do siebie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju dziewczyny współczuje wam a z drugiej strony zazdroszcze!
Anitek a jak z twoja krwią ? wiesz dlaczego dostalas tego krwotoku?
Czekamy na zdjecia Nicholasa ! 🙂

A co u mnie? no ja juz nie mam do porodu zadnej wizyty lekarskiej bo moj stan zdrowia jest ponoć bardzo dobry wiec nie potrzebne juz zadne wizyty bardzo pocieszajace.. szczególnie po ostatnich akcjach co dzialo sie ze mna. Mam nadzieje ze urodze szybciej niz ta data przewiduje bo chcialabym sprawdzic to nadcisnienie ktore mi doskwieralo.. mysle nad zrobieniem kompleksowych badan tak na luty.. bo 9 miesiecy to szmat czasu a zalezy mi zeby sie sprawdzic i doleczyc to co nie doleczone.

Mialam isc dzis do fryzjera sie obciać i pofarbowac moje kłaki , wczoraj sie okazalo ze moj do pracy pojechal wiec bez samochodu to taka klapa troche, siedze w domu.. bede dzis robic ciasto drozdzowe z makiem na swieta i paszteciki z kapusta i grzybami do barszczyku wiec dzis bede bardzo zajeta 🙂 lepiej wole przygotowac sobie wigilie wczesniej jak potem zalowac 😁 i mic pusty stół :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki i dwupaki! 😁
Basia i Emilka sprężajcie się co by przed świętami się wyrobić 🙂 a jak się czujecie, dzieje się coś? Nie nadrabiam bo dużo tego i nie sposób, mała mi teraz 'trochę' doskwiera. Nie chce spać wieczorem tylko płacze i chce na rączki.. Dziś na przykład od rana (5.30) nie spała :/ dopiero po 9 usnęła na chwile. Oczko na szczęście się wyleczyło, katar jeszcze jest... 😞 A jak reszta mamusiek się czuje? Anitek jak po ten transfuzji? Aa i miałam pytać bo ty karmisz butelką, a swoim mlekiem czy sztucznym? Skwara a jak mały i karmienie cycem? 😁 No nic uciekam dalej ogarniać dom bo ciągle tu burdel eh 😜 potem jeszcze prasowanie moje ulubione na mnie czeka 🙃 mało czasu mam na forum, ale staram się tu zaglądać codziennie czy któraś nie urodziła, ale czasu na rozpisywanie nie mam zbytnio.
Pozdrawiam wszystkie i ślę buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja dzisiajjakas masakre mialam....nie dosc ze maly w nocy budzil sie co 1,5 godz na cyca....to nad ranem jak wstalam i pochodzilam troche to w pewnym momencie poczulam jak zaczyna mnie zalewac....i to masakrycznie :/ Podpaska w ciagu 3 sek cala czerwona...zywa czerwona krew.Usiadlam na kiblu bo az mi sie slabo zrobilo jak widzialam ze caly czas sie ze mnie leje i jakies skrzepy ze mnie wychodza. Do wczoraj bylospoko, co dzien to mniej tego "plamienia".....a dzisiajprzestraszylam sie nie na zarty. Od razu do szpitala....tam na badania...Niestety musielismy malego ciagnac ze soba bo nie mielismy go z kim zostawic :/ Po USG wyszlo ze porobily mi sie jakies skrzepy, i zebym nie musiala zostawac w szpitalu i zostawiac malego, dostalam na razie leki hamujace krwawienie, ale jak to sie bedzie powtarzac i nasilac to musze sie znowu polozyc do szpitala i beda mi to lyzeczkowac :/...oby bylo dobrze....Tym bardziej ze w tym tyg jestem sama od 13 do 22 az moj wroci z pracy. Wiec tym bardziej sie boje.
Anitek : A co z Toba konkretnie sie dzialo? Czytalam cos o transwuzji, ale nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic i nie wiem dlaczego...
Wikarynka : smiac mi sie ostatnio chcialo jak zaczelas dostrzegac podobienstwo naszych dzieciaczkow 😁
IfYou : U mnie tez balagan...nie moge ogarnac tego prania i wogole....W lodowce juz zaczyna swiecic pustkami, moj codziennie zalatwia jakies papiery, dzisiaj znowu ten szpital....Normalnie mam ochote isc do sklepu na spozywcze zakupy 🙂 tylko nie moge, musze sie oszczedzac i lezec..poza tym chodze jeszcze jak kaczka przez te szwy i wszystko mnie boli, chociaz juz tydz minal :/
Czy was tez tak bola cyce?Nawal pokarmu mialam tylko troszke w jeden dzien, ale juz jest ok...ale te brodawki....uuuuuuu...jakby mi je ktos podpalal :/ tylko smaruje ,wietrze....wczoraj probowalam karmic w tym kapturku ale to juz wogole mi nie wychodzi...cala bylam od mleka a mlaynie umial zlapac 😉
Najbardziej z calego dnia lubie te pol godz jak ide sie wykapac 🙂 Moge sie zrelaksowac w ciaplej wodzie, nie musze sie martwic o malego....
IfYou : a Alicja to juz cos dlugo ma ten katarek prawda?
Jutro pierwszy raz dopiero przychodzi do mnie polozna srodowiskowa...ciekawe do czego sie przyczepi
Skwara : wiesz co z Motylkiem?kontaktowalas sie z nia?Jak Franus?
Emilka : co do tych hemoroidow, to one sie wchlona ale nie tak szybko.....ja w ciazy mialam jednego wystajacego "babla" 😉 i odkad zaczelam brac tabletki Cyclo3Fort i masc toz 3 tyg musialam czekac...i do porodu juz mi nic nie wystawalo....ale po porodzie mam teraz 3...wiec kiedy sie tego cholerstwa pozbede to nie wiem :/
Basia i Emlka : rozpakowywac sie i to juz 🙂
Justynakreft powinna juz chyba wychodzic ze szpitala o ile wszystko z nia i malym dobrze co nie?
Marze o tym zeby sie juz normalnie czuc...nie chodzi mi o niewyspanie, bo niewyspana teraz juz bede caly czas, ale o te wszystkie dolegliwosci.....w ciazy sie czlowiek meczyl i teraz dalej....grunt ze brzuszek spada 🙂
Trzymajcie sie kobitki, uciekam bo maly sie w innym pokoju i nie chce go dlugo samego zostawiac 🙂
Podczytuje was przez tel....ale odpisywac przez tel nie umiem....nie wiem czemu
pa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia, współczuję....
Emilka i Basia trzymam kciuki żebyście w końcu się wybebeszyły 🙂
Nie mam za bardzo czasu dzisiaj. Weszłam tylko żeby napisac że dzisiaj motylek urodziła. Kurna ta to dopiero się naczekała po terminie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki 🙂 no ciekawie sie robi bo mam skurcze KRZYŻOWE kurde na poczatku nie liczylam co ile minut musze zaczac od teraz ale trwaja one prawie cały dzien dzis... no i cooo CZOP mi poszedł dziś 😁 wiec kurwa moze wkoncu sie cos ruszy u mnie... bede kontrolowac te skurcze jesli sie nic nie zmieni to jutro jeszcze mam ktg wiec zobaczymy co z tego wyjdzie 😁

poszperam w netku chwile i ide robic kolacyjke....
miłego wieczorku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Oj nie mam szczęścia do brzuszka i mamusiek. Wylogowało mnie dziś i nie mogłam się zalogować, ale jestem.
Biologiaa - też najbardziej cieszę się z momentów pójścia pod prysznic. Siedzę tam 20 min. 😉 Zmartwił mnie Twój krwotok, coś tam zostało? Może element łożyska albo coś. Może lepiej łyżeczkowanie i do domu, niż długie krwawienie... 🤢
Ifyou - cieszę się, że Ala już pozbyła się katarku. Oby do przodu! 🙂
Anitek - chyba wszystko OK po tej transfuzji, skoro już w domku.
Skwara - moja Jaśmina też pręży się trochę, zgina nóżki i płacze na swoje zaparcia, no i ma wzdęty brzuszek. Dlatego kupiliśmy dziś Infacol, bo to takie jakby kolkowe objawy, zobaczymy co jej to da.
Basia - trzymam kciukasy. Też coś mi się wydaje, ze pójdzie i już.
Emilka - a Ty chyba doczekasz do Świąt.
Dorotex - serdeczne pozdrowienia dla Ciebie. Wchodzę tu zwykle na chwilę i nie mam czasu napisać coś więcej, więc chociaż przesyłam swoje "cześć"! 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie i papapa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...