Skocz do zawartości

Szkoła rodzenia w Poznaniu | Forum o ciąży


marzena-reszko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć przyszłe i obecne mamuśki,
chcę was prosić o poradę dotyczącą szkoły rodzenia, bo nie wiem jaka jest dobra, która wybrać? Czy szkoły darmowe są gorsze od płatnych? Czy wy chodziłyście do jakiśszkół rodzenia a jak tak to do jakich?

Dzięki za odpowiedzi Marzena 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja chodziłam do Szkoły Rodzenia Alma Matter, która jest bezpłatna, takiej właśnie szukałam,
gdyż wydatek rzędu 400pln to jednak sporo na kilka dni lub nawet godzin. A wiem z doświadczenia kumpeli,
że płatna szkoła rodzenia nie zawsze równa się z lepszą jakością.

W Alma Matter dowiedziałam się wszystkiego, czego potrzebowałam, do porodu szłam przygotowana
no i wiedziałam jak zająć się maleństwem, gdyż odbywały się również zajęcia praktyczne.
No i najważniejsze - prowadząca położna służąca pomocą i odpowiedziami na wszelkie nasze pytania.
A, jeszcze mogę wspomnieć, że podczas zajęć mogła towarzyszyć nam bliska osoba, np partner.

Wybór oczywiście należy do Ciebie, ale wiedz, że ze szkoły Alma Matter na pewno będziesz zadowolona 🙂

z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
Gorąco polecam szkołę Alma Matter na Szczepanowskiego, moja koleżanka która urodziła kilka miesięcy temu chodziła do tej szkoły i bardzo sobie ją chwaliła, miła atmosfera i sympatyczna pani położna. W ten weekend są organizowane drzwi otwarte, już zapisałam się na masaż prenatalny, nie mogę się już doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja polecam szkołę Alma Matter, może nie jest do końca za darmo ale to znakomita szkoła, po drzwiach otwartych od razu zapisałam się do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona, zajęcia prowadzi miła i sympatyczna położna, na samcuych zajęciach doweidziałam się dużo nowych informacji dotyczących ciąży, o którzy nie miałam pojęcia. A masaż prenatalny to znakomita forma relaksu, uwielbiam go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Potwierdzam, również korzystałam z oferty szkoły alma matter w Poznaniu i uważam, że to znakomita szkoła, nauczyłam się tam wszystkiego, doskonale pamiętam ich rady i wskazówki, często z nich korzystam teraz gdy maleństwo jest już na świecie, świetnie przygotowali mnie także do porodu. Chodziłam także na gimnastykę, dzięki czemu pozostałam w dobrej formie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mamusia
Szkół rodzenia w Poznaniu się namnożyło bardzo wiele w ostatnich latach i dlatego tak ciężko coś wybrać dla siebie. 😉

My w Bezpłatnej Szkole Rodzenia Alma Matter serdecznie zapraszamy na niezobowiązujące, indywidualne spotkania zapoznawcze. To jest świetny czas, aby usiąść przy kawie, porozmawiać o ofercie, poznać naszą "ekipę", a nawet zwiedzić szkołę. Można śmiało zadzwonić, umówić się i osobiście sprawdzić co to za jedna jest, ta Alma Matter. 😉)

Tak w skrócie: oferujemy ponad 60h bezpłatnych zajęć, które pozwolą od A do Z przyswoić umiejętności oraz wiedzę potrzebne w czasie ciąży i połogu, w tym indywidualne spotkania psychoedukacji dla przyszłych ojców, refundowane przez NFZ wizyty Położnej po porodzie oraz ogromny wybór wykładów i warsztatów dodatkowych! Program wykładów znajdziecie na naszej stronie almamatter.pl

W razie pytań, jestem do pełnej dyspozycji - chętnie pomogę! 🙂
Janek z Bezpłatnej Szkoły Rodzenia Alma Matter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...