Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do bbadania krwi to jest tak ze ja mam problemy z nerkami i mialam tez przez ostatni rok problemy z kreatynina...u nefrologa lekarz mi mowi ze mam nie za dobry wynik a ginekolog na to ze u niego sie wszystko zgadza...tak to jest jak kazdy lekarz gada co innego..:/pozniej nie wiadomo komu wierzyc...cytologi tez nie mialam jeszcze pobieranej...a chodze do przychodni na niegolewskich kolo szpitala sw rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamusia2010 jeśli nie jesteś pewna jak juz wspomniałam ja na Twoim miejscu bym chociaz jednorazowo umuwiła się do innego lekarza na wizytę. wtedy bedziesz miała porównanie. Mi tez wydawało sie przy poprzednim lekarzu ze jest wszystko okey a ona tylko pomacała brzuch zważyła i to wszystko. A teraz po zmianie okazuje sie ze mam silny stan zapalny i na dodatek słucham tetna dziecka co wizyte. Naprawde nie zaszkodzi zmienić lekarza chociaz na jedną wizytę. Tymbardziej jesli mialas problemy ze soba przed ciążą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja najpierw chodziłam do dr PAruzal Derdy , z-ca ordynatora w szpitalu na Lutyckiej, chodziłam 1 wizyte prywatnie, kolejne na NFZ no i bez porównania. Jak dajesz pieniadze to traktuja Cie jak Boga. Przyjmuje pacjentów w Murowanej Goślinie, teraz uczeszczam do dr Andrzejewskiego w Szamotułach bo tutaj mieszkam. Po drodze zdarzyło mi sie jeszcze korzystać z porad dr Iwasiewicza przyjmuje na os Lecha, a np USG 4 d robiłam u dr Wandelta, o którym słyszałam bardzo pozytywne opinie no i nawet prywatnie nie jest drogi ( 50 zł i dostajesz zdjecia i filmik z wizyty). Przyjmuje na ul Strzeszynskiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem u dr Stoinskiego...bym powiedziala ze ma dobre opinie...ale nie u mnie...a dobrze wiedziec ze dr Wandelt ma dobre opinie i bierze 50 zl za wizyte bo nie powiem ale kazdy pieniadz sie liczy a u mnie nie za dobrze...dzieki za info 🙂 napewno skorzystam i sie przejade do tego lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie czytalam o nim opinie i w 100% wszyscy sa zadowoleni 🙂 tylko nie powiem kazdy co innego pisze o platnosci za wizyte ale mysle ze i tak i tak sie wybiore do niego 🙂 jeszcze raz dziekuje 🙂 jak tak czytam to forum to szczerze mowiac oprocz jednego badania krwi i usg na poczatku wrzesnia to nie mialam innych zadnych badan..:/ i zastanawia mnie czy jest jeszcze ktos na tym forum kto chodzi do dr stoinskiego i tez nie ma robionych badan..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny.
Ale wątek poznański się rozwinął, super 🙂
Mamusia2010 ja jak tylko dowiedziałam się,że jestem w ciąży zadzwoniłam do Wandelta, bo wiedziałam,że chcę u niego prowadzić ciążę.Dużo pozytywów nasłuchałam się od znajomych i postanowiłam wybrać jego. I fakt, nie żałuję.
Pierwsza wizyta w 6tyg. kosztowała 50zł (bez badania na fotelu, tylko usg i słuchanie serduszka). Wszystkie kolejne po 100zł raz na 4-5 tygodni. Nie jest to lekarz, który naciaga Cię na częste wizyty i kieruje na szereg dodatkowych badań jeśli nie ma takiej potrzeby.
Kolejną wizytę miałam w 12tyg.-przeziernosć karku. Na te wizyte mialam zrobic badania krwi, moczu, toksoplazmoze,itd.Zostałam też zbadana na fotelu i miałam już usg 4d. Otrzymałam z niego 3 fotki do domku. Koszt 100zł.
Kolejna w 17tyg. Ponieważ poprzednie badania miałam super nie musiałam żadnych dodatkowych wykonywać. Znowu badanie na fotelu i usg. Wtedy tez poznaliśmy płeć malucha.
Kolejna w 21tyg.-połówkowa. Miałam zrobić bad.moczu i morfologię. Ponieważ nadal wszystko nadal ok, na następną nie musze robić żadnych badań.Acha, dostaliśmy płytkę dvd i znowu zdjęcia do kolekcji, i znowu koszt 100zł.
Następna wizyta w 25tyg.i z pewnością kolejne fotki do albumu naszego synka.
Myślę,że koszt 100zł jest jak najbardziej rozsądny. Nie wiem ile bierze, gdy się nie jest jego pacjentką od początku.
Ale samego lekarza polecam, albo lepiej nie... bo już i tak chodzą do niego tłumy i czeka się godzinę w poczekalni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mogę polecić moją lekarkę- dr Annę Jędrzejczyk, przyjmuje i prywatnie i na NFZ przy szpitalu Raszei w przychodni ANGRA. Chodzę do niej już 5 rok na NFZ i nie zmieniłabym lekarza. Co wizytę mam robione usg i dostaję zdjęcia małego 🙂 W prawdzie nie ma usg 3d/4d, ma tylko zwykłe ale jako lekarz prowadzący jest super. Wszystkie badania pod kontrolą- dziś właśnie byłam u 4 pobrania krwi i mam nadzieję, że ostatniego 🙂 Mogę powiedzieć, że tak jak piszą w tych wszystkich książkach i poradnikach o kolejnych badaniach na to na tamto... mam to u mojej lekarki podręcznikowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 już mnie stres zaczyna zżerać... ale chciałabym już być po wszystkim... ostatnio zaczęły mi się bóle przepowiadające- ból krzyża, bioder i podbrzusza... nocy już nie przesypiam, ucinam sobie ok. 1,5-2 godzinne drzemki i budzę się bo mnie brzuch boli... generalnie kopniaki są coraz boleśniejsze i każde poruszenie się mogło daje mi się nieźle we znaki więc już ten dzień mógłby w końcu nadejść.. jeszcze mam taki głupi termin że sama nie wiem kiedy chciałabym urodzić... 27 grudnia to tak nie w 5 ni w 9...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej no to faktycznie nie ciekawie 😞 Ja wlasnie tez przezywam te silniejsze bole przy ruszaniu sie Małego. Musze pozycje zmienić bo czasami mnie zaboli. Eh ten czas tak to niby leci ale kurcze jakos mi się dłuży :/ a wiem ze te ostatnie tygodnie to juz w ogole beda się ciagnąc. Z jednej strony chcialabym aby Malutki wyszedl na swiat wczesniej ale z drugiej strony moze planowo byloby lepiej. Musze wozek zamowic juz za wczasu 🙂Poki moge chodzic jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wózek też muszę zamówić kurcze, bo 6 tyg się na niego czeka... mi też się strasznie dłuży to wszystko... teraz to już w ogóle, jeszcze mi lekarka zmieniła wizyty i muszę chodzić teraz co 2 tygodnie do kontroli więc już w ogóle jak tak się czeka to jest kosmos... jakby ta ciąża końca nie miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej to faktycznie masakra. Ja wózek zamóie z początkiem grudnia zaraz po wypłacie :P hehe Na moj czeka się 14 dni więc bez tragedii. No u mnie jeszcze troche czasu zostało. Chociaz niby się mowi ze wizyta co 3 tygodnie ale zleciały one ze już znowu ide zaraz hehe Ale chyba po tym 30 stym tygodniu to tak się dłuży. Z jednej strony chce urodzić przez terminem ale z drugiej wolę w terminie. Eh zobaczymy co mi los zgotuje. A gdzie bedziesz rodzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...