Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny
🙂 🙂 🙂
mam nadzieje ze mi sie udała bo juz na sama mysl o tych cholernych papierosach szlak mnie trafia
wczoraj spaliłam 5 niby duzo ale dla mnie to wielki postęp
musze przestac i dla siebie i dla dziecka no i oczywiscie dla rodziny bo przeciez to tyle pieniedzy idzie ze szok a u mnie tylko maz pracuje i jak tak bede te pieniadze tronic padnie biedak na pysk

ale ja mialam
dzis sliczny sen hahaha snilo mi sie ze juz maly Piotrus byl z nami a to jeszcze 12 tyg
ale ja bede z tym wozkiem wygladac spacerujac z dziecmi
syn wyzszy ode mniecora mnie dogania no i taki szkrab mały
hahahaha ale odmłodnieje moze kiteczki sobie zrobie hahaha:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe widzie dziewuszki ze ladnie tutaj sie rozpisałyscie:]
Milka to 3mam kciuki 😁 , moze ci sie uda:]
Madzia a co do Ciebie to podziwam ciebie bardzo:], hehe ale masz dobrze ze tak szybko ci sie pogoiło:], tez bede tak chiala hehe :] ale ja pod gwiazda szczesliwa urodozna nie jestem heh. Ogolnie czeka mnie szpital w srode juz i wywoalnie chyba ze dzidzia sama sie wkocu zdecyduje:] hehe, jak juz bym chiala miec ja na brzuszku:O eheee, najgorsze to czekanie a sny coraz gorsze:O hehe masarka normlanie masakaraaaa:O.... dobra dziewuszki ja ide na spacerek z pieskiem bo z wozkiem jeszcze nie mam jak:P hehe mała woli w sordku mi siedziec:P hehe ... ale za to jaka ladna pogoda sie zorbila oby tak sie utrzymywala ciagle:P hehe pozdrawiam was dziewuszki i 3majscie sie:] hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina napisał:
Witam Brzuszki,


pytanie do Klaudii Kajtucha mówiła, że na USG 3D byłaś u dr. Wandelta - mam pytanie jak Twoje wrażenia z wykonanego badania itp.? jak długo trwa badane?

pozdrawiam gorąco 🙂


Otóż ja byłam u Wandeltai wrażenia bardzo przyjemne 🙂 USG trwało coś koło 25 minut i wszystko jest nagrane na płycie. Dr bardzo miły, wszystko Nam opisywał co było widać na monitorku. POLECAM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanie ile pieluch tak na oko zuzywałyscie przy dzieciach? w sensie ile tak na oko ? bo ja narazie mam zakupione pieluszki ale nie wiem ile potrzebuje opakowan o rozmiarze 2 :/, bo teraz mysle heh, mam kupione jedno opakowanie 2 na 94 sztuki i 2 opakowania o rozmiarze 3 heh i teraz ile bym musiala dokupic 2 jeszcze:O bo nie wiem:/ heh ... pomocy, bo jak urodze to moj mezyczna musi wiedziec co i jak kupic:d a z nim to cięzko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia ja póki co mam 2 paczki x 43szt pampers 1 (new baby) I wydaje mi się że na parę dni wystarczy tym bardziej spodziewam się że zawsze ktoś z pieluchali wleci a jak by co to sklep blisko i mężulek zawsze może podskoczyć. Mam zamiar kupić małe paczki z kilku firm aby sprawdzić które będą najlepsze 🙂 Moja Kuzynka chwali sobie te wyprodukowane dla Rossmana. A jeśli są dobre to po co przeplacać i kupować te z gornej półki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa.... no i 10 mam tetrowych :P Wydaje mi się że nie ma co wielkich zapasów do przodu robić. I tak chyba najwięcej idzie na początku ale w tym wątku to będzie lepiej jak wypowiedzą się już pełnoetatowe mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natala nie da się tak określić ile pieluch idzie dziennie... Jednego dnia mały zrobi 5 kup drugiego 1... Jak mój mały nie zrobi kupy to zmieniam mu pieluche co 3-4 godziny, w nocy nie zmieniam bo bym go wybudziła no chyba że zrobi kupę. Ma dziś 2,5 miesiąca i myślę że idzie ok 5,6 pieluch na dzień.
Suanach ja miałam te pieluchy z rossmana i były ok, ale ja używam od początku pieluch Dada z Biedronki. Miałam też Happy bo takie dawali w szpitalu i też były ok. Żadna nie przeciekla no oprócz tych nowych Pampersow bo te nowe są fatalne! Jednak mimo wszystko muszę przyznać że najlepsze są Pampersy. Dada nie odparza dupki mojemu małemu, te z Rossmana też nie, w sumie nigdy nie miał odparzonej ale Pampers to jednak jest marka i są super. Są miękkie, delikatne, pachną 🙂 no widać że są porządne. Ja kupuje na dwie paczki Dada jedna paczkę pampersów i je zakładam na dłuższe wyjścia i na noc. W końcu mój synus zasługuje na to żeby jego dupka miała dobrze 🙂
a pieluch tetrowych mam ok 15. Przydały się bo musiałam małego pieluszkowac to raz a dwa przydają się do wycierania buzki i w ogóle, ja na początku wkładałam je sobie w stanik żeby nie przeziębic piersi i na noc żeby mi pokarm nie moczył koszuli.

No i polecam jeszcze pieluchy flanelowe! Mam 5 i jest ok. Latem zamiast kocyka a tak to przydają się np u lekarza żeby podłożyć na przewijak na którym mały jest badany czy gdziekolwiek przy zmianie pieluchy. Ja jak kładę małego na złożona kanapę to na pielucie flanelową bo mamy psa i są klaki. No to tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
My od samego początku kupujemy Pampers'y 😉 i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń... mają chłonny wkład i aloes i zawsze zostawiają suchą pupkę 🙃 tylko trzeba nauczyć się je prawidłowo zakładać 😉 wtedy nic nie ucieka mimo wielkich starań bobasa...
I my potrzebowaliśmy ok 5 na dobę... czasem więcej a czasem mniej 🙃 a teraz już tylko jeden idzie 🙃 bo jest nocniczek 🙃

Mykam coś zjeść 🙃 🙃

Miłego 😘 😘


A to od Dari:fggggg d/ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAQQQQQQQQQ o,98m7inb56mmmm,888.,;ljy7i8ugytggrey5tdrft3guj56tjk87k7l8,hngevbrhnyjm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewuszki 😁 za mile odpowiedzi w sumie racja kazdego dziecko inne jest inne wiecej robi kupek inne mniej bede musiala sie przekonac :d sama na wlasnej skurze 😁 hehe tak pozatym to mam narazie pampersy poniewaz siostra je uzywala i jakos tak mi wpadły w oko 😁 hehe uczylam sie na malej chrzesnicy :d je zakladac:P hehe ale tak wam powiem ze mysle jeszcze nad zakupem bella happy ale nie wiem jak juz mam pampersa to nie wiem mysle o nich ehee , a tak co u was? heh bo ja jeszcze sie kulam i kulam mala cos nieche isc na ten swiat;(, ogolnie zaparcia juz przeszły wiec sie ciesze niesamowice:d z takiej gupoty ale 😁 superasio hehehe .....pozdrowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej eCioteczki 😉
Co tu tak pusto?? 😉 co u Was?? jak się czujecie?? jak Wasze Szkraby??
Mi już przeziębienie minęło 🙃 a Daria właśnie śpi 🙃
kurcze nie wiem co robić... Damian w pracy, Daria chrapie, a ja? chyba jeszcze trochę pobuszuję po necie i idę spać...

Spokojnej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki:d
ja juz wstalam i sniadanko jem hehe:], nadal nie urodzilam i ciagle czekam w srode juz niby do lekarza bo 10 dni po terminie sie idzie:O szok, az sie boje 😞, a tak pozatym madzia mamy do siebie blisko:d hehe ja jestem ze starołenki 😁 hehe ogolnie to pozdrawiam:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
a mnie szlag trafi bo coś przez komórkę nie mogę pisać postó, nie każdy mi wchodzi... załamie się jak nie bede mogłą pisać z tela...
my się obudziliśmy o 8.20 i powiem wam że jak tak mają wyglądać nocki to ja będe mega przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz okruszek śpi a mamusia zasiadła na neta. Pogoda taka byle jaka. Mokro, nic chodnik nie wysycha, słoneczko delikatnie się przebija przez chmurki no i ja nie wiem co robić... moj tata mowi żeby nie wychodzić jak jest mokro bo wilgotne powietrze może zaszkodzić małemu a nie chciałabym go zaziębić na chrzest no i nie wiem czy wyjść czy nie... Temp ok 8-9 stopni i jestem w kropce...

Ja wyprałam ciuszki maluszka, kupiłam ostnio Lenor Sensitive z takim maluszkiem na naklejce i tak pięknie wszystko pachnie wiosenką... mam jeszcze Silan dla dzieci ale on tak łądnie nie pachnie... ach cudo!!!!!!!!

wczoraj w biedronce kupiłam sobie mega pyszną herbatkę ziołową z 7 ziół i jest pyyychotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja teraz mysle, co dlaej 😞, czuje nadal moje malenstwo ale sie boje ze jest cos nie tak 😞 czemu nie mozna isc odrazu do szpitala 😞 i czeka sie te 10 dni:/ masakra:/ ehee 😞 mysle i mysle mala ciagle czuje jak sie rusza a jak nie porusza sie to sama wywoluje zeby chociaz mnie szmernela i szalu dostaje bo sie stresuje kazdego dnia co i jak bedzie, czy wszystko z nia dobrze 😞, boje sie cholernieee 😞, ogolnie to skacze mi strasznie cienienie:/ w czwartek mialam 169:O/ na 96:O, potem opadło mi do 142/79:O i nie wiem co robic, i tak od czwartku trzyma mi sie ta norma skacze jak cholera:/ i co wy na to dziewycznki najbardziej utrzymuje mi sie te 142/na 79:/ to dobrze czy zle? bo juz sama nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry ...

Normalnie brak czasu goni jak nie wiem :/ Eh

co do pieluch to ja dziś próbuje firmy GAGA z Tesco są chyba ok zobaczymy bo narazie tylko jednego zmoczył 🙂

a ten nowy brzuszek hmm... jakiś kiepski ... no i nie mozna fotek do postow dodac :/ Esz w morde :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki! 🙂
Natalia z tym ciśnieniem to może lepiej do lekarza się udać co?
Mam nadzieję że w końcu bedziesz tulić Maluszka w ramionach bo z takim oczekiwaniem to faktycznie można ocipieć 🙂

A ja nadal się kulam. W czwartek ostatnia (mam nadzieję) wizyta u Dżina. I paradoksalnie im bliżej terminu tym bardziej jestem spokojna i chcialabym mieć już wszystko za sobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...