Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZESĆ DZIEWCZYNY DAWNO MNIE TUTAJ NIE BYLO ALE CZASU JAKOS NIE MAM 😞, WOGULE TO JUZ MIAJ MI I MALEJ 2 TYDZIEN 🙂 EHEE JEST CORAZ WIĘKSZA I SPOWROTEM WRACAM DO KARMIENIA PIERSIĄ, NIE WIEM CZY DAM RADE BO OSTANIO ZNOWU JA PRZYSTAWILAM I ZAPADŁAM W DEPRESJE RYCZAŁAM CZAŁY DZIEN I WOGULE SUTKI I CYKI SA JJUZ DOBRE HEH ALE SIE PORYCZALAM NIE WIEM DLACZEGO CALY DZIEN POTEM JAKOS ZNOWU MLEKO MODYFIKOWANE HEH 😞 MASAKARAAA....
JUTRO Z RANA PROBOJE OD NOWA JEJ JUZ DAWAC MOJE MLECZKO ZOBACZYMY MAMA NADZIEJE ZE JESZCZE JAKIES MAM W SUMIE JAK SIE MYJE TO SCIEKA PO MNIE.
A TAK POZATYM TO RANA MI SIE JUZ LADNIE GOSI MALA NARAZIE JEST ZDROWA OBY TAK DALEJ, ALE JUZ MIALA PIERWSZĄ KOLKĘ 😞 MASAKRAA PRAWIE Z NIA RYCZLALAM JAK JA BOLAŁO 😞 BIEDULKA MOJA MALA 😞, A TERAZ JEST DOBRZE OBY TAK DALEJ HEH...
TERAZ JUZ CORAZ MNIEJ BEDE SIEDZIEC. OGOLNIE MAM PROBLEMY Z PLECAMI JUTRO LEKARZ MNIE CZEKA DZIWNIE MAM 😞 MAM TAK ZAOKRĄGLONE TE PLECY A NA JEDNEJ LOPATCE MAM ZGRUBIENIE 😞 MASAKRA MAM 21 LAT A MAM TAKIE PROBLEMY ... MAM NADZJEJE ZE TO NIC POWAZNEGO AZ SIE BOJE 😞 ..... I JESZCZE W SRODE LEKARZ...
A TAK POZATYM TO UZYWAM TERAZ PIELUCH BELLA HAPPY ...MASARKAAA 😞 JUZ ZAMOWILAM SE PAMPERSA... TE BELLA SA OKROPNE W DOTYKU MALA SIE ZESIKALA TO CALA ZASIKANA BYLA 😞 SA DOBRZE CHLOPNNE ALE BOKI SA MASAKRYCZNE:/ HEH... pAMPERSA SA NAJLEPSZE WEDŁUG MNIE HEH... JUZ NA INNE NIE PRZECHODZE... NA ALLEGRO SE ZAMOWILAM NOWĄ PACZKE A TE BELLA TERAZ MSZE WYKORZYSTAC DO KONCA. HEH MASKARAA.


SANUCHA- GRATULUJE 🙂)))))


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 😁

ale się wczoraj naprasowałam rzeczy dla małego ale już są uszykowane hahaha teraz tylko odliczanie hahahhah już nie mogę się doczekac czerwca w przyszły czwartek do ginekologa mam nadzieję że wszystko ok bo cos mnie skurcze od dwóch dni łapią nie mocne ale wyczuwalne i brzuch twardy jak kamień sie robi moze urodze wczesniej bo to trzecia ciaża
dzieciaki moje moje ciągle się śmieją że babci zachciało się jeszcze bawic w peluchy hahahaahah 😁


[URL=http://www.naobcasach.pl]

    • Mamusia
    Natala, dawaj cyca i nie rycz!!! będzie dobrze!!!

    Madziulek, mam nadzieję, że Daria szybciutko wyzdrowieje! życzę jej dużo zdrówka!

    Mój bączek skończył w sobote 3 miesiące i kolek ni ma 🙂 już kończyły się możę ze 2-3 tyg wcześniej ale z cycków mi tak leci że mały się krztusi a potem ryczy bo powietrza się nałykał. No ale to już nie dwu, trzy godzinne kolki... Ufff

    Natala, kup wode koperkową w aptece! kosztuje ok 15zł i czyni cuda jeśli chodzi o kolki 🙂

    Milka, ach doskonale wiem co czujesz z tymi ubrankami 🙂 ja jak prasowałam dla mojego Szymka pierwszy raz to robiłam to z takim bananem że szok 🙂 a czemu dzieci mówią "babcia"? ile mają lat że tak Cię postarzaja 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witamy 🙂 Młode Dupki 🙂
    hehe ale temat sobie wybrałyście 🙂 Nie wiecie że kobiety o wiek się nie pyta 😁 😁 ?

    Ja dopiero 24 🙂 wiec jeszcze nie ten okres na starzenie się 🙂

    Milka - no bez przesady 🙂 Moja ciotka miała 43 jak urodziła córke a jej Syn miał juz swojego syna który ma 5 lat 🙂 To jest dopiero ewenement, a że ciocia jest przy kości to do 6 mc nie wiedziała ze jest w ciąży aż ruchów nie poczuła bo to że okresu nie ma to sobie tłumaczyła że menopauza już 😁 To jesy tanentka 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Klaudia 🙂 Fifi, Daria i każdy z nas... wyobraź sobie, że Ty też byłaś taką malutką istotką 🙂 i już nam serduszka biły 🙂 🙃


    A co do wieku... ja mam 22... i to też nie całe bo kończę w listopadzie 🙂 i drugiego Bebisia będę miała po urodzinkach 🙂hehehe 🙃 🙃 🙃 🙃

    A udało mi się prezent zrobić 🙂 ale pół tortu dla nas będzie 🙂 bo to jedyna rzecz którą mogę jeść za dwoje w ciąży 🙂 szczególnie z takiej okazji 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    dobry 🙂
    i tak dziewczynki co u Was ?
    Ja od rana mam mega nerwa bo mnie mojego meża rodzina wkur**** bo sapią i czują sie zle ze nie przywiezlismy im sami zaproszen na slub tylko tesciowie przekazali. Wrrr no kuźwa 9 domów w jeden dzien z miesiecznym dzieckiem objechac ? SZOK !! wiec im delikatnie napomknęłam ze jak nie chcą nie muszą przyjeżdzac na slub 😞
    ponadto ksiadz mnie wkrza bo problemy robi abywystawic takie zaswiadczenie o tym iż chce chrzcic dziecko w innej parafii. SZOK !

    i tak więc mam mega nerwa 😞
    w tym wszystkim chociaz ładne zdjecie udało mi sie zrobic :/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej Cioteczki 🙂

    Klaudia widzę, że chwalisz się Swoimi Mężczynami 🙂 mi osobiście ten Malutki bardziej się podoba 😜
    A tak serio to jesteśmy po kontroli... i jest jeszcze gorzej... Zapalenie oskrzeli... ryczeć mi się chce, że nie potrafię jej pomóc... 😞 🤨 🥴

    Uciekam do Dari 🙂 buziaczki 😘 i miłego 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć Mamusie 🙂
    Dawno nie pisałam, ale czytam regularnie - na ile czasu mi starcza.
    U nas powoli coraz lepiej... albo ja jestem juz mniej przeczulona 😉
    Mały w nocy nie śpi. Nie wiem czy to co go męczy to kolki czy co, bo przez 2 ostatnie dni spał po 5 godzin na dobę, jadł co godzinę i w ogóle się męczył, prężył, wyginał. Objawy typowo kolkowe, ale żeby tak długo go trzymało? Do tej pory takie ataki miał ze 2-3 razy na dobe. Ostatnio non stop. Pediatra i połozna pocieszaja, ze do 3 mies.mu minie...
    Dwie ostatnie noce nie spal od 1 do 6 rano i tylko masowanie brzuszka itp.wchodzilo w gre.
    Po południu jak go chwyta to ratuje mnie suszarka. Jak bardzo boli to ogrzewam brzuszek i masuję, a jak odpuszcza i brzusio jest znowu miękki to zostawiam włączoną suszarkę i Mały drzemie przy jej szumie.
    Daję Sab Simplex, ale nie wiem czy pomaga, czy wręcz potęguje te bóle...
    Ja juz daję przed każdym karmieniem po 15 kropli i czasem już pół godz. po karmieniu są bóle...
    Tak mi żal tego mojego Malucha.
    Nawet na spacer wyjść nie mogę, bo ciągle albo ryk bo głodny, albo ryk bo brzusio jak balon.
    ps. Położna poleciła krople BioGaia. Któraś o nich słyszała?

    Klaudia, przypomnial mi sie nasz slub. Ksiadz nasz nie chcial dac slubu 15.08, wiec zalatwilismy w innej parafi i tez bylo zle... A rodzinka sie poobrazala,bo nie zaprosiłam wujaszkow z ich dziecmi. A dzieciaki po 15 lat. To mi wygadali,ze kuzynki z obcymi chlopakami zaprosiłam a ich dzieci nie. I ze w takim razie oni nie moga przyjac zaproszenia.
    Ja tam cieta jestem to im podziekowalam za informacje i koniec.

    Suanach - gratuluje!!! Coraz więcej tutaj mamusiek 🙂)

    Natala - próbuj cycem swoim. Kazda z nas miala chyba problem na poczatku. Ty myslisz,ze mnie nie bolalo i ze strupów mega nie mialam. Ale dla dzidzi zacikalam zeby. Teraz już jest ok. Trzymam kciuki, by Ci się udało utrzymac laktację.

    Madzia - biedna Daria. Gdzie ona się tak zawaliła?? No i super pierwsza focia Twojej drugiej kruszynki.

    Milka - Ty mi tu nie wyjeżdżaj z tekstami, ze Ty babcia jesteś, bo ja w tym roku kończę 32 i dopiero pierwsze urodziłam. I za chiny nie jestem babcią a młoda mamusią 😁

    No i koniec pisania, trzeba iść dać cyca, bo mój ssaczek się obudził.
    On je i je i je... nie co 3-4 godz. ale co godzinę, dwie... nawet czasem pol godziny... zależy jak mocno boli go brzusio. Bo ból mu uśmieża skutecznie acz chwilowo tylko mój cyc.
    I się nie dziwię, ze już drugą brodę ma i pulasy jak chomik 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Karka 🙂 Słonko do apteki gnaj po kropelki Esputicon nam pomogły w 3 dni i po problemie 🙂 a są tak gęste że możesz na brodawkę zakroplić i Maluch spija z mleczkiem 😉 i jeszcze kładliśmy Małą na brzuszku i podkładaliśmy jej"ciepłego misia" 🙂 czyli termoforek z cieplutką wodą 🙂 a jak kąpiesz małego to zrób mu cieplejszą kąpiel 🙂 i pobaw się z nim w wodzie z 30 minut 🙂 to też rozluźnia brzuszek 🙂 i przekonuje, że wanna zła nie jest 🙂 ja kąpałam się z Małą 🙂 Tylko nie mocz główki od razu, bo się będzie Brzdąc wyziębiał 🙂

    A Daria złapała to cholerstwo od dzieciaka w pociągu jak jechaliśmy na Święta... Jego matka powiedziała"on już nie zaraża" i nie chciała się z nim wynieść do innego przedzialu...;/ a Daria i tak była osłabiona, bo ząbkowała... 🥴 po prostu jakbym znalazła tamtą Babę to bym chyba jej wpierdzieliła... 😠 😠 😠 😠


    Uciekam do swojego potworka bo na nocniku siedzi i mnie woła, że już.... 🙂 czyli "mama... eeeeEEEEEEEEEEEEłłłłeeeee!!!!" 😉 i wyciąga rączki i podnosi pupę :P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kajtucha Słonce no Moj slub 😁 Ja jestem po cywilnym tylko i teraz 11.06 bierzemy koscielny wiec latania co nie miara 😁

    Dziekujemy za komplemnty.

    Madzia współczuje Darii. Daj jej buziaka od ciotki Klaudii 😁

    KArka 🙂 Super ze się odezwałaś. Moj Mały tez steka czasami i się preży. A jeśli podasz te kropleki to jeszcze bardziej bedzie się prężył bo mu bączki pojdą. Przynajmniej u mnie tak było. Ja nic nie podaje ale u mnie w sumie nie ma po co 🙂
    Zarłok z Niego 🙂

    przystrojenie kosciola na slub załatwiłam - teraz do konca musze załatwic chrzest 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...