Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hmm...właśnie takie dziwne uczucie mi wczoraj towarzyszyło, ale jeszcze chyba tydzień wytrzymam do wizyty 🤢 mi lekarz zabronił spacerków i w domu też kazał mało chodzić, ale jak tu nie chodzić jak co chwile biegam sisiu 😆 podziwiam Cię że chcesz wytrwać do terminu, ja mam nadzieje za 2 tygodnie urodzić (oczywiście jeśli maluszek będzie na to gotowy) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Słonka 🙂
Jak miło, że czuć życie 😉 ja melduję się po weekendzie na Warmii 🙃 byłam z Darią 4 dni u mnie w domu, bo mój brat w czwartek wypływa... i dopiero 28.11 będzie schodził ze statku, to chciałam żeby się zobaczył z Chrześniaczką 🙃
Ahhh.. mówię Wam... tam jest jak w raju... cisza, spokój, nawet czas zdaje się zwalniać 🙃 zasypiałyśmy przy kołysankach świerszczy a budziły nas ptaki 😉 i pogoda była taka piękna, że całymi dniami bawiłyśmy się na podwórku 🙂

A teraz uciekam spać 🙂

Spokojnej nocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DAGA85 - rożnie bywa z porodem po dostawieniu lekarstw, niektórzy rodzą od razu inni przenoszą ciążę nie ma reguły 🙂 po 36 tc jest już dla Maleństwa zupełnie bezpiecznie 🙂 i to jest moje minimum 🙂 mam nadzieje, że w piątek dowiem się co i jak z nami będzie 🙂

pozdrawiam gorąco wszystkie brzuszki z Poznania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

no pieknie daria nagusek sobie siedzi 🙂

dziewczynki brzuchatki ale wam zazdroszczę tego czekania 🙂 jejku ja znów bym chciała...

u nas po staremu, maly siedzi już coraz pewniej, gada niesamowicie, cwaniak się zrobił jakich mało szczególnie jeśli chodzi o zasypianie. udaje że śpi a jak odkładam do łóżeczka to banan na buzi i się chichra w najlepsze 🙂

ejjj, a MILKA?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rodzi????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
Z Maleństwem wszystko dobrze - waży już 2400g 🙂 zwarty i gotowy do wyjścia...ja bez zmian jutro ostatni dzień biorę lekarstwa i czekamy 🙂 w środę idę do lekarza - zobaczymy czy coś się dzieje...mała panika mnie ogarnia, ale to chyba normalne 🙂

pozdrawiam gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie 🙂
A ja już upiekłam bułeczki drożdżowe 😉
Karulina... ja też wyczekiwałam odstawienia tabletek... a urodziłam dopiero w 41tygodniu 🙂

A Daria właśnie wyjmuje mi wszystko z półki z "papierami" już pół pokoju udekorowała nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina - to super że wszystko dobrze 🙂 ja w poniedziałek mam wizyte i ciekawa jestem co mi powie...a Ty dawaj znać jak będziesz maiła jakieś objawy zbliżającego się porodu 🙂

Madzia 88 - nie mów że po odstawieniu tabletek można tak długo jeszcze czekać 🤢 jak ja już się nie moge doczekać 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj Daga nie spiesz się tak... daj dzidzi ze spokojem przygotować się na przyjście na świat wtedy kiedy samo będzie gotowe... wiem że się niecierpliwisz bo ja też przez to przechodziłam a urodziłam 14 dni po terminie... wierz mi, lepiej niech poród będzie jak najpóźniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga85,Dzięki za odp 🙂,ja córke rodziłam na polnej 7lat temu iszczerez zle wspminam sam porod bo by;lam sama a polozne pielegniarki dogladaly rzadko!!! teraz polna odpada!na engla pojade, polna ma złe opinie choc nie które sobie chwalą,moja koleżanka rodziła w maju i nie polecała mi zostawil ja sama w bólach podobnie jak mnie no i maja duzo pacjetek mowia ze to masowka.Ale jak ty masz tam lekarza no i porod rodzinny do tego to luz 🙂)bo opieka po porodzie ok 🙂)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂

Daga85- daj znać co i jak po wizycie u lekarza 🙂

Milka - gratuluje synka 🙂 dużo sił i spokoju życzę 🙂

A ja mam zonka- mój lekarz idzie na urlop więc chyba nic mnie nie 3ma na Polnej 🤨 Koleżanka z sierpniówek była teraz ponad tydzień w Raszei( pojawiły się skurcze) i jest bardzo zadowolona z opieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuje sie swietnie mialam tylko 4 szwy. z małym były problemy miał za duzo crp jakies zakażanie organizmu i za mało wapnia dlatego tyle bylam w szpitalu ale naszczescie juz jest ok
Piotrs jest super nie wiem jak narazie co to płacz dziecka jak dostanie cyca ok 24 w nocy spi mi do 6 znowu cyc i spi do 9 w ciagu dnia jak nie spi to grzecznie lezy nie placze jak narazie aniołek moj kochany byle mu sie nie odmienilo

pozdrawim was laseczki
a ciezarowki powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki z brzuszkami i szczęściary już bez brzuszków 🙂
byłam wczoraj u lekarza i szyjka znów się skróciła, skurcze coraz mocniejsze (na poziomie 60), Malutki waży 2700 g zdrowy i silny chłopak 🙂 6 lipca mam odstawić fenoterol i 7 lipca mpge już biegać i skakać i w końcu rodzić 😁 będzie to mój skończony 37 tc więc lekarz powiedział że bezpiecznie 🙂
teraz co do porodu na polnej - kilka mc temu rodziły tam moje 4 koleżanki, dwie były bardzo zadowolone a kolejne dwie pół na pół gdyż jednego dnia miały super położne a następnego trafiły na gorszą zmiane...ale pewnie w każdym szpitalu położna jednego dnia może mieć lepszy humor innego gorszy, zobaczymy jak to bedzie u mnie 🙂 pozdrawiam gorąco w te upalne dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki,

Daga- dorodny ten Twój synuś 🙂

Ja od wczoraj bez lekarstw 🤪 brzusio mocno się stawia,ciśnie w pachwinie i pobolewa jak na okres a do tego milion razy na godzinę muszę iść siusiu 😠....jutro idę na badania zobaczymy co się dzieje 🥴 nadal mam leżeć...

co do szpitala jestem w kropce wybór między Raszei a Polną nadal otwarty 🙂chyba pójdę na żywioł 🙂

pozdrawiam gorąco w te upalne dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka laseczki
oto moj synus

[URL=http://img85.imageshack.us/i/kopiadsc05905.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8249/kopiadsc05905.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img413.imageshack.us/i/kopiadsc05924.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4213/kopiadsc05924.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...