Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc laseczki
dawno mnie nie bylo ale wiecie jak to jest jak jest juz maluszek na swiecie nie ma sie czasu 😆
Piotrus jest bardzo grzeczny nie placze jeszcze hahaha kolek brak ma juz prawie 3 tygodnie kawał chłopa
karmie piersia i wracam do formy juz zjechalam 18 kilo jeszcze 10 i bedzie super
pozdrawiam was mamusie i ciezaróweczki tez
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool - a jak u Cibie wyglądał ten czop???? mi do tygodnia schodzi (widze na wkładce) żółty śluz, bardziej gesty od upławów i sie zastanawiem czy to to, czytałam ze może być żółty, brązowy i podbarwiony krwią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂
wczoraj byłam u lekarza i mam 2 cm rozwarcia, skurcze na poziomie 85% , powiedział że lada dzień urodze a dziś wypadł mi czop (już wiem jak wygląda :p ) i zaczyna ogarniać mnie stresik jak to będzie na porodówce ... pozdrawiam wszystkie z brzuszkami i szczęśliwe mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
dziewczyny czy wy też czujecie się dzisiaj tak paskudnie jak ja?????????anycool gdzie bedziesz rodziła???? bo może się spotkamy hehe mnie od tygodnia cgyba coś bierze i czuje że w tym tyg jeszcze pojade do szpitala buziaki


obstawiam Raszei 😎 chciala bym tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha - nawet nie wiesz jak bym chciała !!!!!!!!!! ale nic - cisza....mam nadzieje że to cisza przed burzą 😉 dziś mam złe samopoczucie, ryczeć mi się chce nie wiem czemu, wszystko mnie denerwuje - może to nastąpi lada chwila 😜 czekam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daga85 napisał(a):
Kajtucha - nawet nie wiesz jak bym chciała !!!!!!!!!! ale nic - cisza....mam nadzieje że to cisza przed burzą 😉 dziś mam złe samopoczucie, ryczeć mi się chce nie wiem czemu, wszystko mnie denerwuje - może to nastąpi lada chwila 😜 czekam ....


daga witam w klubie - u mnie podobnie biedny ten moj mezulek 🤢
na dodatek dzisiejsza noc ni w zab nie przespana, parno i duszno mimi ze popadało troszeczke 😎 na dodatek plecy mnie bola jak cholerka i nie ma pozycji bezbolesnej, dodatkowo w nocy skorcze sie pojawialy co 5 min na 30 sek ale seriami a tu ok jednej godz, pozniej jakies 45 min cisza, pozniej znow skorcze oglupiec mozna 😎

chyba dzis pomyje podlogi - a wczoraj maz zabral mnie na "spacerek" trwał moze z 10 min myslalam ze mnie szlak trafi ,ja tu sie ucieszylam ze chociaz wieczorem bede na dworku a on mi na to zebym uwazala i sie nie przemeczala - ale jak w domu wszystko robie to oki - i jaka tu sprawiedliwosc - o malo co nie rozryczalam sie na ulicy jak male dziecko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski oszaleć można od tego wyczekiwania 🙂
Anycool - u mnie mycie podłóg nie pomogło wcale, całą chate wysprzątałam na błysk w środe, przeniosłam ciężkiego kwiata nawet i NIC...
jeszcze codziennie masa sms'ów i telefonów "czy już?" - wrrrrrr!!!!
i oczywiście za wszystko obrywa mężuś :p
Ci nasi synkowie to mamisynki będą coś mi się wydaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no nic nie daje rezultatu a tu wszystko boli coraz bardziej i upierdliwiej a maly skrzat nie pali sie do wyjscia 😎
moj to sie boi gdziekolwiek mnie zabrac zebym czasem gdzies w dordze nie urodzila wiec siedze w domku i umieram z nudow, 😠 😮
po tych wszystkich lekach na przetrzymanie pewnie urodze w 42 tyg i to z oxy x2 - sfiksuje do tego czasu 😮 🤢

jeszcze zostala mi do wyprubowania herbata z lisci malin , nie wiem ile w tym prawdy ale wszystko inne zawodzi 😠

daga masz racje szykuja nam sie maminsynki w koncu u kogo tak dobrze jak u mamusi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool - wiem co przeżywasz bo mój mężuś też boi się gdziekolwiek ze mną jechać :/ nawet na spacery to niedługo będzie mnie na ogród wyprowadzał - byle blisko domu 😉 pociesza mnie tylko fakt, że jak sama nie urodze do 20.07 to lekarz kazał mi 21.07 jechać do szpitala (ma wtedy cały dzień dyżur) i obiecał że zrobi wszystko żebym urodziła - chociaż wiadomo wolałabym w 100% naturalnie, bez oxy 🤢 od wczoraj mam mocne skurcze ale nie są regularne...i dupa 😞
pozdrowionka 🙂 i czekam na pozytywne wieści od laseczek które nadal są 2w1 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku jak ja wam współczuję tego oczekiwania... ale pocieszcie się tym że to kwestia dni a dzieciątkiem będziecie się cieszyć do końca swoich dni! 🙂
Anycool herbata z liści malin to jest ściema!!! jak kupisz to przeczytaj co jest na opakowaniu... ja to piłam przez 4 tyg przed porodem, w szpitalu położne mnie wyśmiały jak im to powiedziałam.. poza tym ona nie działa "porodowo" tylko uelastycznia szyję macicy przez co niby poród nie boli tak mocno... gówno prawda!!! opijesz się świństwa a i tak nic nie da... na opakowaniu jest napisane że działa oczyszczająco... no ale spróbuj jak jesteś tak zdesperowana. Może Ci zasmakuje 🙂 fujjjjjjjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziu ale szok... Karulina nagle urodziła 🙂 nagle bo nie wiedziałam ze coś się dzieje... Jaś urodził się dziś o 9.37 po 6 godz, ma 53cm i waży 3010g 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juuuupi!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha napisał(a):
ja pierdziu ale szok... Karulina nagle urodziła 🙂 nagle bo nie wiedziałam ze coś się dzieje... Jaś urodził się dziś o 9.37 po 6 godz, ma 53cm i waży 3010g 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juuuupi!!!!!!!!!!!

wlasnie chcialam to samo napisac ale czad co nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...