Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
daga85 napisał(a):
Karulina - a samo zdjęcie szwów bolało? ja się tego na maxa boje...:/ mi ma zdjąć w środe... a tak poza tym, to strasznie się poce, non stop mi gorąco-masakra, i to krocze boli i boli i źle się chodzi - aleeee warto tyle wycierpieć by mieć swoje Szczęście :* pozdrawiam wszystkie kobitki 🙂


Daga -zdjęcie szwów mało przyjemne ale do przeżycia 🙂 poza tym mam/miałam te same dolegliwości :0 3maj sie dzielnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem, ale kit napewno to nie jest bo sama doświadczyłam tych trzech miesięcy. Oj, i to nawet nie trzech! W styczniu rodziłam a w maju wyciągalam końcówki szwu po cesarce w miejscach wkłucia igły. A o tych 72 dniach to czytałam w necie a nie wiem od lekarzy. Może po prostu ich nie refundują. Niestety u nas nie refuduje się dla komfortu pacjentów tylko z przymusu i pod naciskiem mediów bo gdyby nie to to wszystko by mam odebrali. No ale to nie forum polityczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Słoneczka 🙂
trochę mnie nie było, ale odpoczęłam z Darią od Poznania 🙂 wróciłyśmy dopiero w czwartek...
A teraz uciekam na kontrol z Małą bo Tatuś miał anginę... i już ją już łapało...

gratuluję wszystkim rozpakowanym Mamusiom 🙂

Do później Kochane 🙂
Miłego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
Karola ja wczoraj byłam z małym na specerku i był ubrany w body na krótki rękaw, spodenki, cienka bluza i czapeczka 🙂 i chyba było mu dobrze bo jak wróciliśmy to spał 4h w domu, aż byłam w szoku :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga85 napisał(a):
hej laseczki 🙂
Karola ja wczoraj byłam z małym na specerku i był ubrany w body na krótki rękaw, spodenki, cienka bluza i czapeczka 🙂 i chyba było mu dobrze bo jak wróciliśmy to spał 4h w domu, aż byłam w szoku :p


a przykrywasz go jeszcze czymś? a teraz w domu jak jest ubrany? mój Jasio ma kaftanik i pajacyk i skarpetki, śpi w łóżeczku przykryty kocykiem 🙂 i chyba jest ciepłolubny po mamusi bo od wczoraj śpi wspaniale po 3- 4 godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane dziekujemy za zyczenia i gratulacje 😁 trzymamy sie dzienie i uczymy sie siebie na wzajem cala trojeczka 🤪 fakt porod exspres cioci karolci dziekujemy za powiadomienie reszty 🤪 a oto Maksik w innym ujeciu i ztatusiem
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/9ba0dc38.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/edbb75e0.jpg[/IMG][/URL]
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 widze pustki ... 😞 ale wiem - nasze maleństwa teraz absorbują każdą naszą wolną chwilę 🙂 mam pytanko to mam karmiących piersią : czy moge wypić sok kubuś i jakie owoce moge jeść i w ogóle co jecie ??? pozdrowionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !! ja jak na razie na wodzie ale z czasem kubusia zaczne powoli pic, a z owocow byle nie cytrusy...chociaz ja na dzis jeszcze ograniczylam wszystki a z wyjatkiem pieczonych jablek 🥴
a mam pytanko ile dni mialy wasze dzidzie jak poszly na 1 spacerek i ile trwal????

moj w domku lezy w kaftaniku i pampersie ale w rozku.... ale od dzis rozek tylko do karmienia 🤨 a na nozkach jakies portki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool ja wyszłam z Szymkiem jak miał 2 tyg i to na temp -5 stopni więc myślę że z tygodniowym maluszkiem jak najbardziej możesz wyjść jak jest 20 stopni czy więcej, nawet jeśli mniej... zaczynałam od 20 minut przez 2 dni, po 2 dniach 30 minut, i tak co 2 dni co 10 minut dłużej

co do Kubusia to ja piłam od początku ale unikałam tych z pomarańczą i truskawkami. A tak to oprócz cytrusów i truskawek jadłam wszystkie owoce. Truskawki jem już jak mały miał jakieś 5 miesięcy i cytrusy też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Ja piję sok jabłkowy i jem jabłka,brzoskwinie i banany 🙂

Co do spaceru i pobytu w domku..ciągle mam problem jak ubrać tego małego szkraba,nie chce go przegrzać ale nie chce,żeby było mu zimno 🙃 Anycool Maksiowi nie jest zimno w samym kaftaniku( nie ma już upałów - chyba, że macie tak ciepło w domku 🙂) My byliśmy na spacerze raz ale ciągle walczyłam ze słońcem...20 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki mi położna kazała wyjsc na spacerek po tygodniu, pierwszy raz na 30 min, drugi raz na godzinke i później juz w zależności od pogody, my chodziliśmy godzinke do południa i godzinke po południu a teraz to nawet po ok 2h dwa razy dziennie byle nie w samo południe. Dziś byliśmy na spacerku i Mały był ubrany w rampersika na krótki rękaw i krótkie nogawki, skarpetki i cieniutką czapeczkę
a ja znów mam pytanko - co na potówki ?????? pediatra kazała kąpać w mączce ziemniaczanej ale za bardzo poprawy nie widać :/ może jest inny sposób na pozbycie się ich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha zapomniałam napisać ze oczywiście posmarowałam Filipkowi rączki, nózki i buźkę kremem z filtrem Nivea do stosowania od 1 dnia i osłonięty od słońca był parasolką i było mu baaaaardzo dobrze bo cały spacerek spał i nic go nie budziło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DAGA nie ma pojęcia co na potówki bo my na razie nie mamy z nimi problemu...za to mój synuś w dzień raz śpi dłużej a potem tylko drzemie ie to najchętniej przy piersi 🤨 w nocy szaleje ok.1.5 h ok. 2.00 rano nie wiem jak się nazywam 🥴 w domku był dziś tylko w kaftaniku i spodenkach potem już bez nich 😮 teraz wykąpany godzinkę był podłączony do mleczarni mam nadzieje, że pośpi 🙂
a jak to u Was wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga85 napisał(a):
aha zapomniałam napisać ze oczywiście posmarowałam Filipkowi rączki, nózki i buźkę kremem z filtrem Nivea do stosowania od 1 dnia i osłonięty od słońca był parasolką i było mu baaaaardzo dobrze bo cały spacerek spał i nic go nie budziło 😆


a jeśli nie może być eksponowany na słońcu to 3ba smarować Maleństwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...