Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂Mam pytanie dotyczące ruchów pociech w 37 tyg.czy wam też one wydawały się mniej aktywne niż wcześniej????Denerwuje się!!!mały wystawia nózki pupe itp ale jakoś rzadko mnie sie wydaję!Wiem że ma juz mało miejsca ale panikuję ze wszystkim nie raz jechałam już do szpitala bo coś...i było ok!nie wie,m czy mam teraz się denerwować czy to normalne?!!pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamuska83 napisał(a):


Wazne, ze sie rusza 🙂
Moj Maly ma rozne fazy, dzis tez jest spokojny. Nie panikuj 🙂 Jak sie mocno niepokoisz to jedz na IP!

Karulina- dzieki 🙂

Dziewczyny- czy bedziecie slac dzieci do zlobka albo innego Klubu Malucha? Ja na pewno bede musiala, ale zorientowalam sie w cenach i jestem troche przygnebiona nie ukrywam.
Jak sie zapatrujecie w tym wzgledzie?
No chyba ,ze macie niepracujace babcie na miejscu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśka83 - jeśli się rusza to spokojnie, rzeczywiście na tym etapie ciąży Maleństwo ma już mało miejsca 🙂 🙂 ja zawsze wieczorem zagadywałam synusia żeby się ruszał i uspokoił mnie 🙂

Zuzi -Jaś będzie z prababcią, ale muszę mieć alternatywne rozwiązanie 🥴 kluby maluszka - droga impreza ale uważam to za lepsze rozwiązanie niz opiekunka - więcej osób patrzy sobie na ręce 🙃 żłobek jest tańszym rozwiązaniem ale są tam straszne kolejki 😠 moich znajomych dzieci chodzą do żłobka i są zadowoleni 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina napisał(a):
Mamuśka83 - jeśli się rusza to spokojnie, rzeczywiście na tym etapie ciąży Maleństwo ma już mało miejsca 🙂 🙂 ja zawsze wieczorem zagadywałam synusia żeby się ruszał i uspokoił mnie 🙂

Zuzi -Jaś będzie z prababcią, ale muszę mieć alternatywne rozwiązanie 🥴 kluby maluszka - droga impreza ale uważam to za lepsze rozwiązanie niz opiekunka - więcej osób patrzy sobie na ręce 🙃 żłobek jest tańszym rozwiązaniem ale są tam straszne kolejki 😠 moich znajomych dzieci chodzą do żłobka i są zadowoleni 😎


Z prababcia? 🙂 Super 🙂
Ja nie mam niestety takiej mozliwosci. Narazie mowie Mlodemu by siedzial w srodku jak najdluzej, co by mama miala czas cos wymyslic. 😁
No i zeby urosl wiekszy, bo narazie jest malutki 😞
37tydz i tylko 2200...
Mam nadzieje,ze wezmie sie w garsc i choc troche nadrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki oraz przyszłe mamusie 🙂

mam pytanko do mamusiek - czy Waszym pociechom ulewa się po jedzonku?
ja zaczęłam się martwić bo Filipkowi ulewa się po jedzeniu ale co dziwne dopiero po 2 a nawet 3 godzinach po karmieniu (cały czas karmie tylko cyckiem), zaraz po jedzonku odbije mu się 2 do 4 razy a póżniej jak wyżej pisałam ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamusie 😉
Dawno nas nie było 😉
Daria rośnie i rozwija się jak marzenie 😉 w piątek skończyła roczek 😉 już zaczyna chodzić 😉
A Maluch rośnie i kopie 🙂 ja czuję się świetnie 😉 jeszcze troszkę(ponad 2 miesiące) i będę rodzić 😉
A co do stałych pór spania... da się to osiągnąć już od samego początku ale trzeba pilnować przede wszystkim siebie 🙂 i ułożyć stały plan dnia... nie modyfikując go na siłę jednocześnie 😉
a propos ulewania... Dari ulewało się też między 2 a 5 miesiącem.. często kilka godzin po posiłku... i nie ma się czym martwić dopóki nie ma gwałtownych wymiotów lub jeśli zawsze ulewa się bardzo dużo i mleczko jest podbarwione krwią... ale to już lekarz powinien ocenić 🙂 i ze spokojem do wszystkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuska83 napisał(a):
Witam was dziewczyny chciałam sie podzielic szczęsciem razem z wami 05.09 urodziłam synusia,poród ok troszke nam się pobyt w szpitalu przeciagał do 9dni przez zółtaczkę al już od kilku dni jestesmy w domu szczęsliwi 🙂)


GRATULACJE 🙂 🙂 🙂 śliczne MALEŃSTWO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzi, do kilku tygodni nic nie piszesz... z Małym i z Tobą wszystko OK? Chciałam najpierw zapytac cię tylko czy warto chodzić do Hassana, bo jestem w 5tc po 2 poronieniach, a Hassana dobrze wspominam ze szpitala; ale teraz zaczęłam się niepokoić o Ciebie. Wszystko dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...