Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziekuje za sliczne pozdrowienia 🙂 no malenstwo jest juz wyczuwalne i to bardzo dziwne uczucie 🙂 ale jednak przez te ruchy stalo sie to dla mnie bardziej realne. mam na mysli to ze teraz w koncy wiem ze jest we mnie jakis maly czlowieczek i to moj aniolek 🙂 Dzis bylismy ogladac wozki i jest tego tyle ze naprawde glowa mala 🙂 ja juz kupuje body itp normalnie szalje 🙂 no i niestety czas by zmienic szafe gdyz wczesniejszy rozmiar xs zamienia sie w M hehe 🙂 ale niestety przerazaja mnie ceny ubran dla kobiet w ciazy co prawda ja moge sobie kupic cos nie do konca dla kobiety w ciazy ale sam fakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinko ale super ze z maluda wszystko ok
z ubrankami nie szalej bo malenstwo szybciutko wyrosnie .... a co do ubran dla ciebie odwiedz allegro polecam i dla maluszka tez . jezeli nie masz nic przeciwko odkupowaniu ciuszkow od innych mam to tam jest mega wybor 🤪 🤪
ja wozek tez kupilam na allegro 3w1 za 980zl nowka nie rdzewka z hurtowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cisza cisza 🙂 ostatnio strasznie aktywnie sie zrobilo w moim zyciu i jakos nie mialam czasu do Was napisac 🙂 przepraszam;* a u nas wszystko bardzo dobrze bobo sie rozwija 🙂 A jak u was malenstwa rosna mam nadziej ze zdrowe 🙂 Niedlugi pierwsze wspolne swieta pewnie to ogromna radosc dla was 🙂 przynajmniej ja juz nie moge sie doczekac kolejnych swiat gdy juz bedzie z nami nasz malec 🙂 A jesli chodzi o moje samopoczucie to genialnie mdlosci odeszly juz w niepamiec 🙂 czuje sie jak nowo narodzona 🙂 podawiam cieplo a teraz uciekam do pracy 🙂 buziaki dla was od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm, fajnie że u Was wszystko oki 🙂 🙂 tylko nie przesadzaj z tą aktywnością i pracą-> teraz jesteś 2w1 🙂 u nas oki. Jasio zdrowy, mały krzykacz nauczył się wydawać takie gardłowe dźwięki i cały dzień gada i gada 🙂 no i masz racje to będą wyjątkowe święta 🙂pozdrawiamy gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam was dziewczyny 🙂 Dawno mnie tu nie było.Mam pytania do mam które karmia lub karmiły piersią.Jak długo wam przesypiają-przesypiały pociechy w nocy?Mój Filip spi tak z 4, 5 no czasem 6godz,no i w ktorym mies.zaczełyście wprowadzać posiłki i co?Słoiczki czy same robiłyście?Nasza pani Doktor mówi że na początek lepiej słoiki i po 4mies.Pozdrawiam was 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuska83 napisał(a):
Witam was dziewczyny 🙂 Dawno mnie tu nie było.Mam pytania do mam które karmia lub karmiły piersią.Jak długo wam przesypiają-przesypiały pociechy w nocy?Mój Filip spi tak z 4, 5 no czasem 6godz,no i w ktorym mies.zaczełyście wprowadzać posiłki i co?Słoiczki czy same robiłyście?Nasza pani Doktor mówi że na początek lepiej słoiki i po 4mies.Pozdrawiam was 🙂)


Hejo,
My nadal na piersi,(postanowiłam tylko na piersi do 5m-ca a teraz powoli szykujemy sie na mój powrót do pracy za 5 tygodni)...powoli, bardzo powoli wprowadzam jedzonko jedliśmy pierwszy deserek tydzień temu-> jabłko ze słoiczka i to na razie tyle 😁
noc bez komentarza było tak pięknie Jaś spał 6h a nawet dłużej teraz regres pobudka co2-3h 😞 poważnie zastanawiam się nad wprowadzeniem kaszki na noc.

wklej jakąś fotkę Twojego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂 🙂 no cisza wszystkie zajete lepieniem uszek do barszczu 🙂 kochane chcialam wam zyczyc z calego serca wszystkiego co najlepsze i w tym nowo nadchodzacym roku tylko milych chwil. Aby wasze malenstwa rosly zdrowe 🙂A Wy badzcie radosnym przykladem na ich zyciu :* buziaki:*:*:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mordziaki obrzartuchy swiateczne wracac tu i to migiem.... 🤪 🤪 🤪 🤪
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/66fe15a4/dla agi.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/66fe15a4.jpg[/IMG][/URL]
pozdrowionka od 5miesiecznego maksiorka

i fotka nasz z imprezki
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/e3126194/ch2.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/e3126194.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Karulina napisał(a):
mamuska83 napisał(a):
Witam was dziewczyny 🙂 Dawno mnie tu nie było.Mam pytania do mam które karmia lub karmiły piersią.Jak długo wam przesypiają-przesypiały pociechy w nocy?Mój Filip spi tak z 4, 5 no czasem 6godz,no i w ktorym mies.zaczełyście wprowadzać posiłki i co?Słoiczki czy same robiłyście?Nasza pani Doktor mówi że na początek lepiej słoiki i po 4mies.Pozdrawiam was 🙂)


Hejo,
My nadal na piersi,(postanowiłam tylko na piersi do 5m-ca a teraz powoli szykujemy sie na mój powrót do pracy za 5 tygodni)...powoli, bardzo powoli wprowadzam jedzonko jedliśmy pierwszy deserek tydzień temu-> jabłko ze słoiczka i to na razie tyle 😁
noc bez komentarza było tak pięknie Jaś spał 6h a nawet dłużej teraz regres pobudka co2-3h 😞 poważnie zastanawiam się nad wprowadzeniem kaszki na noc.

wklej jakąś fotkę Twojego szkraba 🙂

Hej dzieki za odp 🙂
hehe fajnie pospać dłużej niz te 2-3godz co nie!Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem kaszki na noc ja też będe wprowadzać ,a co do obiadków to zaczynamy niedługo tak pod koniec miesiaca Filip jest z 5wrzesnia wiec juz pomalutku zacznę,nie moge sie juz doczekac jak będzie zajadał 🙂 pozdrawiam goraco i Szczęsliwego Nowym Roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasieńku kochany z okazji 6 miesięcznicy - zdrówka zdrówka i jeszcze raz pieniążków , przespanych nocy i nie bolących kiełkujących ząbków... buziaki od cioci Lucynki i zaśliniony żółwik o Maksika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pisze pod tak cudowynymi zyczeniami pod ktore rowniez sie podpisuje całym sercem. Chcialam poinformowac ze niestety po dlugiej i ciezkiej walce stracilam dziecko obumarło w 20tyg ciazy. wynikiem bylo niedotlenienie plodu. chcialam wam podziekowac za wsparcie i ze w ogole mialam okazje poznac tak wspaniale kobiety ja Wy. wstenie nie planuje kolejnego dziecka ale jak tylko sie cos zmieni w moim zyciu napewno Was poinformuje. Byla to dziewczynka tak w nawiasie. Pozdrawiam i bede czasem tu zagladac co u Was sloneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khlonik napisał(a):
przepraszam ze pisze pod tak cudowynymi zyczeniami pod ktore rowniez sie podpisuje całym sercem. Chcialam poinformowac ze niestety po dlugiej i ciezkiej walce stracilam dziecko obumarło w 20tyg ciazy. wynikiem bylo niedotlenienie plodu. chcialam wam podziekowac za wsparcie i ze w ogole mialam okazje poznac tak wspaniale kobiety ja Wy. wstenie nie planuje kolejnego dziecka ale jak tylko sie cos zmieni w moim zyciu napewno Was poinformuje. Byla to dziewczynka tak w nawiasie. Pozdrawiam i bede czasem tu zagladac co u Was sloneczka


paulinko tak mi przykro nie wiem co powiedziec az mi lezki poplynely ... trzymaj sie skarbie ... moze do gory ma cos waznikejszego do zrobienia....
gdzies jest watek dla mam aniolkow moze tam znajdziesz tez bratnie dusze 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
khlonik napisał(a):
przepraszam ze pisze pod tak cudowynymi zyczeniami pod ktore rowniez sie podpisuje całym sercem. Chcialam poinformowac ze niestety po dlugiej i ciezkiej walce stracilam dziecko obumarło w 20tyg ciazy. wynikiem bylo niedotlenienie plodu. chcialam wam podziekowac za wsparcie i ze w ogole mialam okazje poznac tak wspaniale kobiety ja Wy. wstenie nie planuje kolejnego dziecka ale jak tylko sie cos zmieni w moim zyciu napewno Was poinformuje. Byla to dziewczynka tak w nawiasie. Pozdrawiam i bede czasem tu zagladac co u Was sloneczka


Paulinko bardzo mi przykro 😞 nie ma takich słów które wyraziłyby mój smutek i żal, nadal mam łzy w oczach ...
trzymaj sie dzielnie ...
jak pisze Anycool może do góry Twoja kruszynka ma coś ważniejszego do zrobienia....
nie rezygnuj z macierzyństwa, ten wspaniały dar należy się każdej z nas...będę wypatrywać postu od Ciebie z tą wspaniałą wiadomością ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, dziękje ze informacje na wątku który załozyłam: dziewczyny w poznania i okolic 🙂 chętnie się dołącze jęsli można. tak jak pisałam mam proód na koniec marca.
Obecnie jestem ostatnie 2 tyg w UK, 13 marca wracamy z mężem na stale do Polski - będę na początku u rodziców w Wągrowcu a potem przeprowadzka do Rokietnicy,więc ta sama mieścinka co Karulina 🙂 Juz nie moge się doczekac, strasznie tęsknię za ukochanym Poznaniem 🙂
Gratulacje dla wszytskich ciężarówek i mamuś na wątku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko szczerze współczuje. mam nadzieje, że się wszystko ułoży i przyjdzie czas na kolejną decyzję o macieżyństwie...
Lucynka ale numer to ja Kaska 🙂 poznałam Maksia na zdjeciu a jak zobaczyłam zdjęcie z chrzcin to juz bylam pewna, że to ty! Co u was, jak się Maksiu sprawuje?
Karulina jak się mieszka w Rokietnicy? Widzę, że rodziłaś w lipcu, więc maluszek ma już ponad pół roku, jest gdzie chodzic na spacerki?
Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khlonik napisał(a):
przepraszam ze pisze pod tak cudowynymi zyczeniami pod ktore rowniez sie podpisuje całym sercem. Chcialam poinformowac ze niestety po dlugiej i ciezkiej walce stracilam dziecko obumarło w 20tyg ciazy. wynikiem bylo niedotlenienie plodu. chcialam wam podziekowac za wsparcie i ze w ogole mialam okazje poznac tak wspaniale kobiety ja Wy. wstenie nie planuje kolejnego dziecka ale jak tylko sie cos zmieni w moim zyciu napewno Was poinformuje. Byla to dziewczynka tak w nawiasie. Pozdrawiam i bede czasem tu zagladac co u Was sloneczka
kochanie wiem co czujesz..ja stracilam 2 dzieci;(i tez w podobnym tyg ciazy...sprobowalam raz jeszcze(mam 15 letniego-synka) i teraz sie udalo..jestem w 25 tyg i jak narazie oki...badz dzielna kochana...nie poddawaj sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...