Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😘 mnie też dawno nie było teraz mamusie.net dzień w dzień 🤪 wczoraj miałyśmy chrzciny Konstancyjka taka grzeczna przy polewaniu główki nawet nie pisła 🙂 jest taka kochana w nocy śpi od 6 do 8 godz szaleje za nią 🤪 już dwa miesiące mineły 17 lutego boże jak ten czas szybko leci a dopiero ją urodziłam 😆
Agamu i lemurek1 piszcie kochane co jeszcze u was 😘 😘
sunshines witaj pyreczko 😘
Tyssiiaa ale żeby zapraszać tu tą swoją koleżaneczkę na forum... o nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
dziewczyny czy Wam też twardniał brzuch? :O jestem w 29 tygodniu więc jeszcze mały ma czas ale dzisiaj już jadę na ktg....


Mi też twardniał, wydaje mi się , że to normalne 🙂 Ja pierwsze KTG miałam w 26 tyg...nigdy nie zapomnę tych dźwięków serduszka i pływającej Gabrysi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat, super, że już po chrzcinach! Myśmy w Nowy Rok chrzcili 🙂
Kurcze, czas leci...już niedługo poł roczku nam stuknie...cieszę się, że jestem z nią w domku, że widzę jak się rozwija, uśmiecha, jak codziennie poznaje coś nowego. Nie wyobrażam sobie powrotu do pracy...Dobrze, że dopiero we wrześniu wracam, jeszcze tyle czasu spędzę z moją córeczką!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu no super że jesteś z malutką w domu to takie fajne patrzeć na swoje dziecko jak się rozwija jak rośnie z dnia na dzień 🙂 patrzeć w te piękne oczka i jak gaworzy uśmiecha się taki cud to aż serce mięknie ja tak się cieszę że Konstancyjka jest zdrowiutka tak ją kocham życia bez niej sobie nie wyobrażam normalnie szaleje za nią jest po prostu wspaniała i moja !! oszalałam 🤪
Dziękuję Bogu że ją mam ! Patrzę na nią i widzę jak mi ufa jaka jest radosna coś wspaniałego! i również w tym roku nie wybieram się do pracy może w przyszłym 😎
P.S Twoja niunia już taka duża!!!!!!! kochaniutka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE PYRACZKI ZAPRASZAM WAS DO PESTKI ZAROWNO TE ROZPAKOWANE JAK I W CIAZY NIECH WAM TATUSIOWIE ZROBIA PREZENT NA DZIEN KOBIET NAPRAWDE WARTO*********** NA MASAŻE I ZABIEGI NA CIALO ORAZ NA ZABIEGI W PAKIETACH FRYZJER KOSMETYCZKA MASAZ ZA SUPER CENE ZAINTERESOWANYM PRZESLE CENNIK NA MAILA BO TU ADMIN MI GLOWE URWIE......
DOPIERO RUSZAMY Z MASAZAMI WIEC CENY SA WYJATKOWO NISKIE BO DUZO PROMOCJI

POLECAM

[color=red][link usunięto z powodu naruszenia zasad regulaminu forum. Jeszcze jedna podobna reklama i będzie ban, tym razem tylko upominam
Admin][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Panikuje niby ktg nie wykazalo skurczy alee brzuch nadal twardy 🤨


kochana brzuszek ci sie napina i stawia a nie powinien musisz troche zwolnic tryb zycia i nie denerwowac sie ja tez tak mialam az wyladowalam w szpitalu w 31 tyg i bylam tam 4 tyg na lekach w sumie na kroplowkach non stop wiec odpoczywaj nic nie rob poprostu pachnij a wszyscy nich skacza wokol ciebie
a co do klamstw ktg to ja na 10 min przed ur malego nie mialam nawet 10% w skorczach a wyginalo mnie niemilosiernie pani z izby przyjec chcial mnie odeslac do domu wiec jak wstalam z lozka poszlam zrobic siusiu i przyszlam z partymi wiec pani w IP spanikowala i tam tez urodzilam..... rutyna czasem gubi......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dowiedziałam się od lekarza ,że mój brzuch twardy bo jestem szczupła i taka moja budowa mnie się inaczej bada tak powiedział pojechalam w piatek na polną na izbę i najpierw leżałam na ktg a potem szczególowo zostałam zbadana termin przesunięty tydzień w przód szyjka ładna długa uformowana położenie główkowe i mały już mial tydzien temu 1,550 🙂 wszystko ok więc już nie zwracam uwagi na twardy brzuch musze to poprostu zaakceptować tym bardziej ,że mały w brzuchu lata jak szalony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet Mamuśki 🙂
U nas co chwilę coś się dzieje.....wycięli mi wyrostek....i oczywiście w tym samym czasie Mały zaczął ząbkować....nie mogę wziąć go na ręce i podnieść, straszne.....Czuję się z tym okropnie 😞 Bardzo się cieszę, że Wasze pociechy tak ładnie się rozwijają i rosną. A jeszcze niedawno kulałyśmy się z brzuszkami 🙂 Miło, że pojawiają się nowe mamuśki i brzusie....ale coś i tak nie chce się rozkręcić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
dowiedziałam się od lekarza ,że mój brzuch twardy bo jestem szczupła i taka moja budowa mnie się inaczej bada tak powiedział pojechalam w piatek na polną na izbę i najpierw leżałam na ktg a potem szczególowo zostałam zbadana termin przesunięty tydzień w przód szyjka ładna długa uformowana położenie główkowe i mały już mial tydzien temu 1,550 🙂 wszystko ok więc już nie zwracam uwagi na twardy brzuch musze to poprostu zaakceptować tym bardziej ,że mały w brzuchu lata jak szalony 😜


najważniejsze, że wszystko ok i że już się nie martwisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa - fajnie, że Maluch wyskoczy na wiosnę 🙂 Ładna pogoda, spacerki, świeże powietrze, super 🙂 Chociaż nie mogę narzekać, bo zima nas oszczędziła w tym roku i prawie codziennie spacerowaliśmy. Za to teraz przymusowe siedzenie w domu 😞 Miłego dnia Pyrki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak nie do końca tzn na czczo ok
po godzinie norma do 180 a ja mam 186
i po 2 h ok

myślę ,że ok bo czytałam ,że żeby stwierdzić cukrzyce patrzy się na czczo i po 2 h moje kumpele nie miały w ogole po godzinie pobieranej więc nie wiem sama w środę ide do gin więc sie dowiem chociaz mysle ze jest ok.. na stronach tez pisza ze na czczo i po 2 h sie bada 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam naczczo i po godzinie, no i po godzinie wynik znacznie podwyższony. Wylądowałam na patologii ciąży i tam robili mi już naczczo i po 2 godzinach. Co lekarz to inaczej zleca, ale często po 1 godz. wynik jest podwyższony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...