Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
czesc lachony! 😎 tak sobie myslałam o was ostatnio i proponuje jakis zlot jak sie zrobi cieplej co wy na to? 🙂


😁 Pammat, dobry pomysł, tylko ciekawe co z tego wyjdzie 🙂 Tyssiiaa się rozpakuje do tego czasu i heja na Stary Rynek na......kawę 🙂, ciekawe co z Agamu, dawno nie zaglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj można dla Maluszka stracić głowę, wiem coś o tym 🙂 Patrzę w te jego oczka jak gwiazdki i wymiękam zupełnie 🙂 Ale niestety pojawił się u nas "syndrom rozstania". Jak musiałam nagle zniknąć do szpitala i kilka dni mnie nie było, to teraz Mały budzi się w nocy z płaczem i uspakaja się u nas w łóżku, wtulony we mnie. Teraz z tym walczymy, aby na powrót zaprowadzić schemat dnia, nasze rytuały, ale straszne to jest, nikomu nie życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak po weekendzie? My pożegnaliśmy gondolę 🙂 Mały w spacerówce zwiedzał świat na półleżąc 🙂 Zachwycony, zwłaszcza przejeżdżającymi samochodami 🙂 Na Cytadeli tłok, jak mijałam jakieś ciężaróweczki, to zastanawiałam się, czy czasem nie mijam którejś z was, to samo tyczy się Mamusiek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem dziewczyny!!!!!!!!!!!!!
w końcu się rozkręca to nasze forum poznańskie!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
ja znów byłam bez kompa....teraz mam nadzieję, będę już na bieżąco!!!!
Pammat super pomysł z tym zlotem, jestem ZA 🤪
A Gabrysia w sobotę skończyła już PÓŁ ROCZKU!!!!!!
A teraz znikamy na spacerek, bo słoneczko nas woła hihihiihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallo hallo widze ze ruszylo sie ponownie ja na nic nie mam czasu rano dom maly a popoludniu do wieczora praca masakra nie wiem w co rece wlozyc dzis wyjatkowo maly dlugo spi wiec zagladam ... w koncu sloneczko i ciepelko wiec nawet zyc lepiej sie chce..... dajcei fotki dzieciaczkow co ....
pozdrawiamy


czesc Asiu!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!!

Dziś astronomiczna wiosna zawitała o 6.14!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
więc witam się wiosennie!!!!!!!!!!!!

U nas jak zwykle pobudka o 5, przewijanko, jedzonko i zabawa i za chwilę znów idziemy się zdrzemnąć na 2 h...tak sobie Gabi ustawiła, niestety nie odziedziczyła po nas miłości do długiego spanka 🤢

No to idę jeszcze poleżakować, zajrzę później kochane Pyreczki!!! MIŁEGO DNIA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...