Skocz do zawartości

Krwawiące dziąsła | Forum o ciąży


Dodi_W

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny macie jakies sposoby na krwawiące dziąsła ??

słyszałam o paście lacalut activ?? ale czy to wystarczy??

ja pluję krwią, bardzo obficie podczas kazdego mycia,oprócz tego zauważyłam zbierający sie kamien na zebach którego nigdy nie mialam.Napiszcie jak u Was dziąsłami i ząbkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...
heja, naczytalam sie wczoraj róznych for i pobuszowalam w necie - kupilam paste Ajona (ok. 12 zł) oraz zel na krwawiace dziąsła protefix na krwawiące dziąsła (ok. 13 zł). juz po pierwszym użyciu czuję ulgę. Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepszy progres, bo nawet nie moge jeść bułki, a o jabłku nie ma mowy....
Slyszalam, ze ten meridol jest dobry, ale zobacze czy te dwa specyfiki beda wystarczajace.

aaaa i jem multum rutinoscorbinu, by uszczelinił mi naczynia krwionośne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Na krwawiące dziąsła stomatolog poleciła mi płyn Meridol. Płuczę nim dziąsła codziennie wieczorem po umyciu zębów, jak już wiem że nic nie zjem. Dziąsła mniej krwawią i rzadziej 🙂


Potem jeszcze stomatolog poradziła mi myć zęby pastą Lacalut Activ, więc używałam obu środków, które pomagały. Po urodzeniu córeczki dziąsła przestały krwawić.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
mam do dnia dzisiejszego czasami silniejsze czasami mniejsze ale pojawia sie w szczegolnosci przy myciu zabkow, jednak kazdy twierdzi ze po ciazy nie bedzie sladu po tym ze w ciazy to normalne i niektore kobiety tak maja. mowila mi moja stomatolog ze moge uzywac sobie jakies te pasty do zebow 🙂 czy plyny do plukania na krwawiace dziasla ale ja jestem takim specyfikiem 😆hehe do roznego rodzaju syropow, past i plynow ze mi one nie podchodza nie dobrze mi zaraz mam odruch wymiotny dlatego sobie darowalam a juz coraz blizej rozwiazania 🙂 wiec samo minie lada moment
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hahaha. Ostatnio odwiedzila nas tesciowa(mieszkam w UK). Prosilam ja zeby przywiozla mi 3 pasty Meridol bo tu takich nie ma. Nie wiedzialam wtedy jeszcze ze to polecana pasta na krwawiace dziasla, (Tez mi okropnie krwawia dziasla a najbardziej mnie wkurza ze nie moge nitki dentystycznej urzywac!)ale uzywalam jej kiedys i pomaga w walce z osadem i kamieniem nazebnym
Teciowa przyjezdza, wyjmuje z torby pasty, ja patrze a to ELMEX. Kurcze, a mialabym troche ulgi w dolegliwosciach. no nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...