Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny grtuluje wam wszystkim jestem mam styczniowego chłopca hhehe 2012 życze wam spokojnej i bez problemowej ciąży

Basia89 co do testu powiem tak nie jest on obowiązkowy ale każda mam prawie go robi żeby upewnić się czy z dzieciątkiem jest wszystko w porządku

jest juz was 3 zobaczycie jak szybko się rozmnożycie nas było oko 50 styczniowych mam wiec zycze powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy w styczniu, ja mam termin na 6.01, ale że to dziecię Wielkanocne (najprawdopodobniej) to może i na Boże Narodzenie już będzie 🙂

Testy Pappa są obowiązkowe po 35 rż, jeśli mama jest w zbliżonym wieku lekarz moźe zalecić. Ja mam 33 ciekawe czy lekarze mi zlecą to badanie, chociaż jak znam siebie to pewnie je zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Abby to było dla mnie niesamowite 🙂 Teraz ide 2.06, ale do innego lekarza, poźniej pewnie przed urlopem też się wybiore ok. 25.06, aby mieć pewność że wszystko jest ok. i z robić USG 11-13 tyg. z badaniem przezierności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłe Mamusie. Gratuluję ciąży i życzę zdrówka 🙂

Czy któraś Mama myślała o książkach "Ciężarówką przez 9 miesięcy" i " W oczekiwaniu na dziecko"? Jeśli tak to mogę odsprzedać. Książki są w bardzo dobrym stanie, bardzo pomocne w ciąży, no a mi już niepotrzebne 🙂 zainteresowane proszę o kontakt na priv

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Styczniówki 2013.
01.05.2011 ja się dowiedziałam, że jestem w ciąży. Termin miałam na 02.01 a urodziłam 01.01. A teraz moje 5 miesięczna córeczka śpi w łóżeczku a tu już Mamusie z terminem na styczeń 2013 są 🤪
Nudnych ciąż Wam życzę i zdrowych Dzieciaczków 😘 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Witaj Emalka! Jak się czujesz? Byłaś już u lekarza? U nas pogoda beznadziejna! Rzadko się teraz pokazuje na forum bo mam dużo pracy! Pracuję w szkolę więc tylko do końca czerwca a później sobie odpocznę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Witaj ttinka!
doncia byłam u lekarza! Wszystko wporządku! Serducho bije! Kolejną wizytę mam 27 czerwca USG genetyczne! Dziś odebrałam szereg badań Toxoplazmoza HIV różyczka przeciwciała i mnóstwo innych! Jak się dziś czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten jakże piękny deszczowy dzień 🙂

Mdłości - masakra, przez cały dzień potrafią mnie męczyć. Najgorsze jest to że mdli mnie po rzeczach które uwielbiam - słodycze, kawa, a co jest najzabawniejsze - w ciągu ostatniego miesiąca częściej odwiedziłam McDonalds aniżeli przez ostatnie 5 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Dzięki Abby, czuję się dobrze. Maleństwo napędzilo nam w ubieglym tygodniu sporo strachu a teraz postaralo się, żeby mama odpoczywala więcej w lóżku 😉. W piątek mialam pierwsze USG - dzieciątko mialo wtedy 32 mm a serduszko osiągnęlo wynik 171 uderzeń na minutę 🙂. Ach jaki to byl radosny moment 🙂. Termin mam na 1 stycznia, z USG przesunąl się o 2 dnio 🙂 - wolalabym urodzić w na początku roku 😉 ...i są szanse, że to będzie dziewczynka 🙂. Jednak najważniejsze to to aby bylo zdrowe 😉. Następne USG i badanie mam w przyszlym tygodniu.
A teraz odpoczynek 🙂
Dolegliwości ciążowe minęly w ubieglym tygodniu, nudności zniknęly w moment 🙂.
Jestem spokojna i szczęśliwa 🙂.
Milego popludnia Dziewczyny 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Serdecznie wszystkie przyszłe mamusie, 🙂 dołączam do waszego grona 🙂
Jestem nowa na forum, wiec nie bardzo wiem co z czym tu się je 🙂 ale sądzę że dzięki waszej pomocy szybko się tu odnajdę.
Jestem w 9tyg ciąży , dodam iż to moje pierwsze dzieciątko , jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana.
Termin porodu mam na 16.01.2013r
Pozdrawiam Was Wszystkie Gorąco Drogie Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Witamy nową przyszłą mamusię! Nie krępuj się i pytaj o wszystko! Emalka cieszę się że już lepiej się czujesz! Widzę że masz już jedną córunię 🙂 U nas gdyby była dziewczynka to byłaby parka ale jak będzie chłopczyk to też dobrze byle było zdrowe! Kiedy macie kolejne wizyty? Ja idę 27 czerwca na USG genetyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Byłam dziś na wizycie.9 lipca idę na pierwsze usg. Wogóle to jakoś mnie dziś zezłościła aby wizyta bo dr'ek był jakiś taki poirytowany i o nic się nie mogłam zapytać bo odpowiadał z fochem.
Ale luz trzeba się będzie do tego przyzwyczaić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Podczytuję Was od 2 tygodni, a dzisiaj zdecydowałam się ujawnić, bo dzisiaj zobaczyłam i usłyszałam bijące serce mojego dziecka....po 6 latach starań...
I na razie nie wierzę w swoje szczęście...ale bardzo chcę wierzyć, ze wszystko dobrze się ułoży.

Dzisiaj 7mm, 7 tydzień. Przybliżony termin - koniec stycznia.
Pozdrawiam Was cieplutko! 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Ttinka masz prawo o wszystko pytać lekarza! Może miał zły dzień. Chodzisz prywatnie czy na fundusz? Peg81 gratuluję i życzę zdrowego dzidziusia 🙂 Ja mam ostatnio takie zachcianki że ho ho! Wczoraj miałam ochotę na śledzie w sosie koperkowym - zjadłam całe opakowanie, a po tym na czekoladę z orzechami! Nie poznaję siebie ale nie mogę nad tym zapanować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...