Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doncia gratulacje 🙂 ja właśnie nie dawno wstałam po nocce i jakaś "przymulona " jestem 🙂
a co do porodu to mój mąż był przy mnie jak rodziłam , chociaż się trochę bał , ale bardzo się cieszę to ogromne wsparcie i jakoś tak pewniej się czułam 🙂 także teraz też mam nadzieję że będziemy razem 🙂
miłego dnia mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tinka wszystkiego Najlepszego w Dniu Rocznicy Ślubu 😘 😘 oby Wasza miłość była wzorem dla innych i żeby się nie skończyła aż do końca świata 🙂 😘
Wiadome masz doła bo w taki dzień mąż powinien przyjść z bukietem kwiatów... a on niestety musi być w pracy... Tak to już jest. Ale nie ma co się smucić 🙂 trzeba cieszyć się życiem, weż córunie na spacerek, kupcie sobie lody, pospacerujcie i nie myśl o smutnych rzeczach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje michasia 😘
No to nie bym dla mnie za sympatyczny dzień nie tylko z braku męża 😞
Jakoś muszę przestać się denerwować, bo to źle wpływa na dzidzie.
Właśnie, czy dla ciężarnych są jakieś specjalne leki czy coś na uspokojenie? Czy tylko mogę melisy się napić?
Dobrze że to już wieczór, że weekend się zbliża.
Jejku jak ja bym chciała pójść już na usg i zobaczyć dzidzie, ale muszę poczekać na połówkowe.
Wczoraj tak dużo pisałyście, a dziś taka tu cisza. Myślałam że będę nadrabiać zaległości, a tu nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj chyba nic więcej nie możemy tylko herbatka uspokajająca 😉
dzisiaj tak sobie z mężusiem rozmawialiśmy , że skoro to chłopiec to trzeba by jakieś imię wymyślić i tak przeglądaliśmy imiona , i kilka nam się spodobało .
Po dłuższej debacie wybraliśmy imię Aleksander 🙂 tylko ciekawe czy wytrwamy z tym imieniem do końca , czy coś się nie zmieni 🙂 hihi
dobra idę się wykąpać i wcześniej położyć się spać bo jestem padnięta 😁
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to znowu ja. nie odzywałam się, bo jak mój mąż wstał po nocce to zdecydował że jedziemy kupić nowe meble do kuchni 🙂 i w ten sposób mam nowe meble. skręciliśmy już 3 szafki i kończymy na dzisiaj bo to ciężka praca jest. szczególnie dla mnie.
Doncia bobasek boski, śliczniutki jak na 3d 🙂

ja też mam doła i też chodzę poddenerwowana, wszystko mnie wkurza a najbardziej ludzie, którzy wszystko lepiej wiedzą i czasami zachowują się jak by byli moją macicą i moim ciałem. dzisiaj np. usłyszałam, że to niemożliwe, że w 7 tygodniu podniósł mi się brzuch. no kurde...podniósł się i tyle. od 7 tygodnia nie dopinam zwykłych spodni, flaki mi spuchły. no ale ludzie wiedzą lepiej. jak powiedziałam, że poczułam smyrnięcie w 10 tygodniu (dokładnie 10 tydzień i 5 dzień) to mi wmawiali że to flaki mi się przewracają. ciekawe ile kobiet ma flaki w macicy 🤢 normalnie złość mnie ogarnia i tyle. nie mówię, że od 10 tygodnia czuję ruchy regularne bo nie czuję, tylko wtedy poczułam smyrnięcie, jedno przez sekundę...chociaż wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale tak było

mówię Wam, że czasami ręce mi opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Doncia, fajny niuniek 🙂
Moje maleństwo jest ciągle jakieś nerwowe, chyba to przezemnie bo ja jestem ciągle zła, smutna i wogóle jakoś tak mi jest nieprzyjemnie.
Dziś powinnam się cieszyć, ale jakoś nie mam czym. Mam sporo swoich problemów, które przez głupią gadkę innych coraz bardziej się powiększają.
Sorry że was zanudzam.
Mam doła i tyle 😞


ttinka dobrze Cię rozumiem (tak sądzę) też wciąż chodzę zła, wszystko mnie denerwuje i smuci. Generalnie mam poczucie, że świat przestał mnie rozumieć, a ja chcę tylko spokoju. Co do porodu - przy dwóch poprzednich mąż był ze mną, za pierwszym razem bardzo się bronił bo wyobrażał sobie poród jak krwawą rzeźnię 🙂 jak się przekonał tam nic strasznego nie było to i innych tatusiów do udziału w porodzie przekonywał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Przepraszam, ze sie wtracam, ale mam na sprzedaz markowe ubranka nadaja sie zarowno dla chlopca i dziewczynki oraz 3 spiworki rozm 90,80,70. Ubranka rozm 50/56 oraz 62/68 sa w idealnym stanie poprane i poprasowane. 43sztuki firm : Mexx, Villa Happ, Prenatal, Hema. Jesli ktoras z Was bedzie zainteresowana prosze npisac na priv to podesle zdjecia i dogadamy sie w sprawiec ceny.
POzdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba znów pierwsza na forum zaglądam - ranny ptaszek 🙂

Cześć mamuśki

Widzę, że humory zaczynamy mieć. Pierwszy trymestr mdłości, drugi nerwowy, ciekawe co później nas czeka 🙂

Mi już przeszła na szczeście tylko 4 dniowa depresja na wieść o płci dziecka. Już się ogarnęłam i zaakceptowałam to, wkurza mnie tylko gadanie że następna będzie dziewczynka, szczególnie że pocieszają mnie osoby, którym to się nie udało bo sami mają dzieci tej samej płci, a wiem że niejednokrotnie też kiepsko przeżyli to rozczarowanie i ciężko było zaakceptować dziecko juz po urodzeniu.

Przekazałam już wieści rodzince i jak pytają o imię to są bardzo zdziwieni ale przyjeli do wiadomości, będzie zabawnie 🙂 Zaznaczam im tylko, że imię było pomysłem tatusia nie moim, ale było to jedyne które ja zaakceptowałam chociaż z początku też sceptycznie do tego podeszłam, a teraz się juz z tego śmieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Dziś narazie mam spokojny ranek, dzidzia nie wariuje w brzuszku tak bardzo jak przez ostatnie dwa dni. Mama spokojniejsza to i dzidzia też.
Moja złość, nerwy, smutek nie miały nic wspólnego z ciążą, to tylko życie.
No a dziś zamierzam się wyluzować, nie przejmować się niczym - przynajmniej mam taką ogromną nadzieję.
Idę dokarmić brzuszek 🙂
Życzę Wam miłego dnia, pewnie później tu zajrzę pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Ja dzisiaj jestem strasznie zmęczona, wprost nie mogłam zwlec się z łózka. Wróciły mi mdłości i cały czas chce mi się ryczeć 😞
Czekam na kolejne usg żeby zobaczyć maleństwo i może dowiedzieć się płci...
ogólnie kiepski dzień 😞
Ale wam życzę dużej poprawy nastroju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2, fajnie mieć parkę, życzę drugiej córeczki.

Nie wiem może boję się chłopców, moja siostra ma synka (2 lata i 2 m-ce) i fajny z niego chłopiec, łobuz troche ale to pewnie przez rodziców.
Ja od zawsze chciałam mieć dziewczynę, ale to chyba marzenie większości dziewczyn 🙂, swego w UK czasu opiekowałam się szwagra córką i było nam nap prawde fajnie, nawet dziś jak przyjeżdzają do PL to mam z Polcią dobry kontakt, i chcialam mieć taką dla siebie 🙂. Teraz szwagier ma drugą córkę, a celował w syna i mu się nie udało, a my za to będziemy mieć syna a chcieliśmy oboje córkę, z czego teściowie są bardzo zadowoleni. U mnie w rodzinie w śród mojego pokolenia jest już 7 chłopców mój będzie 8 i ani jednej dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki jak tam wasze samopoczucie 🙂 ja właśnie wróciłam od lekarza 🙂 moje maleństwo ma już 16cm, z dzidziusiem wszystko oki 🙂 rozwija sie ksiażkowo....ehhh ale lekarz nie powiedzial mi czy bede miec córcie czy syneczka, przy nastepnej wizycie 6wrz ehhh no cóz trzeba poczekac 🙂
Pozdrawiam wszystkie Mamuśki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć. ja dzisiaj też ledwo zwlokłam się z łóżka. myślałam, że się nie obudzę. wstałam tylko po to, żeby psa wyprowadzić...teraz też marzę o spaniu, a tu trzeba troszkę chałupę ogarnąć...chociaż w sumie kto powiedział że trzeba 😆 ogólnie dzidziuś raniutko spał jak go podsłuchiwaliśmy i nie kopał, za to wczoraj wieczorem mało nam bębenków nie rozwalił tak uderzał mocno nóżka w detektor 🙂
mam nadzieję, że nam humory wkrótce wrócą. ja jutro idę do lekarza więc trzeba nogi ogolić i takie tam pielęgnacyjne zabiegi wykonać bo podczas remontu to człowiek nie myśli o takich rzeczach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć. Mnie się dziś też kiepsko wstawało. Nie wiem jak Wy ale mnie się wydaje, że mój brzuch jakoś baaaaaaaardzo urósł w ostatnim tygodniu, czuję się jak kula śnieżna aż boję się pomyśleć co będzie dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...