Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki....
ja jestem owocożerna i zupożerna w ciąży 🙂
może w przyszłym tygodniu rozejrzę się za kocykiem bo to jednak ważna rzecz 🙂 pościelki mam, ciuszki też. wprawdzie jeszcze u siostry ale już są 🙂 wózek odbieram w październiku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kocyki i pościel kupowałam na ebayu, ale dopiero w listopadzie do mnie przyjadą.

Fajne kocyki z naturalnej bawełny mega drogie na firma www.martello.pl
Ja zamierzam zamówić mojemu synkowi ten wzór http://www.martello.pl/pl,c3,,32,kocyk_laka.html w kolorze czerwonym, będzie pasował i do wózka i do pokoju - oba czerwone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
doncia napisał(a):

Fajne kocyki z naturalnej bawełny mega drogie na firma www.martello.pl


faktycznie kocyki są śliczne 🙂 ale 150zł za kocyk to dużo 🥴


no dużo, ale mi ten z łączką sie podoba a ten kosztuje 110 bo ma mniej danych, samo imię. Kocyk jest taki dzianinowy jak wełniany tyle że z bawełny, bardzo milusi dostałam próbke w wymiarach ok, 20x30 i jest fantastyczny. Muszę mojej mamuście go pokazać może sie złoży ze mną to już będzie mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie, szczególnie że sama zaproponowała że kupi kocyk, to jutro zaniosę jej próbkę tego a w internecie pokarze jej dokładny wzór, bo próbkę mam błękitną z misiem.

Rany jak już późno się zrobiło, o tej porze to już dawno w fazie Rem jestem, a dzis w ogóle nie chce mi się spać. Ide jeszcze ksiażkę poczytać, wczoraj skończyłam jedną, dziś rozpoczełam następną.

Dobranoc dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zescie sie rozpisaly 🙂 jak tam wasze samopoczucie? u mnie ok. nie zagladalam bo nie mialam internetu 😠 ale juz jest ok. wczoraj tak mnie bolal brzuch na dole ze myslalam juz powaznie o wyjezdzie do szpitala. bol dziwny bo mialam wrazenie ze jak chodze to cos mnie tak ciaglo na dol nie moglam sie wyprostowac dobrze ani siedziec bo jeszcze bardziej bolalo. dzis jest ok juz. a dzisiejszy dzien mam zamiar leniuchowac. a i jeszcze co sie dowiedzialam wczoraj ze moja babcia po ktorej dostalismy dom a ona mieszka u swojego syna chce zeby wujek przepisal ten dom na mnie i na mojego. bardzo sie ciesze bo tam jest na dole 3 pokoje i u gory mozna zrobic bardzo duzy dom i dzialka w kolo tego sliczna. 🙃 ale zobaczymy jak to bedzie bo dluga droga czeka nas z tymi przepisami wszystkimi
milego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też miewałam takie bóle ciągnące przy chodzeniu szczególnie, raz mało co doszłam do lekarza, bo tak mnie chwyciło że nie mogłam nogami ruszać, ale lekarz stwierdził że wszystko jest ok. To wiązadła tak się rozciągają żeby macice przytrzymać. Nie mniej jednak warto podejść do lekarza czy szpitala w końcu a to kase dostają aby byli do naszej dyspozycji 🙂

Ja już po obiadku, dziś mieliśmy frytki i pierś z kurczaka zapieczoną z ananasem i serkiem żółtym (bomba kaloryczna 🙂 ) a do tego surówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, niedawno wróciłam z weekendu u teściów, zaliczyłam rodzinnego grilla z mnóstwem ciotek, wujków i kuzynów męża (który niestety w piątek wyjechał na tydzień konferencji) oraz urodziny bratanka.
Jestem w siebie całkiem dumna, bo pierwszy raz sama samochodem przejechałam w sumie ponad 250 km (no tak na dwa razy) w trudnych czasem warunkach atmosferycznych (sporo tutaj pada i wieje ostatnio). Po tym wszystkim czuję się jak po zarwanej nocy albo jakimś weselu i chyba dziś wcześniej polegnę.
A maleńka kopała dziś intensywnie, co było trochę niebezpieczne, bo w czasie jazdy chciało mi się siku, a ona mnie smyrała po pęcherzu, teraz chyba śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
Zauważyłam ostatnio, że jak chce mi się siusiu a od razu nie pójdę to strasznie mnie brzuch boli, pewnie macica gdzieś uciska pęcherz.


No myślę że tak, też mam takie uczucie. Ja miałam zawsze słaby pęcherz, ale teraz to już jakaś masakra, w nocy wstaję 3-4 razy. Ciągle mi się wydaje, że siusiam więcej niż piję, bo chodzę b. czesto i zawsze mam pełny pęcherz 😞 Jak tak dalej pójdzie to drugą połowę ciąży spędzę na sikaniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...