Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AniaF napisał(a):
doncia napisał(a):
Zauważyłam ostatnio, że jak chce mi się siusiu a od razu nie pójdę to strasznie mnie brzuch boli, pewnie macica gdzieś uciska pęcherz.


No myślę że tak, też mam takie uczucie. Ja miałam zawsze słaby pęcherz, ale teraz to już jakaś masakra, w nocy wstaję 3-4 razy. Ciągle mi się wydaje, że siusiam więcej niż piję, bo chodzę b. czesto i zawsze mam pełny pęcherz 😞 Jak tak dalej pójdzie to drugą połowę ciąży spędzę na sikaniu 😉


Ja mam tak że w ciągu dnia chodzę dość często nie wiem ale raczej "dwie kropelki" i już. W nocy wstaję na ogół raz ok 2 i to czasami z takim bólem że nie mogę się wyprostować na łóżku, tylko najpierw muszę nogi spuści, czasami 2 razy, ale w nocy to masakra jakby ktoś kran odkręcił końca nie ma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez tak mam wydaje mi sie ze pije malo ale ostatnio coraz wiecej wstaje w nocy po 3-4 razy nawet chodze przez to nie wyspana. a wczoraj wieczorem juz tak mnie kregoslup bolal ze nie moglam sie rozluznic. moj musial wziasc i mi plecy pomasowac bo myslalam ze nie wytrzymam. dobranoc dziewuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba każda z nas już ma z tym pęcherzem , że nam dzieciaczki uciskają 🙂
nie wiem jak u Was ale ja miałam dziś bardzo leniwy dzień 🙂 nawet w dzień się zdrzemnęłam chwilę po raz pierwszy od dłuższego czasu 😉
a co do obiadku to zrobiłam naleśniki - nie trzeba się za dużo męczyć a wszyscy lubią 🙂
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten rześki poranek 🙂

Aż się chce na dwór wyjść - oczywiście w cieplejszym sweterku 🙂 Ja zaraz do pracy się zbieram, tylko obiadek jeszcze spakuję, kubek na kawę i w drogę.

Jutro w końcu do fryzjera idę, dziś jak suszyłam włosy na szczotce, aż się przeraziłam jakie odrosty mam kolosalne. Zawsze farbowałam włosy co miesiąc, czasami 4 tyg, teraz czekałam 1,5 m-ca ale chyba szybciej mi urosły. Będę zmieniała trochę kolor - no może odcień nie kolor, ciekawe jak wyjdzie już się nie mogę doczekać 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się macie mamusie 🙂

Rozpisałyście się że hoho 🙂
Dzisiaj u mnie pogodnie ale chłodno - wiaterek wieje
Wczoraj miałam kiepski dzień - bolał mnie brzuch i ogólnie jakieś takie samopoczucie nie najlepsze a na dodatek ciągle nie możemy znaleźć mieszkania na które byłoby nas stać i strasznie mnie to przygnębia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🙂 Pięknie się u nas zaczął ten tydzień, poranek był chłodny, ale słoneczny i lekko mglisty, w powietrzu czuć złotą jesień 🙂
Przypedałowałam rano do pracy, uprzednio wyspawszy się porządnie po weekendowych szaleństwach. Wczoraj doszłam do wniosku, że już naprawdę nie mieszczę się w żadne przedciążowe spodnie ( w zeszłym tygodniu jeszcze mogłam jedne dopiąć) i całkowicie przerzuciłam się na wygodne ciążówki od siostry oraz luźne sukienki.
Mała dawała takiego czadu wieczorem, że jak czytałam w łóżku to cały czas ruszał mi się brzuch. Zasnęła razem ze mną 😉
Zajrzę tu znowu wieczorem, bo szef mi wrócił i może się niespodziewanie pojawić za plecami.
Miłego dnia Mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
u nas już lepiej, brzuszek na szczęście przestał boleć...ale w sobotę to już naprawdę się bałam, że może coś się dzieje. na szczęście dziecko cały czas się ruszało więc czekałam i w niedzielę rano było już ok 🙂 musiałam wziąć 3 no spy w sobotę ale to chyba normalna dawka 🙂
odebrałam wynik z cytomegalii i oba przeciwciała mam ujemne..uff. już się bałam, że te moje bóle gardła to może być objaw cyto a tu na szczęście wszystko ok 🙂
umówiłam się do gina na 10 września na połówkowe i czekam 🙂
co do siusiania to faktycznie jak nie pójdę od razu to później boli brzuch 🙂 w sumie to nawet nie wiem czy macica boli czy pęcherz ale coś tam rwie 🙂
oglądałam kocyki w smyku, kosztują 49 zł więc to chyba nie jest aż tak strasznie dużo 🙂
miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
ja dzis bardzo zajeta, dopiero co skonczylam obiadek szykowac dzis zapiekanka 🙂 a i mam ochote na nalesniki wiec zaraz sie za nie zabieram. ja dzis sie dobrze czuje fizycznie ale psychicznie to jakiegos dola zalapalam, nie mam ochoty na rozmowe z nikim, najchetniej nie wynurzalabym sie z domu... 😮 ahh te nastroje... a jak u was?? wszystkie dzis zajete bo malo co napisalyscie. w czwartek jade z mama do dermatologa ale mam zamiar ogolnie rozejrzec sie za jakims kocykiem rowniez. napewno pepco odwiedze tam czesto jest cos ladnego i sa wyprzedarze. za tydzien dowiem sie mam nadzieje plec, bo mam usg.nie nastawiam sie na dziewczynke, chodz mala nadzieja w glowie jest. zabieram sie za nalesniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja właśnie wróciłam po wojażach w mieście , kupiłam sobie 2 pary butów i jestem cała szczęśliwa 😉 tym bardziej , że pogoda dopisała , bo nie było za gorąco wiaterek w sam raz 🙂
a teraz padam na pysk i muszę się na chwilę położyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, dawno mnie tu nie było.. komputer mi się popsuł a nie chciało mi się przeinstalowywać i tak sobie leżał na półce tydzień.
Przez ten czas co mnie tu nie było się rozpisałyście, ale to fajnie 🙂
Mnie często, a może za często boli brzuch, o plecach nie wspominam.. bóle głowy w zeszłym tygodniu mi strasznie dokuczały - zawsze coś mnie bolało heh jak nie to, to co innego.
Co do libido - jak mąż jest w domciu to jest miło 😁 ☺️
Siusiu - też mam tak jak wy, normalne że w ciąży tak ciśnie heh
Kocyk hm.. ja lubię w kremowych kolorach z jakimś fajnym wzorem, zaopatrzę się w kocyk zimą 🙂
Muszę rozejrzeć się za jakimś fajnym wózkiem w 3w1, może nie teraz ale koło listopada, grudnia
W przyszły poniedziałek idę na usg i mam nadzieję że dzidzia się nie będzie wstydzić i pokaże co tam ma, a jak nie to będę tam siedzieć tyle aż się dowiem 🙃
Na wizycie jak powiedziałam że szew po cesarce mnie boli, i ogólnie dół brzuszka to kazał mi się nie przemęczać, tylko jak mając małą łobuziare w domku hihi
Ostatnio w nocy śnił mi się hamburger i sobie go kupiłam dzień później, albo dwa dni - jakoś tak 🙂
Ok za bardzo się rozpisałam, więc kończę.
Dobranoc mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂
Jaki u was dzionek?? U mnie słonecznie ale wiaterek chłodny więc do pracy musiałam długi rękaw ubrać.
Co do zakupów dla maluszka to mam już dwa kocyki do łóżeczka ale muszę jeszcze kupić jakiś ładny do wózka - koniecznie chcę biały i puchaty, ale pewnie zajmę się tym koło listopada dopiero...
Na razie strasznie dużo mam na głowie, nie dość że praca to jeszcze szukamy mieszkania do kupienia i ciągle coś jest do zrobienia...
Ale na razie daję radę.
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki
asiek odradzam biały kocyk do wózka...moja siostra dostała od teściowej i po dwóch spacerkach nie był już biały...pomijając puchowość...biały niepraktyczny jest. może śliczny ale do wózia weź sobie jakiś kolorowy, z białym problem z praniem, aż tak dużo białych rzeczy mieć nie będziesz i za każdym razem trzeba będzie ręcznie prać 🙂
ja kupię sobie zielony kocyk 🙂 żeby pasował do wózka 🙂 mam już upatrzony śliczny cieplutki za 20 zł 🙂 za 2 tyg kupię bo pojadę do mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie, u nas tez dzis sloneczko i calkiem przyjemnie 🙂
Moj Synus wlasnie jest usypiany do poludniowej drzemki, a ja zaraz bede kosztowac pyszne pierozki ruskie, ktore wlasnorecznie mi zgotowal moj ukochany T 🙂

milego dnia Dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem dopiero ppo śniadanku, bo strasznie długo spałam... ☺️ 🙃Jade w środę pokupywać maleństwu znów pare drobiazgów a konkretnie po kocyk i pare czapeczek i kompinezon.. 😉 O ile się ładny trafi.. 😉 Dziś odkąd tylko wstałam to czuje jak mój synek się kręci. 🤪 😉 A teraz czekam niecierpliwie do 12 września - idziemy wtedy do doktorka na USG 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki dzis pozno do was zagladam 🙂 dopiero do domku wrocilam, pojechalam sobie z mama rowerkami do miasta 🙂 dobrze mi to zrobilo, a przy okazji kupilam sobie dresy, odwiedzilam kuzynke i oczywiscie dostalam torbr ciuchow bo jej mala tak rosnie.musze mieszkanie jeszcze ogarnac. pozniej do was zajrze, milego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Witam Stycznióweczki 😉))
😜

Spodziewam się córeczki 7 stycznia 2013 😉
Jak się czujecie przyszłe mamusie?


witam i zapraszamy 🙂

ja tez spalam od 15.30 do 18.30....ufff jak mi teraz fajnie i blogo; 🙂

dzis cos za bardzo placzliwa jestem

U mnie leci dzis 21tydzien!!!! 🤪[color=yellow][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Witam Stycznióweczki 😉))
😜

Spodziewam się córeczki 7 stycznia 2013 😉
Jak się czujecie przyszłe mamusie?


Witam serdecznie

Ja z kolei chodzę jakaś zła dzisiaj... nawet zasnąć nie mogłam jak się po pracy rozłożyłam na łóżeczku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...