Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzuszatki!!!
Nawet pospalam,ale wstawalam 2 razy na siusiu.Maz sie rozwalal i ciagle go popychałam haha 😁
No a tak to malutka chwilowo kopala w nocy,ale bardzo wieczorkiem.Teraz sie obudzila i chyba znow idzie spac 😁 zjadlam sobie rogaliczka i zaraz lece sie wykapac..tak uwielbiam dluzej w wannie posiedziec czasem..a dzis mam duzo czasu bo siedze w domku to w sam raz.

Madziu to kujuj sie w lozeczku.szybciutkko wracaj do zdrowia 😉 do pracy juz nie koniecznie. Szczegolnie jak masz juz glowke dzidziusia niziutko...to dbaj o siebie!!!

Ciekawe jak nasza Agniesia... bidulka kochana...ale bedzie dobrze!
A DOncia miejmy nadzieje,ze tez dzis da znac jak sie ma ona i malenstwo 😉 🙂

zajrze niedlugo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej z rana! a ja jednak nie bede pierwsza na forum 😁 ja juz od pol godzinki nie spie maly sie rozpycha 😁 ja wciaglam platki z mleczkiem 🙂 i dalej w lozeczku leze 🙂 dzis tez nie mam planow. moze dom ogarne troszke jakis obiadzik zrobie 🙂 choc lenia nadal mam od wczoraj 🙂 to chyba ta pogoda taka 😜
madzia kuruj sie kochana 🙂
daga to my dzis leniuchujemy 😁 😁
ciekawe co tam u donci i agi...
dzis bede czesto tu zagladac wiec pisac pisac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Właśnie przeczytałam co się stało u grudniówek, aż mi się wyć chce 😞
U nas nocka minęła normalnie, czyli parę razy córcia mnie wołała.. i o 6 już całkowita pobudka.
Dziś zamierzam nic nie robić, obiad mam z wczoraj więc mam luzik.
Malutki buszował wieczorem, i w nocy nad ranem też a teraz lenia złapało dziecko i sobie śpi
Zajrzę do Was pewnie później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 sorki, ze sie wcinam, ale pomyslalam, ze moze ktoras z Was bedzie zainteresowana 🙂
Mam do sprzedania pieluszki Pampers 2 (108 sztuk) za 40 zl oraz Huggies 2 (90 sztuk)za 30 zł! Ulcia mi juz z nich wyrasta i przechodzimy na 3 🙂 jak ktoras z Was bylaby zainteresowana, to niech pisze do mnie na maila: [email protected] 🙂 jedyny mankament w pampersach to otwarte opakowanie, bo myslalam, ze bede ich uzywac, ale kupilismy "trojki" i lezą Ulce o niebo lepiej 🙂 w kazdym bądź razie ilosc sztuk w opakowaniu sie zgadza 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/pb280054.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img542/8346/pb280054.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/pb280055.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img402/957/pb280055.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/pb280056x.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img28/674/pb280056x.th.jpg[/IMG][/URL]

Wrzesniówka 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm fryteczki tez bym zjadla 😁 😁 😁 ale nie chce mi sie robic 😁 tak mysle zeby ogorkowa zrobic ale zbytnio mi sie tez nie chce 😁 😁 wogole nie chce mi sie ruszac 😁 😁 😁 moze zadzwonie do mojego niech kupi sobie cos podrodze bo kucharka strajkuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helou! No, zawiozlam malego do przedszkola, zjadlam sniadanie (tzn czesc - platki, cos czuje, ze jeszcze jakies grzaneczki sobie zrobie), kurde i powinnam korzystac z okazji, ze jestem w domu bez malego, ale nie wiem za co sie w pierwszej chwili zlapac 🤔 A tak mi sie nie chce...
Dzis cos tak patrze, ze chyba kazda ma lenia, co? 😜

Jakies wiesci od donci?? Mam nadzieje, ze oboje sie maja dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
haha daga nie wiem jak ty ale ja strajkuje 😁 😁 😁 w sumie to juz od wczoraj 😁 😁 dzis jeszcze nawet w pizamie jeszcze jestem 😁 😁 i chyba tak do wieczora zostanie 😁 😁 mam nadzieje ze nikt tu nie wpadnie nie spodziewanie 😁 😁


Mnie tez sie takie dni zdarzaja, ze siedze w pizamie od rana do wieczora 😜 - najczesciej w weekendy, bo do pracy w pizamie isc nie moge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie znów długo nie było i znów przez mojego małżonka... Nagle doznał olśnienia że popełnił błąd i postanowił wrócić. Ciężko jest wybaczyć... normalnie chyba bym nie dało rady... Ale za miesiąc będziemy mieli nasze pierwsze dziecko, dla niego chyba warto postarać się to wszystko jakoś naprawić... A błądzić w końcu jest rzeczą ludzką nie?? tego się trzymam i zobaczymy co czas przyniesie...
No ale to forum o ciąży a nie Wybacz mi :P
Dlatego melduje że wyprawka praktycznie kompletna, torba spakowana w 99%, jeszcze dziś jadę po ostatnie drobiazgi jak woda mineralna :P
Wózek Maci Cosi Mura używany już czeka na młodego, łóżeczko również gotowe (może dziś pościel przygotuję), cały pokój wygląda jakby Miki już w nim mieszkał :P No może poza małym szczegółem... piękna fototapeta od 3 miesięcy leży i czeka na przyklejenie... może teraz tatuś marnotrawny się za to weźmie...
Całuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka to miejmy nadzieję , że wszystko dobrze się ułoży 🙂 trzymam kciuki
lepiej , żebyś końcówkę ciąży miała spokojną , żebyś wcześniej nie urodziła 🙂

co do prezentu dla męża to w tamtym miesiącu kupiliśmy komputer - dla Niego 🙂
i już Mu zapowiedziałam , że to w ramach prezentu 😉 bo za drogo by mi wyszło 🙂
ale myślałam , żeby kupić mu jeszcze koszulę - żeby nie było , że pod choinką
nic na Niego nie czeka 🙂 córcia pomyślałaby , że tata był niegrzeczny , bo nie dostał prezentu 😁

a obiadek już w połowie mam - zupkę kalafiorową i chce zrobić gulasz z ziemniaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój palić pali ale z elektronicznoego raczek nie był by zadowolony rzucił by w kąt i ja bym się później z nim motała..;/ Ciężko z nim jest....w tamtym roku wziełam mu radio CB a w tym roku pomyśłęnad radiem CD do auta albo jakieś głośniki bo jego zainteresowania właśnie są bardziej w tym kierunku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się 🙂

Wczoraj o 10:28 zostałam mamusią 🙂 Dominik waży 1500 g, urodził się przez CC, teraz leży w inkubatorku ale oddycha już samodzielnie. Ma co prawda zapalenie płuc ale u wcześniaków często się zdarza. Stan stabilny, minki strzela, odkopuje się wiec odruchy ma prawidłowe.

Ja czuje sie całkiem nieźle. Leże piętro niżej wiec piesze wycieczki po schodach mam już za sobą. Podejrzewam że po naturalnym porodzie nie byłoby mi lżej. Najgorzej jest z perestaltyka jelit, bo jednak gazy się zbieraja i podrażniają ranę. Macice ładnie oczyścili wiec już dziś wskocze w swoje koszule nocne bo krwawienie nie jest jakieś mega obfite. Już zamówiłam u męża zwykłe podpaski bo te bella mama są za duże na taki stan rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...