Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A teraz sie pewnie okaze , ze sama do siebie nawijam, bo wszystkie sie pozmywaly i ogladaja Titanica 😜


Madzia jak to mówią - czasem trzeba z kimś mądrym pogadać 😁 😁
rozpisałaś się kobietko 🙂
uciekam spać - może w końcu się wyśpię 😉
dobrej nocki


😁 Bardzo sluszne spostrzezenie Aniu 😁 😜
Dobranoc kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamuśki,
a ja juz jestem po pierwszych "manewrach" 🤪 jechaliśmy wczoraj na porodówkę bo zaczęły się skurcze i jakieś plamienie. Ale nic z tego - jesteśmy w dwupaku - to był fałszywy alarm skurcze się wygasiły a plamienie to rozwierająca się szyjka ... więc pozostaje mi cierpliwie czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2 napisał(a):
Cześć Mamuśki,
a ja juz jestem po pierwszych "manewrach" 🤪 jechaliśmy wczoraj na porodówkę bo zaczęły się skurcze i jakieś plamienie. Ale nic z tego - jesteśmy w dwupaku - to był fałszywy alarm skurcze się wygasiły a plamienie to rozwierająca się szyjka ... więc pozostaje mi cierpliwie czekać 🙂
nonono ale sie wystraszylam ze to juz i u nas!!! 🤪 🤪 🤪 masakra 😁 😁 no to musisz kochana teraz uwazac na siebie 🙂daj znac jak cos 🙂 tak mysle ze trzebaby bylo dac nowy nr bo chyba kazda z was ma donci a ona jak narazie tu nie zaglada bo ma malenstwo w domu wiec jak sie dowiemy ze ktoras wlasnie jedzie na porodowke?? porozsylam wam na poczte moj nr a jak ktos nie dostal to przyslijcie mi zaproszenie bo widocznie nie mam was w znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
ttinka napisał(a):
hm.. mój po 20 nic już nie je, i fakt jest szczupły ma ładny kaloryferek i dba o siebie - ale nie jest lalusiem ani jakimś pedantem czy coś 🙂 i chce żebym i ja potem wróciła do wagi jaką miałam w liceum czyli jakieś 48-50kg góra
przy córci zjechałam ze 12kg w dół, ale brzuś został i ciekawe jak tym razem będzie.. ale się nie przejmuje będzie co ma być


ile masz wzrostu ttinka?
Ja tez bym chciala wrocic do wagi sprzed ciazy 48 albo tak do 50u, bo jakby mi 1 kg zostal, to bym sie nie obrazila 😜 Poki co mam 17kg na plusie.


Madziu ja jestem turdupelek hehe 159 wzrostu ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie to cześć z rana.
Jejku ja bym jeszcze pospała, ale co z tego jak mała mi nie daje.. w dodatku późno poszła spać i chodziłam do niej parę razy w nocy 😞 do tego jeszcze mój mężuś chrapał i się rozwalał na łóżku
Hehe coś mi się że mała chce mnie znów przyzwyczaić do wstawania w nocy, bo tak to ładnie spała a teraz ostatnio jakoś jej się coś pozmieniało 😮
Synio w brzusiu leniuchuje, pewnie sobie śpi maleńki mój.
Nie mam dziś na nic siły 😞 nie mam pomysłu na obiad i pupa.. poproszę o jakieś pomysły na obiadek hehe 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie.
nawet w miare sie wyspalam,tylko 2 razy wstawalam.
Malutka ladnie spala,teraz buszuje jak tv uslyszala 😁 hehe 😁
moj skarbek;*
Wieczorkiem nie umialam zasna bo mialam troche skurczy,ale na szczescie noc spokojniejsza.
Coraz bardziej obawiam sie porodu,ze az mi sie snia takie sytuacje...masakra!!!
strach jak nie wiem.
br...
ide sie wykapac,potem zajrze.
Buziaki i milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Kobietki jak zapatrujecie sie na olejek rycynowy ? bo slyszalam,ze zanim sie pojdzie do szpitala ,zeby tam dlugo nie lezec niektore obiety biora aby wywolac skurcze.Tylko chcialam sie zapytac czy wiecie cos na ten temat.


ja np tego nie próbowałam w pierwszej ciąży i teraz też raczej nie będę 🙂
wole troszeczkę po schodach po chodzić i się z mężem po przytulać 😁 🙃
mój dr mówił żeby się tak z 5x dziennie z mężem seksić to może coś tam przyśpieszyć heh 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
MadziaW napisał(a):
ttinka napisał(a):
hm.. mój po 20 nic już nie je, i fakt jest szczupły ma ładny kaloryferek i dba o siebie - ale nie jest lalusiem ani jakimś pedantem czy coś 🙂 i chce żebym i ja potem wróciła do wagi jaką miałam w liceum czyli jakieś 48-50kg góra
przy córci zjechałam ze 12kg w dół, ale brzuś został i ciekawe jak tym razem będzie.. ale się nie przejmuje będzie co ma być


ile masz wzrostu ttinka?
Ja tez bym chciala wrocic do wagi sprzed ciazy 48 albo tak do 50u, bo jakby mi 1 kg zostal, to bym sie nie obrazila 😜 Poki co mam 17kg na plusie.


Madziu ja jestem turdupelek hehe 159 wzrostu ☺️ 🙂

ja jestem raptem 5cm wyzsza od ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Ogólnie to cześć z rana.
Jejku ja bym jeszcze pospała, ale co z tego jak mała mi nie daje.. w dodatku późno poszła spać i chodziłam do niej parę razy w nocy 😞 do tego jeszcze mój mężuś chrapał i się rozwalał na łóżku
Hehe coś mi się że mała chce mnie znów przyzwyczaić do wstawania w nocy, bo tak to ładnie spała a teraz ostatnio jakoś jej się coś pozmieniało 😮
Synio w brzusiu leniuchuje, pewnie sobie śpi maleńki mój.
Nie mam dziś na nic siły 😞 nie mam pomysłu na obiad i pupa.. poproszę o jakieś pomysły na obiadek hehe 😁 🙃


ja mam od wczoraj carnobare - to na lunch 🙂 A wieczorem to jeszcze nie wiem co bedziemy jesc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
Kobietki jak zapatrujecie sie na olejek rycynowy ? bo slyszalam,ze zanim sie pojdzie do szpitala ,zeby tam dlugo nie lezec niektore obiety biora aby wywolac skurcze.Tylko chcialam sie zapytac czy wiecie cos na ten temat.


ja np tego nie próbowałam w pierwszej ciąży i teraz też raczej nie będę 🙂
wole troszeczkę po schodach po chodzić i się z mężem po przytulać 😁 🙃
mój dr mówił żeby się tak z 5x dziennie z mężem seksić to może coś tam przyśpieszyć heh 😲

ja tez nie probowalam i tez nie bede probowac 🙂
Seksic sie 5 razy dziennie??? Yyyyyy.... 🤢 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
ttinka napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
Kobietki jak zapatrujecie sie na olejek rycynowy ? bo slyszalam,ze zanim sie pojdzie do szpitala ,zeby tam dlugo nie lezec niektore obiety biora aby wywolac skurcze.Tylko chcialam sie zapytac czy wiecie cos na ten temat.


ja np tego nie próbowałam w pierwszej ciąży i teraz też raczej nie będę 🙂
wole troszeczkę po schodach po chodzić i się z mężem po przytulać 😁 🙃
mój dr mówił żeby się tak z 5x dziennie z mężem seksić to może coś tam przyśpieszyć heh 😲

ja tez nie probowalam i tez nie bede probowac 🙂
Seksic sie 5 razy dziennie??? Yyyyyy.... 🤢 😁 😁 😁 😁


taaaaak 5x dziennie ja nie wiem kto by dał rade haha 😲 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
MadziaW napisał(a):
ttinka napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
Kobietki jak zapatrujecie sie na olejek rycynowy ? bo slyszalam,ze zanim sie pojdzie do szpitala ,zeby tam dlugo nie lezec niektore obiety biora aby wywolac skurcze.Tylko chcialam sie zapytac czy wiecie cos na ten temat.


ja np tego nie próbowałam w pierwszej ciąży i teraz też raczej nie będę 🙂
wole troszeczkę po schodach po chodzić i się z mężem po przytulać 😁 🙃
mój dr mówił żeby się tak z 5x dziennie z mężem seksić to może coś tam przyśpieszyć heh 😲

ja tez nie probowalam i tez nie bede probowac 🙂
Seksic sie 5 razy dziennie??? Yyyyyy.... 🤢 😁 😁 😁 😁


taaaaak 5x dziennie ja nie wiem kto by dał rade haha 😲 🤪

facet moze 😜 ale moj i tak chodzi zmeczony 😁 zreszta przy godzinach jakie pracuje, chyba by nam czasu braklo na 5 sesji 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...