Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki i ja melduje sie w 2paku w ten ostatni Grudniowy dzionek 😉
Mam nadzieje,ze jeszcze dzis nic mi sie nie przytrafi.
Bolal mnie brzuszek,teraz przestal...i te bole takie jak na okres.Brzus twardy,mallutka ciagle sie wypina.
Rusza sie nadal ok,ale czasem bolesnie. Juz malenstwo miejsca tam chyba nie ma.
Ale juz niedlugo na szczescie!

Życze Wam żeby każda dotrwała chociaz do polnocy 😉
Duzo zdrowka dla Was i malenstw.Szybkich,bezbolesnych porodow!!!!
i wszystkiego co najlepsze w nowym roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia to dopiero historia! Cierpliwy Twój men, dopiero za trzecim razem się udało 🙂 My jak już zaczęliśmy być razem, to mąż też w końcu zdecydował się i przeprowadził się do mojego miasta (dla niego całkiem obcego i nikogo oprócz mnie tam nie miał)... jak już się przeprowadził, to po 4 miesiącach mi się oświadczył i pół roku po oświadczynach się pobraliśmy 😁 Nie mieliśmy NIC, mąż wziął wszystko na siebie, ja jeszcze studiowałam dziennie, robiłam magisterkę, on też (zaocznie) i utrzymanie nas wziął na siebie, ciężko fizycznie pracował by nic nam nie brakowało za co jestem mu bardzo wdzięczna...powolutku dorabialiśmy się najprostszych rzeczy, ale to było fajne, bo wypracowane przez nas i docenia się to znacznie bardziej... ja coś tam dorabiałam ile mogłam weekendami... i po skończeniu studiów wyprowadziliśmy się na wieś, teraz tu mieszkamy spokojnie 🙂 i czekamy na nasze dzieciątko 😁
A dziś te moje dzieciątko buszuje od rana, pobolewa mnie dół brzucha, plecy, ale jeszcze spokój póki co, doczekamy do 2013 😁 Ja obstawiam, że Michasia będzie atrakcją wieczoru u teściów, bo zacznie rodzić :P

Życzę Wam udanego wieczoru Sylwestrowego (czy to w domku z najbliższymi czy to na imprezce), a w Nowym Roku na początek szybkich i łatwych porodów bez komplikacji, zdrowych maleństw i duuuużo radości i spełnienia w macierzyństwie i nie tylko 🙂 Szczęśliwości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ja również melduję się w dwupaku 🙂 Dzisiaj trochę brzuszek mnie bolał ale już przeszło więc myślę, że wieczór bez komplikacji. Razem z moim M spędzamy Sylwestra w domku razem z moimi rodzicami więc chyba będzie spokojnie.

Życzę wam dużo szczęścia i radości w nadchodzącym roku, przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i jak najmniejszej liczby problemów do rozwiązywania.
Trzymajcie się Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja melduje się w dwupaku 🙂
coś dziś tak sobie się czuje , maluszek coś leniuchuje 🙂
Dziewczynki dziś jest ostatni raz w tym roku na tej stronce 😉
aż nie do wiary jak ten czas szybko leci 🙂
W każdym bądź razie Kochane jeszcze tylko kilka godzin i możemy zacząć się sypać 😁

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ,
oby był lepszy niż ten co się kończy :*
szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, mi się nowy rok jakoś źle rozpoczął.
W niedziele chyba mnie przewiało w kościele i wczoraj przeleżałam cały dzień i noc pod kołdrą z gorączką i kaszlem, dziś to samo.. tylko ja już nie wyrabiam z tą gorączką ciągle utrzymuje mi się wysoka, pomimo zimnych okładów i apapu.. Nie wiem czy dziś iść na izbę, czy przeczekać do jutra bo mam wizytę u swojego lekarza 😞 załamka po prostu.. leże, smarkam, kaszlę, pocę się i nie mogę tej beznadziejnej gorączki zbić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację arnulka, nic tylko rodzić 😁
I ja melduję się jeszcze podwójna 🙂 Misja spełniona, doczekałam do 2013, 40 tygodni skończone, mogę rodzić :P
Wczoraj cały wieczór jak na szpilkach, młody się wypinał i szalał, macica bolała, ból promieniował aż do pleców, myślałam, że akcja się rozwinie, jeszcze z mężem podkręciliśmy temat 😉 a tu...wszystko się uspokoiło... Dziś znowu czuję ciężkość w dole brzucha, więc idziemy się przejść, później dalsze atrakcje- poskaczę na piłce, może coś się rozwinie 😁
Miłego dnia ciężaróweczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka - z gorączką w ciąży nie ma żartów, ja bym nie czekała, tylko uderzała do szpitala, skoro sama nie możesz jej zbić.

Wszystkiego dobrego dziewczyny w Nowy Roku. Dotrwałyśmy prawie wszystkie, za wyjątkiem Donci. Ale to chyba i tak niezły wynik, patrząc na to jak dziewczyny z grudnia szybko rodziły 🙂

Daguza - zazdroszczę Ci, że wiesz kiedy, że możesz się przygotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj bylam z mama jeszcze na zakupach ciuchowych, pochodzilam troche i wieczorem pozniej i w nocy brzuch mi sie stawial, twardnial - normalne braxon hicks, ale czesciej niz nornalnie, do tego od czasu do czasu cos mnie tam a to zaklulo, a to cos czulam itd...Tez juz myslalam, ze w nocy sie cos rozwinie, ale sie uspokoilo jakos...No, ale nie da sie ukryc, ze jestesmy juz laski znacznie blizej niz dalej 🙂
Daguza - cos mi sie wydaje, ze Ty jednak bedziesz z nas pierwsza, no chyba, ze Ais juz urodzila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka, radze udac sie do lekarza, ja tez od 2 dni leze z zapaleniem oskrzeli ale mam przepisany antybiotyk, ktory nie szkodzi malenstwu i jest lepiej, goraczki juz nie mam a taka infekcja moze byc dosc niebezpieczna, w razie gdybys zaczela zaraz rodzic moga byc jakies komplikacje. Nie chcialabym miec takiego kaszlu po porodzie zeby mnie od srodka rozrywalo albo malego nie mogla widziec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was... To jest poprostu najgorszy NOWY ROK u mnie.....Oby tylko cały tak nie był.. 😠 Popstu od samego rana po sam wieczór do DUPY!!!! Zabieram moje rzeczy i wracam do rodziców bo mój chyba jeszcze nie dorósł do roli ojca... 😠 Msze posiedzieć u rodziców wkońcu jak mój K zostanie sam to może zrozumie wszystko... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritae nic się nie przejmuj... Mam podobnie :/
Nieustanna walka o to żeby się ogarnęli... ja też powoli tracę siły 😞
Wczoraj sobie postanowiłam że bez względu na wszystko będę szczęśliwa i nie będę się denerwować a dziś musiałam wyjść na pół dnia żeby nie zwariować :/
Będzie dobrze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee faceci czasem tak mają , że nie myślą 🤔 😠
Kochana głowa do góry , teraz musisz myśleć o maleństwie 🙂 bo dzieciaczki też odczuwają nasze niepokoje , smutki itp.
Zobaczysz , że na pewno Twój zmądrzeje i doceni to co ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
WYTRWAŁAM..!!!!

teraz juz sie posypie dziewczynki 😉


Kochana jeśli w dalszym ciągu dziś masz mieć cesarkę , to trzymam mocno kciuki 😉
daj znać jak już będziesz miała troszkę siły 🙂
Jak Ty się będziesz czuła po i jak oczywiście Julcia 😉
POWODZENIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Właśnie wróciłam z wizyty u gina no i tak:
1. mam dziś iść do szpitala na jakieś 3 dni żeby mi dali antybiotyk przez tą moją gorączkę i kaszelek
2. mam 1cm rozwarcia i miękką szyjkę
3. zrobią mi w szpitalu usg bo mały na poprzek leży i chcą to dobrze sprawdzić/
A więc mamuśki, przyszykuję sobie torbę i wyruszam.. może wezmę ze sobą tableta (jak go nie zapomnę) to będę tu zaglądać.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
długo mnie tu nie było ale strasznie kiepsko się czułam. U mnie jeszcze nic się nie zadziało pza tym, że męczą mnie jakieś skurcze nieregularne no i ból pleców - ale to norma jak widzę. Trzymajcie się dzielnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga! Powodzenia na dzis! Daj nam znac jak juz bedzie po wszystkim jak znajdziesz chwilunie! 🙂

Ja dzis mialam sen, ze urodzilam I mialam dac ludziom znac, ale widac jakos nie mialam czasu I dawalam znac nastepnego dnia albo nawet pozniej I staralam sobie przypomniec kiedy sie urodzil I o ktorej, ile wazyl itp, itd.. A pozniej sie ubieralam przed lustrem I wiedzialam I widzialam, ze juz jestem po porodzie pare dni czy cos takiego, bo mialam juz pociazowy brzuch, a nie wypchany dzidzia 😉

Ale sny, ciekawe ile bedziemy czekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Ja dzis to mam sie zglosic do szpitala okolo 16.Dowiem sie dokladnie wszystkiego.
Najgorsze jest to ,ze jakbym jutro miala cesarke to jest tez pogrzeb mojej babci...straszne...
ale takie chore to zycie.
DOgadam sie dokladnie czy jutro,czy pojutrze ta cesarka i Wam napisze !!!

Margaritka...chyba nie tylko Twoj...Moj tez mysli o samochodzikach,pistoletach...rozum 3letniego dziecka.To jet tragedia doslownie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki po ciężkiej nocy... 😞
Ale się dziś wystraszyłam... 😮 🤔
Z samego rana i teraz normalnie miałam w majtkach mokro... 🤢 😮
W nocy poleciało mi trochę wody, i rano tak samo. Nie dużo tego było ale to była czysta woda.... 🤢 😮 Aż sięzlękłam...A teraz sobie czytam że po tych proszkach co biorę (clotrimazolum gsk) nie jedna tak miała.... 🤔 🙂 A jużsię wytraszyłam że to wody płodowe tak się sączą.... 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Hej dziewczynki po ciężkiej nocy... 😞
Ale się dziś wystraszyłam... 😮 🤔
Z samego rana i teraz normalnie miałam w majtkach mokro... 🤢 😮
W nocy poleciało mi trochę wody, i rano tak samo. Nie dużo tego było ale to była czysta woda.... 🤢 😮 Aż sięzlękłam...A teraz sobie czytam że po tych proszkach co biorę (clotrimazolum gsk) nie jedna tak miała.... 🤔 🙂 A jużsię wytraszyłam że to wody płodowe tak się sączą.... 😁 😁 🤪


Wiesz co Margaritaee ja bym na Twoim miejscu i tak poszła do lekarza 🙂
bo na 100 % nie możesz być pewna czy to nie wody,
tym bardziej , że termin już tuż tuż 😉
a lepiej niech gin sprawdzi czy tonie wody ,
bo jak wody to wtedy pędem do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...