Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojoj jaki sliczny prezent agus dostalas!!!
moj maluch byl nad wymiar grzeczny az si8e wierzyc nie chce doslownie nie bylo dziecka 🙂
ogolnie maluch grzeczny bardzo duzo gaworzy piszczy i pluje sie 🙂 a co do obracania to 2 razy sie obrocil i cisza... 😲nie wiem czy 😲 isc z tym do lekarza czy co... wiem ze jako wczesniak potrzebuje nieco wiecej czasu ale czy czekac czy coo ,...

no cisza cisza u nas dzis pogoda brzydka to mam czas zajrzzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu udało mi się zalogować 🙂
kurcze od tygodnia próbowałam i co chwilę mnie wyrzucało 😮
nie wiem czy to przez strone czy to mój laptop tak szaleje.
u nas czas szybciutko leci , aż szkoda że aż tak szybko , mmmm a dopiero co się Niuniek urodził 🙂
Kubuś fajnie już gada , śmieje się co chwilę , jest bardzo pogodny 🙂
najbardziej lubię jak się śmieje w głos 😁
przekręca się już na boczek i z brzuszka na plecki 🙂

coś tylko dziś mi jakoś wariował , nie miał humoru
i taki marudny był 😞 ale na wieczór już Mu lepiej 🙂
już się pouśmiechał , popluskał w kąpieli 🙂
mój mężu i wczoraj i dziś wraca późno z pracy ok 21 😮od 7rano !!
więc uciekam przyszykować Mu coś do jedzonka 😉
miłego wieczorku dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dostałam pobudkę o 4 rano, do tego dosyć marudny dzień, a do tego sprzeczkę z moim K. Bo nie chce żebym dalej do szkoły szła. A od wrześnie zamierzam wrócić..

Dziewczyny słyszałyście że znów dziecko znaleźli? Tym razem w rurze kanalizacyjnej...cud że przeżyło...siedziało tam 2 h! Tyym ludziom się w głowie normalnie przekręcai!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marg a czemu nie chce byś się uczyła??
Masakra, ostatnio jak karmiłam małą, to pomyślałam, że ona taka bezbronna, taka delikatna i ufna, bezpiecznie się przy nas czuje, jak można skrzywdzić takie maleństwo?? Kurczę, człowiek by nieba przychylił swojemu dziecku, od pierwszego spojrzenia się zakochał, a inni tak robią... masakra, nigdy tego nie pojmę, to zwyrodnialcy bez wyższych uczuć, takich trzeba izolować...

Ja się ostatnio poryczałam jak usłyszałam historię porodu małego Stasia, który udusił się podczas porodu, bo lekarze nie chcieli cesarki zrobić 😠 A ważył ok. 5 kg i matka miała problemy z urodzeniem pierwszego dziecka (wyciągali kleszczami)!! Całą ciążę zdrowo przenosisz, a przez czyjś błąd tracisz dziecko... Wyszła główka i dalej nie dał rady wyjść i się udusił, masakra i trauma dla matki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fruziu Po pierwsze to idzie o zazdrość 😁 A po drugie to twierdzi że nie będzie mu się chciało wozić mnie z samego rana na autobus... 😠 Ja mu swoje, a on swoje ... 🤨 🤔

A teraz właśnie czytałam o tej dziecince... To się stało w Chinach...dziecinka miała 2300 zdrowiutka i była jeszcze w łożysku i z pępowiną....Dzięki bogu że dziecina przeżyła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie w wiadomościach widziałam o tej maleńkiej z chin 😮
nie rozumiem czemu ludzie tak postępują 😞 na szczęście maleńka przeżyła 🙂
Margaritka - a co do Twojej szkoły to walcz 😉 jak masz chęci i możliwości to realizuj się 🙂 żebyś później nie mogła sobie ani facetowi nic zarzucić , że On Ci zabronił lub coś w tym stylu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niewiem jak można zrobić krzywdę dziecku a zwłaszcza swojemu.. Z jednej strony zabiłabym taką kobietę a z drugiej może miała tą całą depresję poporodową, niewiem jak to jest bo nie miałam i nikogo nie znam ale to choroba psychiczna a to są straszne choroby.
Niewiem i nawet nie chce o tym myśleć bo mi zaraz wjedzie jakaś myśląca i w dolinę wpadnę bo ja na krzywdę dzieci jestem bardzo wyczulona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Już mam 3 dzień walki 🙂 Narazie jest lepiej..bo wtedy było NIE a teraz POMYŚLIMY... 🙂 Zmięknie..ja go przetrzymam 😁 😁 😁


Czyli dobrze idzie 😁 trzymam kciuki żebyś Go przekabaciła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
a właśnie gdzie są dziewczyny ?
Madzia ,Asia ,Daga, Peg , Tinka , Doncia co tam u Was ? 🙂


Wszystkie razem wołamy hop! hop! jest tam któraś?? 🙂
Margaritae tak jak Ania pisze, warto walczyć, zrobić coś dla siebie, a szkoła na pewno się kiedyś przyda. No i żeby później nie było właśnie jakiegoś żalu, że Ci zabronił, bo mu się nie chciało jeździć... Albo prawko rób, to sama będziesz jeździć 😉 Do września daleko, jeszcze zdążysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
No to świetnie !! 🙂 U mnie smyk przekręcił się tylko dwa razy na bovzek..ale na wszystko przyjdzie czas i pora 🙂 Nic na siłę 🙂 🙂

Przegadałam mojego K :0 Od Września wracam do szkoły.. 😁 😁


to super 🤪 🙂 🙂 szybko Go urobiłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helou!!

1 reka, wiec krotko dzis 😉

Nie bylo mnie, bo chrzest mielismy - wszystko ok i pogoda - odziwo- jak na zamowienie 🙂
Maly w kosciele (i w ogole) grzeczniutki jaknie wiem. Kochane dziecko. Oskarek w sumie tez byl grzeczny, aczkolwiek energia to to dziecko rozsadza 🙂

Moj babelek dzis sie pierwszy raz z pleckow na brzuszek przekrecil 😆 Mialam takie przeczucie, bo wczoraj i w ogole ost. na dniach widac bylo, ze to kwestia chwili, no i mialam racje 🙂

Fruziu - to faktycznie Tosia krusznka. Moj pod koniec kwietnia wazyl juz 7kg, teraz ciekawe ile, ale lekki nie jest. Aga - ile Kacper wazy? Bo oni tak leb w leb prawie ida 😜

Aniu - sliczny avatarek 🙂 ale synus, to chyba jednak do tatusia bardziej podobny, co? Tzn moze nie tyle, ze bardziej do meza, ale bardziej, nic corcia, nie? Nobo corcia cala mamusia 🙂

Sylwus - fajnie, ze wtacasz do szkoly 🙂 A co to za szkola, jesli moge spytac?

Micasia - wiesz, ze fajnie Ci w tym kolorku?? 🙂

Acha - no i oczywiscie spoznione, ale najlepszego wszystkiego dla Was matulki kochane z okazji Dnia Matki 🙂 😘

p.s. Acha, dzieki dziewczyny za pamiec i za zainteresowanie, bo pytalyscie o mnie i tu i na fejsie - buziolki!!! 🙂 😘

p.s.2. mialo byc krotko 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Helou!!

1 reka, wiec krotko dzis 😉

Nie bylo mnie, bo chrzest mielismy - wszystko ok i pogoda - odziwo- jak na zamowienie 🙂
Maly w kosciele (i w ogole) grzeczniutki jaknie wiem. Kochane dziecko. Oskarek w sumie tez byl grzeczny, aczkolwiek energia to to dziecko rozsadza 🙂



Moj babelek dzis sie pierwszy raz z pleckow na brzuszek przekrecil 😆 Mialam takie przeczucie, bo wczoraj i w ogole ost. na dniach widac bylo, ze to kwestia chwili, no i mialam racje 🙂

Fruziu - to faktycznie Tosia krusznka. Moj pod koniec kwietnia wazyl juz 7kg, teraz ciekawe ile, ale lekki nie jest. Aga - ile Kacper wazy? Bo oni tak leb w leb prawie ida 😜

Aniu - sliczny avatarek 🙂 ale synus, to chyba jednak do tatusia bardziej podobny, co? Tzn moze nie tyle, ze bardziej do meza, ale bardziej, nic corcia, nie? Nobo corcia cala mamusia 🙂

Sylwus - fajnie, ze wtacasz do szkoly 🙂 A co to za szkola, jesli moge spytac?

Micasia - wiesz, ze fajnie Ci w tym kolorku?? 🙂

Acha - no i oczywiscie spoznione, ale najlepszego wszystkiego dla Was matulki kochane z okazji Dnia Matki 🙂 😘

p.s. Acha, dzieki dziewczyny za pamiec i za zainteresowanie, bo pytalyscie o mnie i tu i na fejsie - buziolki!!! 🙂 😘

p.s.2. mialo byc krotko 😜 😉


Centrum kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dla Dorosłych 🙂
No Madziu wkońcu się pojawiłaś !! Było pusto i cicho tu bez ciebie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
No to świetnie !! 🙂 U mnie smyk przekręcił się tylko dwa razy na bovzek..ale na wszystko przyjdzie czas i pora 🙂 Nic na siłę 🙂 🙂

Przegadałam mojego K :0 Od Września wracam do szkoły.. 😁 😁


to super 🤪 🙂 🙂 szybko Go urobiłaś 😁


Sama jestem w szoku że to tak szybko i sprawnie poszło 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):


No Madziu wkońcu się pojawiłaś !! Było pusto i cicho tu bez ciebie 😁 😁


Ha, ha, ha 😜 Co chcesz przez to powidziec, co? 😜


Już myślałam że będę sama na tym forum pisać i sobie odpowiadać 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znów grobowa cisza 🙂
Ja zamówiłam sobie włoski, i już mi przyszły 🙂 W przyszłam tyg fryzjerka ma mi doczepiać 🙂 🙂
Wczoraj robiliśmy grilla i wypiłam pare piwek, a synek został pod opieką babci 🙂

Iguś ostatnio momentami strasznie marudny...chyba ząbki się wybijają bo na miejscu dolnych jedynek dziąsełka są takie jaśniutkie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojemu chyba tez juz powaznie ida, bo w miejscu dolnych jedynek ma dziaselko wyzej i tak inaczej wyglada, zwlaszcza w miejscu jego prawej dolnej jedynki, wiec czekamy 🙂 Raczki w buzce non stop pratycznie, ale o dziwno nie jest jakis super marudny ani nic. Z O. pamietam bylo tragicznie, wiec albo jeszcze wszystko przed nami, albo po prostu ten maluszek bedzie inaczej zabkowanie przechodzil - w koncu kazde dziecko jest inne, nie? 🙂

A co do drinka, piwa, wina czy takich tam...to wiecie, ze jak odkad zaszlam w ciaze (wiadomo) az do dzis nie wypilam ani kropli? W ogole mnie nie ciagnie 🙂 Dzisiaj ide sie spotkac z dziewczynami, moze troche wina sie napije (troche w sensie 1 lampki 😁 ), ale nie zdziwilabym sie jakbby skonczylo sie na herbatce 🙂 Wprawdzie nie bede miala ze soba dzieci, ale jakos i tak nie umiem sie ani przemoc, ani nie mam na te rzeczy ochoty 🙂 No tylko, ze mna tak, ze z alkoholi to ja piwa nie lubie, wino wypije, ale nie przepadam, jedyne co to ewentualnie jakiegos drinka, czy bacardi breezer (bo slodkie i nie czuc alkoholu 😁 ). A tak to ulubiony G&T 🙂 Ale nawet jak nie bylam w ciazy, to bardzo rzadko pilam, a teraz czlowiek sie i tak starzeje, wiec i glowa juz nie taka, zwlaszcza przy dzieciach - przynajmniej u mnie i poki co hehe 😜 Ale nie przeszkadza mi to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...