Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia - kacper ważył tydz temu 7.900 kg teraz pewnie 8 albo więcej 🙂
a dostał na dd takiego żółwia do nauki raczkowania 😁
rozglądam się za krzesełkiem do jedzenia tylko niewiem czy wziąć najprostsze czy takie co się rozkłada do leżenia.. Nie mam pojęcia, chciałam takie na wypasie ale patrząc na moje dziecko nie sądzę żeby chciał tam leżeć albo przebywać dłużej niż na czas posiłku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Aga co do krzesełka to ja dla córci miałam drewniane 2w1 , tzn krzesełko ze stolikiem i bardzo byłam z niego zadowolona 😉 a że zachowałam je do tej pory to i Kubusiek będzie też z niego korzystał 🙂
a co do prezentów to Majeczka dostała pieniążki ( bo zbieramy na rower 🙂 ), ciuszki , puzzle i dziecięcą biżuterię a Kubuś zabaweczki , śliniaczek - fartuszek , gryzaczek - taki w który można włożyć jedzonko żeby dziecko się nie zakrztusiło kawałkiem np owoca i maskotkę Kubusia Puchatka 😉
i żeby zrobić Majeczce przyjemność - zrobiliśmy grila na dzień dziecka 😉 i była baaaaaaaaaaardzo zadowolona z tego powodu 🙂
a jak tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki... my ostatnio zabiegani, a do tego padł mi laptop więc śledziłam tylko wasze wpisy bo zalogować się nie mogłam :P (skleroza - nie pamiętałam hasła)
MadziaW - fajnie masz z tym alkoholem, ze mnie się smiali że mam coś z alkoholika bo zaraz po porodzie zaczęłam kombinować jakby tu się drineczka na pępkówkę napić 😉
Margaritaee - nasz dostał w prezencie taką maskotkę z mnóstwem metek i strasznie mu się podoba, oprócz tego ciuszki i kasiurkę 😉
Agucha - my kupiliśmy takie co można rozłożyć na krzesełko i stolik tylko plastikowe. Jak na razie jestem bardzo zadowolona 🙂
Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
my dzis na szczepieniu bylismy maly plakal strasznie, dostal 4 szczepionki mam nadzieje ze nie bedzie zle tej nocy...
ogolnie ma katarek ale lekarka mowi ze przejsciowy.
i wazy 7 kg 😁 mierzy 63 🙂
ale tu cisza od 2 dni nikt tu nie zajrzal ...
a jak tam u was ??
margeritka?? jaK malutki?
fruzia? madzia???

hallllllooooooooooo laski??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaglądam co dzień ..ale nie mam zamiaru sama do siebie pisać.. 😁 😁
Michasiu może nie będzie tak źle..Ostatnio Igorek też płakał w niebogłosy ale później było ok 🙂
Poszłam dziś sobie na targ...kupiłam sobie 3 bluzeczki, z czego przyznałam się do K że wziełam tylko jedną 😁 Wiecie jakie te chłopy są.. 😁 😁 Ale i tak się kapnie bo wie jaka ja jestem 🙂 A do tego upatrzyłam sobie dziś ładną sukienkę 🙂 🙂

Igorek dobrze...ostatnio troszkę marudny się zrobił..ale nie wiem czy to przez ząbki, czy też przez tą pogodę...
Dziewczyny ja tak patrze na mojego smyka i powiem wam szczerze że czasem mam takie momenty że chwilami tęsknie za tym jak on był taki malutki 🙂 🙂 Ten czas tak szybko leci...jeszcze mies i nasze szkrabki będą mieć PÓŁ ROCZKU !!! 🤪 🤪

Zaraz się chyba wezmę za zamawianie zaproszeń na chrzciny 🙂 Na allegro są takie piękne... 🙂 🙂

A tak apropo...dziewczyny co się z wami dzieje...
Madzia? Agucha? Fruzia? Ais? Ania ust? Ttinka? No i co się dzieje z Warką-Marką ?? Bo już naprawdę dawno do nas nie zaglądała...
Daga to już chyba wogóle tu nie zagląda... 🤔
Ciekawe jak u Agniesi i Kamilka... 🤨
I jak tam Doncia się ma 🙂
Na początku było nas tak dużo...a teraz się towarzystwo wykrusza.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś tu się działo, teraz widzę, że forum powoli się kończy :|
znów byśmy musiały w ciążę pozachodzić to by się rozkręcilo 😉
wczoraj moja kuzynka ze stanów urodziła chłopca - noah 🙂 piękne malenstwo, też chce jeszcze jedno takie 😁
nie do wiary, dopiero narzekałysmy, że naszym dzieciom na świat się nie spieszy a za miesiąc skończą pół roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agucha napisał(a):
A powiedzcie mi, jeśli wogóle ktoś tu zajrzy, co myślicie o chodzeniu na basen z dzieckiem? Już mnie ta pogoda dobija a mamy termy niedaleko i się zastanawiam czy się nie przejść..

Uważam że to super pomysł... najlepszy sport dla prawidłowego rozwoju naszych maluszków 🙂
Tylko sprawdź czy na basenie na który się wybierasz woda jest ozonowana... bo jak chlorowana to na razie odpada ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam, że u nas spokój i za wiele się nie dzieje, stąd moje milczenie 😉 Jak zaczną iść zęby na dobre, mała zacznie siadać, a później chodzić i nabijać sobie guzy, to wtedy będą tematy 😉 :P Do tego jak pogoda możliwa, to więcej na dworze siedzimy...pewnie jak większość z Was 🙂

Bo chyba zęby zaczęły nam iść powoli, dziś rano taka histeria, że o matko! I wściekłe gryzienie gryzaka... do tego dziąsełka na dole rozpulchnione, a moje cycusie pogryzione...

Michasia, aż 4 igły miał Kacpero ??? Dzielny chłopak! I jak się trzyma po szczepieniu?? No i jak ładnie waży!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
no moj maly az 4 igly dostal ale jestgem w szoku bo i cala noc przespal i nie marudzil ani goraczki nic a nic 🙂
co do basenu tez bym poszla ale mamy za daleko ale super pomysl 🙂

i drugi genialny pomysl to zalozenie watku na fb 🙂 tam czesciej sie bedizemy widywac 🙂
spadam spac laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE MAMY I KWARTAŁU - ZRÓBMY TO WSPÓLNIE!!! NIE BĄDŹMY SKNERAMI, MAMY DODATKOWE PÓŁ ROKU PŁATNEGO URLOPU, POKAŻMY,ŻE STAĆ NAS NA POMOC INNYM I PRZELEJMY CHOĆBY 5 ZŁ NA OPERACJĘ JULKA , BRAKUJE NAM JESZCZE 63% ABY WYPEŁNIĆ SKARBONKĘ!!!!

Jedna z naszych Mam wspólnie z mamą Julka zorganizowały zbiórkę specjalnie dla MIQ Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Hej dziewczyny u nas wszystko dobrze Kamilek jest już po drugim etapie operacji szybko się tym razem pozbieral bo już 9 dni po operacji byliśmy w drodze do domu:-) Kamis zaczyna już siadać ząbki już mu uda bo wszystko ląduje w buzce:-) jest przecudowny taki silny mój mężczyzna uśmiecha się na okrągło od ucha do ucha i nawet panie pielęgniarki w szpitalu mówiły ze nie wypada jakby był chory:-) także 12 sierpnia mamy kontrolę w Łodzi i mam nadzieję ze na jakiś czas będziemy mieli spokój ze szpitalem i operacjami:-) Ucalujcie od nas swoje największe szczęścia <3
Buziaki Aga i Kamilek :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...