Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Myslalam ze zalozycielka watku luty 2013 bedzie przyszla lutowa Mamusia 🙂
I tak tez sie zdziwilam ze juz luty, bo sama urodzilam swoje dziecko w lutym tyle ze 2010 i o ciazy dowiedziec sie mozna na poczatku czerwca raczej 🙂 ewentualnie koniec maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
W koncu! czekalam z niecierpliwoscia az pojawi sie jakas lutoweczka!
Gratuluje serdecznie, zycze cudownych chwil z Malenstwem w brzuszku i zadnych ciazowych prblemow! zazdroszcze naprawde, Synus ma dopiero niecale 4 miesiace a ja juz marze o kolejnej ciazy 🤪 oczywiscie nie teraz 😉
Lutoweczka 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Lutoweczki 🙂 i inne mamusie 😜
Jestem w 4 tygodniu ciąży i termin mam na Luty dokładnie to będzie 9 luty, ale to są moje obliczenia.
Zapisuję się do Was mam nadziję, że razem będziemy prowdziły nasze forum i nasze ciąże i będziemy dzieliły się doświadczeniami i nie tylko... 😉 całuję Maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie.kilka dni temu dowiedziałam się,że jestem w ciąży.Nie byłam jeszcze u lekarza,ale z moich obliczeń wynika,że termin porodu przypada na początek lutego(sugerując się różnego rodzaju kalkulatorami gdzie wpisuje się datę ostatniej miesiączki to będzie to 9 lutego 2013r.)
To moja druga ciąża na brzuszku.Mam już córkę z września 2009r.
Pozdrawiam wszystkie mamusie a w szczególności lutóweczki 2013 i sierpnióweczki 2009 z którymi kiedyś też pisałam podczas pierwszej ciąży z Julką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie 🙂 nie jestem sama 😜
inka1986 masz datę na 9-tego a ja mam z obliczeń na 3-ciego 🙂
Jestem taka podekscytowana ciążą, bo to pierwsza 😉 ale dziś w metrze myślałam, że zwymiotuje 🤢 chyba zaczyna się najgorsze przechodzenie... poród i tak najokrutniejszy, bo gdy o nim pomyslę to 🤪
Mam nadzieję, że razem będziemy się trzymać przez cały ten okres 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Damy radę lutóweczki,wszystko będzie dobrze.Ja mam już prawie 3 letnią córeczkę,a wydaje mi się,że tak nie dawno byłam z nią w ciąży 🙂jak ten czas leci.Teraz Julka od lutego chodzi już do przedszkola,a ja kilka dni temu zaczęłam nową pracę,aż tu taka niespodzianka...
Szefowa to jak się dowie to chyba mnie rozszarpie,ale mam to w nosie.Narazie mam próbną umowę o pracę i jeszcze do końca sierpnia nikt z pracy się nie może dowiedzieć o mojej ciąży ale nie wiem czy uda mi się tak długo to ukrywać.
Ale i tak bardzo się cieszę,że jestem w ciąży,aż nie mogę w to jeszcze uwierzyć,chociaż przecież planowaliśmy to z mężem,tylko nie myślałam,że tak szybko nam pójdzie 🙂.
Buziaki mamusie dla Was i fasolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny macie już jakieś objawy czy dolegliwości ciążowe oprócz braku miesiączki?
Byłyście już u lekarza potwierdzić ciąże?
Ja idę w poniedziałek pierwszy raz zobaczyć moją fasolinkę 🙂
Mam nadzieję,że będzie już coś widać na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka1986 napisał(a):
Dziewczyny macie już jakieś objawy czy dolegliwości ciążowe oprócz braku miesiączki?
Byłyście już u lekarza potwierdzić ciąże?
Ja idę w poniedziałek pierwszy raz zobaczyć moją fasolinkę 🙂
Mam nadzieję,że będzie już coś widać na usg


hej Kochana 🙂
gratuluję ciąży, Julcia będzie miała rodzeństwo, super 🙂 zajrzyj czasem na mamusie.net do nas na sierpień 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...