Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iza_w nie przejmuj się wszystko będzie dobrze z Twoją malutką fasolką będziemy razem mamusiami w tym samym czasie i napewno będziemy się dalej dzieliły informacjami na temat naszych maleńkich pociech... współczuję poronienia, ale cieszymy się razem z Tobą, że znów możesz cieszyć się z fasolki którą nosisz teraz w brzuszku 🙂 🙂 😘 będzie dobrze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jeszcze nie mialam USG bo czekam na list ze szpitala gdzie mnie już całą wybadają... ja jestem w Anglii w Londynie i tutaj to wszystko troszeczke inaczej wygląda. Ja oprócz miesiączki której nie mam miałam nabrzmiałe obolałe piersi a na sutkach porobiły mi się takie naokoło kuleczki hehehe takie śmieszne, ciągle chodziłam siku, byłam zmęczona, teraz jestem senna i zaczęłam robić horrory mojemu biedakowi... 🤪 trudno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ikamek witamy wśród nas i serdeczne gratulacje... bo staraliście sie naprawde długo 🙂 nam poszło za 1 razem 😉 😜 i szczerze? nie sądziłam, że tak od razu zajdę... 🤪 ale jesteśmy szczęśliwi, jak tu się nie cieszyć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja Wam zazdroszczę 🙂
Nie tak dawno same my lutówki 2012 miałyśmy małe szkrabiki pod serduszkami a teraz to uśmiechnięte małe brzdące 4 miesięczne 🙂
Mam nadzieje że jeszcze sporo Was przybędzie 🙂
Ja sama dowiedziałam sie ze jestem w ciąży 22 czerwca 🙂
Powodzenia przyszłe mamusie 🙂 (no i obecne bo też są osoby które sa juz mamusiami) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś się orientuje dokładnie jaka jest różnica między urlopem macierzyńskim a zasiłkiem macierzyńskim?co się lepiej opłaca?czy pieniądze są takie same i czas wypłacania?a czy do urlopu wychowawczego te 6 miesięcy które trzeba przepracować to tylko w jednej pracy czy sumuje się to z innymi umowami o pracę,a jeżeli tak to czy obojętne jest to jaka była przerwa między jednym zatrudnieniem a drugim żeby urlop wychowawczy się należał?
Pytam bo pracuję w nowej pracy na próbną umowę o pracę na 3 miesiące do końca sierpnia,nie wiem czy dostanę ją dalej na dłużej czy nie.Narazie nie mogę powiedzieć pracodawcy o ciąży mimo że pracuje ciężko fizycznie,często w nie sprzyjających warunkach dla ciężarnych. i nie wiem jak mam zrobić żeby było najlepiej dla mnie.i fasolki.
Pozdrawionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, dołączam do Was. Niestety jestem chora na ospę wietrzną i w tym samym czasie dowiedziałam się o dzidziusiu. Bardzo się martwię, jeszcze nie byłam u lekarza ( bo mogłam zarazić kogoś). W czwartek idę do lekarza, trzymajcie za mnie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie 🙂
Cieszę się razem z wami
bo także mam termin na początek lutego 🤪

Inka - jeśli chodzi o twoje pytania, to umiem odpowiedzieć tylko na pierwsze:
to są takie same pieniądze
Ciężka fizyczna praca raczej fasolce nie pomoże 😞
ale może nie zaszkodzi 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie Fasole 😘
Ja swojej jeszcze nie widziałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się w wątku 🙂
W sobote wysiusiałam bladziocha, we wtorek ( dzien spodziewanej @) była już piękna kreska.
We środę byłam u lekarza.
Jutro bede miala wyniki z krwi..
Witam każdą ciężarówkę i gratuluję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
12 luty 2013, a tym czasem połowa 7 tygodnia!! czytałam co ty dziewczyny piszecie i trochę się przeraziłam tymi krwawieniami itd ale wydaje mi się że zawsze trzeba wierzyć że wszystko jest dobrze. mnie na szczęście coś takiego nie spotkało ale podczas kiedy mój najlepszy na świecie "Gi" pobierał próbkę na cytologię to pokazał mi brunatną wydzielinę- to pewnie nic bo powiedział że w razie gdyby byłoby to coś złego będzie dzwonił na szczęście nie dzwoni 😉więc może to tak tylko! mocno wierzę że wszystko będzie ok. i nie mogę się już doczekać aż moje hormony jakoś w miarę się ustabilizują i przestanę płakać! czy którejś z was też to doskwiera??to trochę straszne i krępujące nawet!wczoraj byłam na badaniach krwi tzn czekałam na swoją kolejkę podczas kiedy w gabinecie była matka z dzieckiem. te dziecko strasznie płakało-a ja w poczekalni z nim szlochałam. trochę to śmieszne ale pociesza mnie myśl że gdzieś tam jest ktoś, kto czuje się tak jak ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jestem z marcówek 2012 mam do sprzedania kilka rzeczy które mogą wam sie przydać miedzy innymi lezaczek bujaczek,nowe spodnie ciazowe,poduszke do spania dla ciezarnych,kołyske dla niemowlaka.przepraszam ze wciełam sie w watek 🙂 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4137296
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...