Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Przepraszam, że wchodzę w Wasz wątek, ale może ktoś skorzysta.
Mam do sprzedanie zabawki, nowe bajki, ubrania dziecięce, damskie, książki itd.
Np:
smoki LEGO DUPLO od 4,99
zestaw: żołnierzyki, samochody, czołgi, helikoptery itd ponad 200elementów od 9,99
bajki Frankliny i inne od 4,99

zapraszam

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25191115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny ... czy któraś z Was bierze jakieś witaminki 🙂 ja póki na razie Folik, ale przy ostatniej wizycie gin wspomniał, żebym od 10 tc zaczęła brać jakieś witaminkowe suplementy. Poszperałam w necie co nieco na ten temat i z reguły zalecają ale po 1 trymestrze. I ciut się zdezorientowałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytałam o tym ... mi jednak ginekolog kazał od 10 tc coś witaminowego wprowadzić ... ale prawda jest taka, że jak porównuję skład tych suplementów witaminowych dla kobiet w ciąży to one też zawierają kwas foliowy 🙂 co lekarz to praktyka i w innym momencie wprowadza witaminki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, tak zawieraja, bo kwas foliowy sprzyja wchlanianiu zelaza. Tylko dawka do 12tc powinna byc 0,4mg. Wiadomo, ze jak ma sie jakies niedobory, to beda zlecone juz wczesniej...

Mi dopiero teraz wyszedl niedobor zelaza i uzupelniam. Ani w pierwszej ani w obecnej ciazy nie bralam nic, poza kwasem foliowym do 12tc. Jesli jestesmy zdrowe i dobrze sie odzywiamy, to nie ma takiej potrzeby. Choc kazdej to indywidualna decyzja... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandruś jestem,jestem wczorj byłam na wu=izycie u ginekologa i dzizia się dobrze rozwija serduszko bije i fasolka rośnie,ale pamiętasz jak pytałam Cię o ten pęcherzyk z płynem obok?
Teraz mój profesor ma jescze inne wizje.Podejrzewa ciąże bliźniaczą ale widać tylko jednego dzidziulka.Czy moźliwe żeby drugi tak sprytnie się ukryał?Traz oba pęcherzyki jakby nakładaja się.
Nie wiem co o tym myśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej . Co do witaminek biore femibion.... a Wy robilyscie jakies badania jaki macie poziom zelaza i innych skladnikow? bo mi lekarz zlecil tylko morfologie mocz itp. A moze któraś ma konflik serologiczny, bo ja mam a moj ginekolog jest jakis malo zorientowany.
I jakos dziwnie termin porodu mi sie przesuwa- na 15. lutego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 napisał(a):
Ja brałam Falvit MAMA w ciąży...
Fajnie,że są już nasze następczynie...
LUTÓWKA 2012 🙂


również polecaam Falvit MAMA... wzmacnia włosy i paznokcie 🙂. ja osobiście nie narzekam i dziewczyny które to biorą/brały także są za:")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny,
Wszystko wskazuje na to, że również zostanę w lutym 2013 mamusią 🙂 Bardzo tego z mężem pragniemy. Niestety w lutym tego roku straciliśmy nasze maleństwo w 9 tyg ciazy. Dlatego teraz cały czas jestem pełna obaw 😞 Pierwszą wizytę miałam tydzień temu, byl to 5 tyg. 3 dzień .Był pęcherzyk i lekarz mówił, że wszytko jest ok Dostałam Luteine, 3x1, lekarz twierdzi, ze to profilaktyka po poronieniu. Następną wizytę mam 3.07 i mam nadzieje, że zobaczymy juz seduszko... Od wczoraj jestem przeziebiona, miałam biegunke, stan podgoraczkowy a teraz ogolne osłabienie i ból głowy. Martwie sie, bo jedynym moim objawem ciazy byly bolace piersi. Bolały mnie juz tyg. przed planowana miesiaczka. W zeszlym tyg bolaly juz mniej a teraz wcale. Czy to normalne? Boje sie, że znowu cos nie tak 😞 nie wiem jak wytrzymam do kolejnej wizyty. Tak bardzo chciałabym sie cieszyc z Maleństwa, ale strach i złe przeczucia mi nie pozwalają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi - u mnie też bolące na początku piersi (teraz też juz nie bolą) były jedynym objawem ciąży
teraz są tylko większe, z czego akurat bardzo się cieszę 😉
więc się nie stresuj tylko ciesz się że nie spędzasz poranków w toalecie 😆
Trzymam kciuki za twoja wizytę
Ja też mam wizytę 3.07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje bardzo za słowa otuchy 🙂 Chciaż wilałabym spędzać już te poranki w toalecie ze świadomością, że z dzidzią wszystko dobrze 😉 Myśle, że dopiero ta wizyta we wtorek mnie uspokoi i widok bijącego serduszka doda nadziei...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi, nie martw sie !!!! Bedzie dobrze, ja przed ta ciaza dwie stracilam, a zobaczy ktory tydzien juz mi leci 🙂)
Ja w dwoch zdrowych ciazach tez nie mialam praktycznie objawow, ani wymiotow ani zawrotow. Jedynie maly bol piersi 🙂 wiec spokojnie. Rozumiem, co przezywasz,bo mi tez bylo ciezko na poczatku...
Bedzie dobrze!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Wam bardzo 🙂 Sandroos - gratuluje 🙂 jesteś dla mnie nadzieją, że jednak można 🙂 oj, jak juz bym chciała byc w tym tyg co Ty... ja to już sobie takie wkręcam filmy... 😉 dobrze, że mój mąż to spokojny człowiek 😉 w poprzedniej ciązy też nie miałam żadnych objawów, stad teraz moje obawy 😞 wiem jak ważne jest pozytywne myślenie, ale to silniejsze ode mnie...
Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje - obiecuje już nie marudzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...