Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alaksandra86, skoro zaszłam w ciaze tak jak Ty, uważam to za mega dobry znak 🙂 patrze na zdjecie na Twoim profilu i mam nadzieje, że doczekam sie tez takiego super szkraba 🙂 Moja Pani doktor poiwedziała, że ciemna wydzielina to znaczy, że stara. Oby nie była tak jak mówisz, Aleksandra86, świeża,żywa i czerwona...
Dzis nic nie robie, Mąz wokół mnie skacze a ja leże 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie Dziewczyny :*
Trzymajcie prosze kciuki żeby plamienie do poniedziałku przeszło...
artwie sie, ale jestem pełna nadziei...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Titi przy takim mocnym wsparciu brzuchatek 😉 nie ma innej opcji ...wszystkie razem telepatycznie przegonimy to krwawienie 😆 a ty jak królewna odpoczywaj i leżakuj będziesz miała jeszcze czas do latania i braku chwili dla siebie i na odpoczynek jak się Szkrab urodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi coś w tym musi być 🙂 masz taki sam termin co ma miałam 🙂 no i tyle samo lat ile ja miałam jak zaszłam w ciąze 🙂
I zycze Ci z całego serca takiego szkrabka jakiego jak mam:
który od razu wiedział jak ciągnąc pierś
lubi jeść
i jak skończył 2 miesiace i tydzień zaczał przesypiać całe noce wiec spi po 9 h 🙂
Nie płacze i jest zawsze usmiechniety nawet jak wstanie rano po 9h nie krzyczy od razu po jedzenie tylko potrafi przez nawet godzine gadac do siebie i bawic sie swoimi raczkami 🙂
Tego Wam wszystkim lutówką 2013 życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi widzisz masz nawet brązową wydzieline, to dobrze. Ja miałam żywo czerwoną to mnie pocieszali, że skrzepów nie ma. No ale dzieciątko udało mi się już dotrzymać do 19 tygodnia jak widać no i jeszcze drugie tyle przede mną 🙂 i Tobie też się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, chciałam tylko powiedzieć, że w sobote nie było plamnienia w ogóle, w niedziele też nic i dzisiaj ( póki co) też nic 🙂 🙂 🙂 Myślicie, że już mogę się cieszyć??? Trochę mnie boli podbrzusze, w sumie tak jakby mnie ciągneło jak sie wyprotstuje...
Wciąż się boje, byle do 17.07, wtedy mam wizyte i mam nadzieje, że usłuszę, że dziscko rozwija się prawidłowo... Każdego dnia, martwie się o moje Maleństwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi dbaj o siebie i dalej uważaj to ze jest poprawa nie znaczy że jak teraz cos zaczniesz robić że nie dostaniesz plamienia wiec wstrzymaj sie z pracami jakimikolwiek 🙂
i będe zaglądac regularnie by patrzec co u Ciebie 🙂
Do 17 jeszcze 8 dni 🙂 dla mnie szybko zleci a dla ciebie będa się te dni dłuzyć
i będzie wszystko w porządku 🙂 musisz pamiętać że Twoje nerwy tez odbijają sie na maluszku które masz pod serduszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Aleksandra 🙂 I jeszcze raz gratuluje takiego mądrego Szkarba 🙂
Ja nic nie robie, kompletnie. Do południa jak Mąż jest w pracy to sobie śniadanie zrobie i to wszytko. A w środe przyjeżdza moja Teściowa, więc i przygotowywanie śniadań nawet mi odejdzie 😉
Gram w Simsy i już mam wirtualnie 6 dzieci 😉 Ach, coś trzeba robić 😉

Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo, skoro ma być dzieczynka to życzę Ci tego z całego serca 🙂
Dziękuje Dziewczyny, czuję się już lepiej ( odpukać ). Nie plamię, a to najważniejsze... We wtorek mam wizytę i już sie nie mogę doczekać. Tak chciałabym usłyszeć, że wszytko dobrze... Może zobacze też takie pokaźne Maleństwo, to będzie 9 tyg 1 dzień 🙂
A ja leże całe dnie. Teściowa przyjechała i mam jak w sanatorium. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo to ja też życzę dziewczynki teraz bo chłopca już masz 🙂
Ja mam córcię i teraz mógłby być synuś ale w sumie to mi to obojętne.
Titi to korzystaj,że masz taką opiekę i wsparcie w mężu i teściowej bo pewnie nie jedna z nas mogłaby Ci pozazdrościć.Ja nie mam żadnej taryfy ulgowej ani w pierwszej ani w tej ciąży,a o pomocy teściowej nie wspomnę:P
Zdrówka dziewczyny:*a jak dolegliwości pierwszego trymestru trzymają Was?Jak samopoczucie?Myślałyście już nad imionami dla swoich pociech?
Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna w błogosławionym stanie 🙂pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam żadnych obiwaów ciążowych. Nic kompletnie. No i czuje sie super!!! Czasem mnie brzuch zaboli no i mam większy apetyt. 🙂 Troche sie martwie, że nie mam żadnych ciążowych dolegliwości..., bo podobno jak są to dobrze rokuje.... No ale wierze ,że stres z plamieniem wystarczająco mnie wymęczył i teraz natura mnie oszczędza 😉
Pozdrawiam Was Dziewczyny :*
Korzystajcie z pięknej pogody, bo ja w tym domu zamknięta, tak tęsknię za słoneczkiem, spacerami, nawet za zakupami... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie lutowe mamy!Dołączyłam do Was z wielką przyjemnością. Jestem w 7 tyg. i mam termin na 18 lutego 2013r. W poniedziałek mam usg i nie mogę się doczekać. Planowaliśmy bejbisa od jakiegoś czasu. Mam 35 lat i 6 letnią Izabelkę. Teraz czekamy na potomka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi ... i ja nie mam bardzo znaczących objawów ciążowych 🙂 Nudności i wymiotów brak ... jedyne co mnie dopadło to chęć na pikantne jedzenie - ciągnie mnie do kebaba, pizzy i tym podobnych dań 🙂 i jak nigdy odpowiada mi zapach sosu czosnkowego i szpinaku 🙂 A pobolewanie brzuszka to normalne ... nasze bąbelki cit zaczynają się rozpychać wygodnisie i temu nas tak ciągnie 🙂
3maj się dzielnie i nadal odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...