Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, mam niusa!!! Basia urodziła!!!!! właśnie przeczytałam wiadomość na FB 🙂


"Wiesci
Dzis o 13.08 silami natury urodzil sie przystojniacha Wiktorek 3480g i 56 cm dlugosci.pozdro dla Was Kochane Cioteczki odezwe sie jak bede w domku,net szwankuje i forum nie chce sie ladowac."

Basieńko, to żeś zrobiła nam niespodziankę, cichaczem poszłaś rodzić, nie doczekałaś lutego 🙂 Gratuluję z całego serducha!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basidrak napisał(a):

tak czytam, że każda już ma jakiś harmonogram ... mój mąż od wczoraj gada do brzuszka teksty ... "Ziomuś zapisz sobie w kalendarzu i ustaw przypomnienie, że w niedzielę jedziemy na dyżur do wujka Michała" 😘 to zamiast przybicia piątki ... i tak po kilka razy dziennie 😁 wcale bym się nie pogniewała 🙂 ale co te nasze szkraby sobie zaplanowały to tylko one wiedzą 🙂



to tyle z planów tatusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro 1lutego a my mamy już 4 mamusie rozpakowane,no faktycznie,posypało się,super wieści,ja jestem niby przed Tobą Madziu 🙂
Basi poszło z zaskoczenia i jakoś tak szybko,tylko pozazdrościć,Sonka teraz czas na Ciebie 🙂
Spokojnej nocki laski,ciekawe która będzie pierwszą typowo lutową mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdykam niezly ten 31 stycznia 🙂
BASIU GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!Zdroweczka dla WAs obojga zycze i wszytskiego dobrego 🙂:*:*

SONKA na fejsie nie moglam znalezc info na temat porodu Basienki...Ktora bedzie sie nastepna rozpakowywala?Normalnie lekki szok 🙂A tak wogole to Ciebie nic nie bierze?Jakis maly skurcz albo i duzy 🙂

HONORATKO zgaga jak nic bedzie ... tzreba bylo sie podzielic z łasuchami na brzuszku 🙂

Mleczko z czosnkiem i miodkiem wypite ale spac jakos sie nie chce 🙂Jak tak dziewczyny juz rodza na potege to kiedy moja kolej? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nam Basia saprajz zrobiła 🙂 Super 🙂 Gratulacje dla dzielnej Mamusi i kawalera Wiktorka 🙂

Mnie się jedynie udało wrzucić fotkę z komórki do awatarka, ale coś tam chyba widać 🙂

W domku Wam napiszę więcej szczegółów, ale zaglądać i czytać będę, bo nie wiadomo ktora następna, a ja muszę wszystko wiedzieć 🙂

Buziaczki ode mnie i wiecznie głodnej Zuzinki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaaaa !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wchodze a tu TAAAKIE wieści !!!!!!

1. Bulek: niech MOC pozostanie z Tobą jak najdłużej, poród faktycznie nie najprzyjemniejszy, ale zobaczysz.. za jakiś czas będziesz go nawet miło wspominać 😉 O laktację się nie martw: intuicja matki powie Ci co masz robić, dobrze że działąsz z laktatorem i się nie poddajesz: najprościej iść na łatwiznę=butelkę 🙂 😘

2. Kasia: ogromne gratulacje: córeczka śliczna !!! Jeju..jeju..a jak się czujesz? jak opieka? kiedy wracasz do domu?

3. Basia Ty to nas zaskoczyłaś !!!! 😁 😁 ale czaaaad !!! gratulacje oczywiście, czekamy na zdjęcie przystojniaka i Ciebie z opowieściami :*) te skurcze co ostatnio czułaś jak widać nie na darmo Cię męczyły 😜

no to się sypieeeemy moje drogie 😁

z pozostałych informacji:
byłam dzisiaj na wizycie u gina.. i co..ja to chyba mogłabym pół miasta z sankami po betonie, mogłabym bzykac się i 3 razy dziennie, gotować, szorowac podłogi na kolanach w prezydenckiej rezydencji i myć okna w pałacu kultury..mnie to chyba nic nie ruszy..
rozwarcie nadal na 1 cm ( poprosiłam go żeby nie gmerał mi za bardzo w grażynie bo przecież mam zakaz dzisiaj i jutro rodzić.. 😉 ale uwaga z ciekawszych informacji:
Hania waży już 4100 😁 😁 😁
Hę? i Co? przeskoczy mnie która ?! ☺️ ☺️ ☺️ 😎 😎 😎 🤪 🤪 🤪 🤪
no i mam się stawić za tydzień ( chyba, że do tego czasu mnie ruszy..) to wtedy obiecał pogmerać mocniej co by poród przyspieszyć..

no i mam panikę w oczach i głowie bo Witek 9 dni po terminie ważył 4100 a córka na tydzień przed osiągnęła tą wagę z zaznaczeniem lekarza: USG może się mylić o 400 gram w te albo wefte 😮 🤢 🥴 🤔 🤔

załamana informacjami stwierdziłam: nosz pierdolę to-(za przeproszeniem ) i popchnęłam dzień tabliczką czekolady, połową princessy i trzema goframi. Tylko porodu jeszcze bardziej się boję.. 🤢

aczkolwiek A. obiecał, że w weekend podziałamy co by Hania jakoś z nami szybciej była ☺️ ☺️ 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wercia Basia napisała mi na fb to w wiadomości i taką też wiadomość Wam tu z miejsca skopiowałam jak tylko przeczytałam 🙂 też jestem w szoku 🙂

Kasieńko przepiękna Zuzanka, krasnalek malutki <3 jak Ty się czujesz powiedz, jak brzuszek? masz mleczko po operacji?
Żeście się dziś dobrały z Basią, co 🙂

No luty za nie całe dwie godzinki, chyba już dziś żadna nie zdąży urodzić 😉
Mówicie, że kolej teraz na mnie, hmm.. czyżby słowa dzisiaj pana doktora miały się potwierdzić? strach mnie obleciał jakoś.. 🤢 póki co, brak wszelkich objawów porodu, ale kto wie, przed żadnym moim dotychczasowym porodem nie miałam objawów, tylko chlust wód i to był już ostateczny objaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to po 12 w nocy dzis możemy rodzić hehe 😁

Moja mała jest dzisiaj bardzo aktywna aż musiał ją mąż uspokajać...gmyra mi cały czas rączkami bardzo nisko i aż mnie boli. No i do tego te bóle krzyża i okresowe...ciekawa jestem czy to coś się tam dzieje, jutro o 13 mam wizyte u gin i zobaczymy co i jak ale brzuch mi sie opuscil w dol nieco wiec nie wiem czego sie spodziewac.

Kasia Twoja córa śliczna 🙂 wszystkie te dzieciaczki są takie kochane że się aż nie mogę doczekać mojej Ali 🙂

Zmykam spac dziewczęta bo padam z nóg dzisiaj nie wiem czemu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, tyle się napisałam, a opublikowało mi tylko kawałeczek posta 😠 😠 😠 😠

kontynuuję zatem - Kasieńkko Zuzanka przepiękna!! Jak Ty się czujesz, jak brzuszek, boli? Masz mleczko?
nieźle, żeście się dziś z Basią zgrały 🙂

powiadacie, że teraz ja następna hm.. zaczynam się bać 🤢 🤢 czyżby pan doktor miał dziś rację 🤔
no weźcie, jakoś nie umiem tego przyjąć do wiadomości i uwierzyć, że ja mam rodzić..

Tulipanko ja nie mogę 4100 no no no, oby to było w to odpowiednie "wefte" 😉
idź Ty wyszoruj te okna w pałacu kultury, bo już wygrałaś, żadna Cię nie pobije z tą wagą 😉

ja objawów żadnych nie mam, hmm.. w sumie to przed żadnym porodem ich nie miałam, było duże chlust i to był jedyny niepodważalny objaw, więc w sumie sama nie wiem, czemu tak wyczekuję innych objawów, może dlatego, że pojawiały się one w tej ciąży tyle, że znacznie za wcześnie.. zagadka to dla mnie straszna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jojku tulipanienko ale duża już ta córa! Mam nadzieję że za dużo nie urośnie i jakoś się w miarę bez większych rewelacji przeciśnie przy porodzie, ja się też o to modlę u siebie a już nie będę miała usg i nie wiadomo jak dużą dzidzię będę rodzić.... mam nadzieję że choć przed porodem jak już wyląduje w szpitalu ją pomierzą.

ale dziś emocje mamy na naszym lutówkowym forum 🙂

aaaa Kasieńko ! Śliczna panienka normalnie aż sama się nie mogę doczekać swojej córy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Sonka, jestem chyba zaraz za Tobą, więc bądź tak łaskawa... 😜 😜
może to i dobrze, że żadnych objawów nie masz: po co Ci ten stres? a tak z zaskoczenia to i człowiek mniej się bać będzie..
mam nadzieję 🙂

jesooo a jak ja się boję porodu 🤪 🤪 🤪 🤪


ja i tego zaskoczenia się bardzo boję, bo to zawsze jakoś tak nagle przecież 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poklaskałam nam z radości, po tych wieściach
i idę jeszcze dokończyć sałatkę jarzynową zanim spać pójdę

( pochwalę się też małym sukcesem: od dwóch dni moje starsze dziecię oduczam spania ze mną i idzie nam coraz lepiej: dzis uciekł z sypialni do mnie do kuchni tylko 3 razy 😁 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW!!! 🤪 Nie było mnie na forum tylko 24 h, a tu takie niespodzianki...Nie dość, że Kasia już szczęśliwie rozpakowana, to jeszcze i Basia z zaskoczenia 🤪 GRATULUJĘ DZIEWCZYNY!!! 😁
Kasia, Bulek śliczne macie córeczki 😘 Super, że macie je już z tej drugiej strony brzuszka 😁
Ja dziś byłam tak znudzona życiem, że nawet komutera mi się nie chciało włączać... 😞 a szkoda, bo widzę, że humor by mi się szybko poprawił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Kornelka nie posłuchała tatusia i nie zdecydowała się na wyjście dzisiaj w nocy 😉 muszę przyznać, że jak wychodził do pracy to był trochę zawiedziony 😜 teraz dał jej termin na środę 😁 hehe... widzę po nim, że im bliżej terminu tym on czuje się coraz bardziej niepewnie w roli, która go czeka 😁 biedaczek 🙂
Idę się okąpać i chyba jeszcze się prześpię... a co mi tam 🙂
Ale zazdroszczę dziewczynom, że już mogą tulić i całować... Ehhhh 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w lutym :-) Mialam koszmarna noc, do 2:20 usilowalam zasnac z bolem glowy masakrycznym, raz jak prawie mi sie udalo to musialam isc siku.. Pozniej jak zasnelam to mi sie snilo, ze swoje malenstwo w domu polozylam spac w rozku, ale jak sprawdzalam co u niego, to sie okazalo, ze jest za maly i wpadl za gleboko do rozka tak, ze glowke mu przykrywal material. No i nie oddychal, ale zorientowalam sie, ze to nie on tylko lalka, a ja stoje z mlodym w brzuchu jeszcze.. No zesz.. Obudzilam sie z krzykiem, a tu na zegarku 2:39.. Sobie pospalam 😮Smarkata chyba Twoje sny na mnie przeszly.. Ciesze sie ze jeszcze tylko pare dni i nie bedzie tego budzika na Fenka o 4 rano 😆 Teraz czekam do 8 zeby wziac kolejnego Fenka i ide spac 😆

Milego dnia dziewczyny, nie rozpakowujcie sie znowu hurtem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he Zelazna bidulko coraz bardziej się przejmujemy i stąd te sny a do tego pewno hormony robią swoje...ja dziś nie wiem jakie sny miałam bo za duzo nie spałam w ogóle....teraz juz nie moge wyleżeć więc wstałam ale pewno jeszcze wrócę na drzemkę do niecierpliwego tatusia 🙂 My tu już jak na szpilkach czekamy aż będziemy my się rozpakowywać, no ale to jeszcze minimum tydzień chcę wytrzymać. Dziś robimy sobie listę things to do musimy się jakoś zmobilizować do roboty bo się rozleniwiliśmy tak siedząc oboje w domu ;p tatek już by chciał szukać pracy ale chcemy zeby został do końca bezrobotnego bo skoro płacą, a tu takie wydarzenie rodzinne się zbliża... tylko że takie siedzenie w domu bezczynne to źle na każdego wpływa:/

dobra koniec marudzenia ide poklikać w moje gierki;p -trzeba sobie z nudą radzić, nie? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja witam się już w lutym nadal z brzucholkiem 🙂

madzia mój T codziennie kilka razy dzwoni z pytaniem "i jak?", rano jak wstajemy, pierwsze co pyta "jak się czujesz?", a pod każdym tym pytaniem skryte jest "i co czujesz, że dzis urodzisz?" 😉 Widzę, że jest już bardzo utęskniony i chce aby już Tola się urodziła 🙂

Zelazna ale sny, ale to norma, myślisz świadomie i podświadomie, przeżywasz, obawiasz się, coś tam wyobrażasz sobie, jak każda kochająca mama 🙂

Smarkata i jak zgaga? dała żyć?
wiecie co, ja śpię jak zabita, czasami raz muszę wstać na siusiu i bardzo tego nie lubię, ale oprócz tego, że nie zawsze mogę sobie znaleźć wygodną pozycję, to śpię jak dziecko, a i tak rano wstać mi się nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i mamy ten wyczekany luty 😎

Ja dziś prawie nie spałam w nocy nie mogłam się ułożyć do snu tylko się wierciłam całą noc...usnęłam koło 7 rano i z kilkoma pobudkami po drodze wstałam o 9.30, jestem padnięta 😞

Zaraz idę się wyszykować bo na 13 do lekarza idę i jestem ciekawa co mi powie...potem muszę się coś pouczyć bo bym chciała we wtorek iść zdać jeden z egzaminów żeby mi został tylko 1 na po porodzie no albo na 10 lutego jeśli dam radę jeszcze iść. Ale jakoś kiepsko mi idzie na nauka.

Ala mi w brzuchu buszuje cały czas tylko tak strasznie niziutko i mam brzuch na kolanach mam wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...