Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sonka wczoraj do mnie dzwoniła koleżanka z pracy, mówiła, że ona jak pierwszą miesiączkę dostała po prodzie to aż poszła do kolegów na ginekologię, bo przez kila dni co godzinę musiała tampona maxi wymieniać i podpaskę i już zaczęła się zastanawiać, czy to nie jakiś krwotok jest.. Okazało się, że to norma.. Ja już nie wiem, co jest normą a co nie, kiedy łyżeczkują a kiedy nie.. W sumie jak sprawdzali łożysko i było całe, bo tak się robi że się je ogląda dość dokładnie, to nie trzeba łyżeczkować. Mam nadzieję, że u Ciebie się nie zdarzy nic ponad normę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sonka u mnie wszystko było ok ... od 31.01. do 07.02. leżałam na ginekologii i codziennie obchód i badanie - rana ładnie się goi, jest sina, ale to normalne i żadnych zrostów nie ma na szwach - i tak codziennie. W czwartek wypuścili nas do domku i też było ok .. krwawiłam i wiedziałam, że to normalne i zwykłe podpaski mi wystarczały. Aż tu w piątek po 14 ze mnie chlusnęło strugi krwi ze skrzepami, wlazłam pod prysznic, że może podpaska przeciekła a tam dalej leci ;/ i przestać nie chce. I wtedy od razu tel. do mojego gina, powiedziałam co i jak a on od razu czy rewizję (łyżeczkowanie) mi robili ... a ja na to, że nic mi o tym nie wiadomo, więc kazał pędem jechać do szpitala, bo coś zostawili.
Iwoncia nie szukaj sobie problemów. Odrętwienie i ciągniecie jest rzeczą normalną. Ja zaraz będę 3 tygodnie po porodzie i też jeszcze mnie szczypie, ciągnie i dziwnie drętwieje przy załatwianiu się, ale tak to ma się goić i dochodzić do swojego stanu. U mnie jeszcze dochodzą hemoroidy, więc trudności z gojeniem, siadaniem i poruszaniem się są ciut większe, bo boję się, że w wc szwy mi puszczą jak zacznę się opróżniać.
Jeśli zacznie się coś dziać to na pewno tego nie przegapisz, krwotok nie będzie się tak sączył jak miesiączka i cokolwiek by się nie działo 5 min się nie zastanawiaj tylko jedź na IP 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żelazna, dobrze, że wszystko ok 🙂 jak ja chciałam usłyszeć na swojej wizycie rozwarcie na palec, ale nie...oczywiście szyjka zamknięta 😉 Mam nadzieję, że jak już się zacznie akcja, to nie będzie stawiać oporu 🤢 😉 Ps. super zdjęcie, śliczny brzuszek 😆
Basiu, kusisz tym swoim Wiktorkiem kusisz...takie ciacho, że już też bym chciała... 🙂
Ps. to może i ja Was pokuszę...właśnie najadłam się frytek z sosem czosnkowym (może czosnek podleczy moje gardełko... 🤔 )...pyszności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny nie dalam rady;p 5 stron jeszcze zostalo. wlasnie leze i wietrze sobie rozczochraną o i budzi sie dzidzia wiec moge nie skonczyc pisac;ppp


pochwale sie bo jestem dumna z siebie bo zrobilam dzis pierwsze 2 "Kupka"jak to mowi moja pielegniarka. bolalo jak cholera bo jeden szew mi sie rozlazi. mnie pocieli na bok tak bo mala lezala glowka do gory i ramiona musialy sie zmiescic.

t mnie wkurza ale lwica ze mnie i sie bronie mowi ze musimy paznokcie obciac a ja mowie ze tu nie obcina sie kilka tygodni a ona na to "to nie zmienia faktu ze obetniemy jej paznokietki" a ja "nie nie obetniemy jej paznokci" krótka piłka i męczy mnie żebym smoczek jej dawała, bo jej chlopcy to mbyli na smoczku do 8 miesiaca od 1 dnia 😮 jakby mnie to ruszało.... a ja uwazam ze w ogole nie trzeba bo mala placze tylko jak jej cos dolega w sensie brzuszek bąk idzie albo kupa a zamiast smoka pielegniarka kazala mi dawac paluszka malego zeby ja uspokoic gdy brzuszek boli.
w ogóle mówi mi kiedy mam ją karmić kiedy nie bo lepiej przecież wie 🤔

ale juz nie przychodzi do nas w nocy bo zakwili mała lwica ze mnie przeganiam jak trzeba;p nie dam sie a tatus ostro tez sie burzy jak go chce wyreczać także jakoś sobie z t radzimy;p

po rosolku od T juz mala kolek nie ma kto to widzial w 2 noc po przyjsciu na swiat miec kolki....

jutro kupimy krople na kolki tez w razie czego.

mleko mam juz jak sie patrzy cieknie az mala nie nadaza polykac musze sie doic przzed karmieniem zeby sie nie dlawila, suty nie bolą już bolały może pół dnia wczoraj a dziś już prawie w ogóle i tak jak wczesniej karmilam ją godzinę by spała z 2 3 godziny tak dziś wystarcza 10 minut takie mi sie mleko udalo mam nadzieje ze bedzie tak dalej.

mała już nie spada na wadze moja P zachwycona w google tlumaczu mi pisala ze jutro pewnie juz bedzie przybierać na wadze.

ta moja Pielegniarka jest udana lepiej dogaduje sie z P przez gogle tlumacza i mowiac po ang a ona po niderlandzku niz czasami z T ;p jest super np podpowiada zeby sobie suszarka z wlaczonym trybem chlodnym suszyc cipke zeby sie goila szybko. przychodzi o 9 i idzie o 13. takze rano sniadanko do lozka i herbatke mam;p małą przebierze i zrobi pranie a dzis np mi odkurzała :o a i tak sie biedna nudzi czasem i siedzi na kanapie bidulka bo co robic ma jak sprzatniete-bo co mala nakarmie i "ide spac" to znajde sobie robote....

jutro 1 raz wyjde z domu Zuzie zostawimy na chwile T bo musze kupic perełce pare drobiazgów a ten moj kotek to nie kumaty w te klocki;p

nie umiem malej dobrze karmic na siedzaco i sie wylegujemy ale przez to w 3 sekundy niemal zasypiam dlatego powolutku was nadrabiac bede coby miec zajecie

jestem taka zakochana w niej ze nie moge a tatus to najchetniej nie kladl by jej do lozka i tylko tulil, musze z nim walczyc zeby przy 1 jęknięciu jej nie brał na ręce;ppp

WGL to InkA gratuluję !!!! się posypałyśmy znowu gromadnie 😉 niedługo wszystkie będziemy przy dojeniu na forum siedzieć 😜

pozdrawiam dziewczyny 🙂 was i wasze brzdące te w i te poza brzuszkami 😁
no wypracowanie 1 klasa jak zwykle, czyli chyba wróciłam 😮 🙃 😮 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smarkata dobrze wiedzieć, że się nie dajesz teściówce 😁 Tak trzymaj 🙂
Fajnie masz, że przychodzi ta pielęgniarka i Ci sprząta i wszystko mówi co i jak 🙂

U mnie po wczorajszym badaniu plamienie dosyć duże, ale pani doktor mówiła, że nawet cały dzień mogę mieć dużo skrzepów, więc zgodnie z planem wszystko. Muszę dzisiaj upiec rogaliki, bo mam dużo produktów które mam otwarte i nie zjem ich przy diecie matki karmiącej. No cóż.. Poświęcę się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nastał dzień mojego wyznaczonego terminu i dzień 4 rocznicy ślubu 😁 Maciuś póki co nie chce być prezentem 😉 dalej się nigdzie nie wybiera...za to ja się chyba zaraz wybiorę do Stokrotki - po chusteczki Bobini (mają fajne takie plastikowe otwieranie...), bo są w promocji 2 za 9 zł 🙂 i pampersy 2 mają być 0,51 gr za sztukę - może któraś potrzebuje...
Smarkatka, nie daj się T...ale tą pielęgniarkę to masz spoko...skoro ona przychodzi codziennie, to T nawet Ci nie potrzebna... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

Basiek, dzięki wielkie, masz rację, szukam problemu tam gdzie go pewnie nie ma, wracam zatem do spokojnych myśli jakie miałam po postach Bulka i Tulipanny 🙂 Dobrze jest.

Smarkata
jak pojdziesz po te kilka drobiazgów, to tesciowa obetnie te pazurki i smoka wmusi.. wezcie Ją pogoncie, bo tylko przeszkadza a nie pomaga. Takie "pomaganie" młodym rodzicom na siłę, wtrącając się we wszystko, to tylko konflikty rodzi 🤢

Zelazna
to niezle miala ta Twoja kolezanka - ja tez zawsze miałam obfite i do tego mega bolesne okresy, jezu, żeby chociaż po tym porodzie coś mi się zmieniło 😠 😠
Piecz Maupo te rogaliki, a nam tu języki uciekną z żalu, a do tego jeszcze te frytki z czosnkiem Sylvi wrrrrrr 😠 😠 😠 Maupy straszne jesteście 😜 😜 😜

Sylvie najlepszego z okazji rocznicy - dobrze, dobrze niech się dziś Maciuś nie rodzi, w przyszłości zamiast iść na romantyczną kolację rocznicową, będziecie musieli tego dnia dmuchać świeczki urodzinowe z synkiem 😉 Młody wie co robi 🙂

Dzikuska weź no już się pochwal co tam powiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zelazna no jak ja Ci zazdroszczę tego brzuszka! śliczy 😘

Smarkata Tobie zazdroszczę tej położnej sprzątającej 🙂 wypożycz mi na jeden dzień 🙂

Sylwia Sonka ma racje-niech się młody trzyma z daleka od rocznicy ślubu-niech ma swój własny dzień na swoje święto 🙂

Dzikuska no co za dziewczyna! Tyle mamy czekać na wieści! no skandal!

A jeśli chodzi o miesiączkę PO ciąży to moja przyjaciółka jak dostała pierwszą to się przeraziła,że to jakiś krwotok bo raz że już zapomniała że miesiączka powraca 😁 a dwa że właśnie bardo obfita była 😮 Więc chyba warto się się przygotować 😁

A Ty Basiu na zwykłych podpaskach dawałaś radę??? wow ja to musiałam sobie dwie te wielkie pieluchy instalować ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, miejcie jeszcze tą rocznicę dla siebie a urodziny bejbika będziecie obchodzić z następnym tygodniu 🙂 No chyba że dzisiaj różdżka Twojego męża będzie magiczna 🙃

Dzięki dziweczyny za miłe słowa 🙂 Chocież czyhę się jak słonica.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zelazna co ty wygadasz super jaka słonica;ppp ja to bym chciała tak wygladac przed porodem to bym se sesje zdjęciowe robiła, a tak to aparatu raczej unikałam;p

Sonka jak by mi T tak zrobiła to gwarantuję jej że będzie taksówką wracać na lotnisko jeszcze dziś, nie dam jej się w tym czym może mi doradzić - typu gojenie się szwów albo jak się o te moje obkurczanie macicy pytam to mi doradza, a tak to ja decyduje jak spróbuje mi coś na swoją rękę to na próbowaniu się skończy i nikt jej nawet na lotnisku nie pomacha.

nasza zuzia cudnie zajada a ta moja P normalnie wymiata a ja tak się bałam z tą opieką tutaj a w szpitalu byli super, ta P też super, położna przychodzi co 2 dzień jedna z moich ulubionych także żyć nie umierać tylko tetę ręce swędzą żeby małą przy jednym kwilnęciu na ręce brać i muszę go błagać żeby tego nie robił ale puki co to się słucha, gorzej jak T sama zostanie to pewnie bedzie szalała z noszeniem ale mam nadzieję że skusi ją farma na fejsie i się zajmie tym;p swoją drogą coś mi się zdaje że to będą najszybsze moje zakupy w świecie 😉

Jejku to co dzikuska rodzi ???? ja to zacofana terez i nei jestem z wami na bierząco szkoda że nie ma streszczenia ;p

trzymamy kciuki! pokażę wam moją perełkę jaka dziś śliczna, no i jaką ma główkę już okrągłą a nie jak jajo jajowatą po vacum. no i włoski cudne nie?



szwy mnie swedzą jak nie wiem teraz mam ochotę wsadzić pazura sobie tam do środka i podrapać ;o 🤔

a ja za ciążą nie tęsknię, tylko za kopaniem i ruchami małej, a teraz mi sto razy lepiej mogę sama założyćskarpetki i w ogóle się poruszać. teraz mi łatwiej po porodzie i ze szwami niż w ciąży, choć stopy wciąż troche spuchnięte.

moja P pokazała mi jak nakarmić małą mimo nawału mleka coby dużo spała i teraz nie karmię ją jak wczoraj co godzinę czy dwie a co trzy albo cztery. teraz czekamy na położną (wkurzam się bo nie wiem o której przyjdzie) bo będzie pobierać krew z piętki małej na badania.

ok kończę referat

aaa spytam czy macie jakieś cudne sposoby na odbijanie, bo mojej strasznie ciężko odbic mogę z pół godziny siedzieć czasem a ona nic;/

ale co to za pół godziny z aniołkiem w rękach 🙃

Sonka, coś chyba marny masz humor, trzymaj się kochana! nie daj się smutkom i zamartwianiu 🙂

pozdrawiam was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smarkata cudna ta Wasza Perełeczka 🙂 A włoski ma prześliczne, bujna fryzurka jak nie wiem co 🙂 Dobrze masz z tą panią, posprząta, pomoże i co najważniejsze nie zawadza, jak niektóre osoby (czyt. ---> T) 🙂 U mnie taką rolę pomagaczki pełniła na początku moja mama :P
A co do odbijania, to mojej też zazwyczaj nie chce się odbić więc robię tak: kładę ją na chwilkę na kolanach i znów pionizuję na ramieniu. A jak to nie pomoże, to biorę ją na przewijak do przewinięcia i ekspresowo przewijam, bo czasami jak się ociągam, to jej się zdąży ulać, a jak nie, to znów na ramię i wtedy zazwyczaj już się bardzo ładnie odbija. Ogólnie chodzi o to, żeby chwilę poleżała na płasko. Spróbuj, może u Ciebie zadziała.

A ja się pochwalę 🙂 Dzisiaj przyszedł nam leżaczek-bujaczek-łóżeczko 🙂 🙂 🙂 Ciekawe jak się będzie sprawdzał 🙂 Na razie oczywiście tylko jako łóżeczko przenośne i kołyska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany, smarkata, normalnie mit o włosach i zgadze u Ciebie w pełni się sprawdził 😉 śliczna jest, a ta opaseczka, jej sama słodycz 🙂 Ja zły humor? nie, wydaje ci się 🙂
Jutro jedziemy rejestrować naszą Małą, będzie pełnoprawnym Obywatelem 🤪
Moje dziecię dziś werandowało się prawie 3h w pokoju w foteliku samochodowym po powrocie z przedszkola, potem 4h wisiało na cycu z maleńkimi kilkuminutowymi przerwami, a teraz znowu chyba już trzecią godzinkę śpi, mi się udało dziś odkurzyć dom, zrobić pranie, ogarnąć parę innych rzeczy i zdrzemnąć na fotelu, teraz chyba pójdę zrobić sobie kisiel 😉 Już bym chciała chodzić na długie spacerki - wiosno przybywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smarkata: Twoja córka wymiata 🤪 🤪 🤪 jest niesamowicie piekna: a włosy... marzenie. Ja takich gęstych nie mam : 😁 😁

tak chciałabym napisać tu coś długiego, z sensem, z odniesieniem do każdej ale..
umieram ze zmęczenia
dziś rodzice przywieźli mi Witka i ogarnięcie tego dzikiego wariata i Hanki jednoczesnie: jesoooo co to było za wyzwanie..oczywiście na koniec dnia się poryczałam mamie w słuchawkę, że na bank nie dam rady.
Najgorzej jest z najedzeniem się: bo nie dość że tego pokarmu mam mało i w ogóle jakiś taki wodnisty to teraz, jedząc kanapkę raz na 5 godzin i to jeszcze stojąc przy płycie bo jednocześnie gotuję kaszkę dla Witka a w międzyczasie karmię go potrawką: na bank stracę pokarm.
no i przez to dziś wyłam również.
także moje drogie.. dla mnie czas na forum chyba się maksymalnie skurczył ☺️ ☺️


aaaa.. Kasiazet: dziękuję za radę dot. kąpieli: działa 🤪 🤪 🤪 już drugą kąpiel z rzędu Hania przetrwała spokojnie i na luzie. Dzisiaj to Witek wył jak dziki, że Hania się kąpie a on nie 😁 😁
daj mi Boże przespać nockę w spokoju 🤢 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema ja cierpie na nawal pokarmu odciagnela 130 ml mleka z cycow, teraz w koncu mala je normalnie a ta to jej sie ulewa non stop podczas karmienia. A ja zasypiam to wlazlam cos napisac zanim zasne na zuzi. Wlasnie dopadlo mnie zalamanie emocjonalne i ryczalam jak glupia ot tak wtulona do tatusia. Ok mala pieknie zjadla bboziu prosze z trzy godz spania :o pa dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuli spokojnie kochana, ze wszystkim sobie poradzisz, samo się wyklaruje powoli, na początku pewnie będzie ciężko ale zaraz zobaczysz, że minie tydzień z dwójką maluchów w domu i już wszystko ogarniasz. Ja za Ciebie mocno trzymam kciuki 😘

Ja mam jakąś śpiączkę.. Spię po 14 godzin na dobę, a i tak chce mi się tylko spać. I jeszcze doszedł ból spojenia łonowego przy każdej zmianie pozycji 😞 I sutków i brzucha 😞 Wszystko mnie już boli i denerwuje, kończy się odchodzenie czopa, więc liczę na to że niedługo się to wszystko skończy i zacznę narzekać na coś innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! nie było mnie od wczorajszego poranka...a tu nie ma co nadrabiać... 😮 😉 kiedyś to miałabym kilka ładnych stron do czytania... 😉
Ja miałam dziś okropną noc, wierciłam się, budziłam co chwilę, o 4 wstałam całkiem i siedziałam do 5.30 gapiąc się w okno... 🤔 gardło przestaje mnie boleć, ale chyba mi się katar zaczyna, bo właśnie jeszcze mi się nos zatykał ciągle... 🤨
Kasiazet, śliczna kołyska 🙂
Tuli, na pewno ogarniesz wszystko 🙂 kto jak kto, ale Ty dasz radę 😁 życzę Ci duuuużo sił 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety, odkąd coraz więcej nas rozpakowanych, to coraz mniej postów na forum z wiadomych przyczyn 🙂

Sylwia, dzięki 🙂 A swoją drogą to chyba rzeczywiście bardzo zajęte jesteśmy, bo Ty zniknęłaś, a nikt nie zaczął Cię podejrzewać o rozpakowywanie ☺️

Smarkata, my się dziś w nocy zsynchronizowałyśmy z karmieniem 🙂 bo Cię czytałam w nocy na komórce, ale nie miałam już jak odpisać. A emocjonalne doły to u mnie też norma była, ale już powoli mija. Ja pierwszego dnia wywaliłam babcię mojego męża, bo zaczęła wciskać pieniądze Zuzi pod główkę 😮 😮 😮 No niepoważna kobieta. Obraziła się i poszła do siebie na dół. A teraz się boi przyjść, bo każę jej za każdym razem ręce myć. Niestety to prosta kobita ze wsi (nikogo nie urażając) i się jej już nie zmieni. A po tym incydencie z pieniędzmi, ja ryczałam cały wieczór z poczucia winy. Ach te hormony...

Tuli cieszę się, że pomysł się sprawdził i Hania wreszcie dzielnie znosi kąpiel 🙂 Ta pieluszka robi po prostu za strój kąpielowy dla naszych panien 🙂 😎 Bo co się będą tak obnażać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lutóweczki 🙂
Mam do sprzedania nowe (nieotwarte) kropelki Sab Simplex przywiezione z Niemiec 🙂
Mojego Jasia ominęły kolki więc stoją nieużywane.
Sprzedam za 20zł + koszt wysyłki (około 6 🙂)
Piszcie na priv jeśli któraś jest zainteresowana, pozdrawiam i życzę szybkich porodów, a rozpakowanym mamusiom gratuluję 🙂
Lipcóweczka 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 😘 dziękuję za wsparcie dziewczyny. Oj jak ta wasza wiara we mnie jest mi potrzebna..bo ja sama w swoje siły już zupełnie wątpię.

( tak w ogóle jem śniadanie 🤪 🤪 🤪 🤪 )

no i nocka u nas nieszczególna, bo nie dość że Hania długo wisiała na cycu, to po 1 okazało się że Witek zaczyna wymiotować. Jesoo jak się wystraszyłam jak obudziło mnie bulgotanie: lecę do niego do sypialni a on na wznak a z ust wylewa mu się fontanna. Oczy w słup.. no matko kochana dziecko by mi się wymiocinami zakrztusiło. dzisiaj rano powtórka: więc jestem w trakcie WIELKIEGO prania 🤢 🤢
dobrze, że Panna moja ma swoje sesje 3 godzinnego.

Smarkata: strasznie zazdroszczę pokarmu ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuli Ty zawsze byłaś dla mnie mistrzynią organizacji czasu także jestem przekonana że jeszcze kilka dni i terminator Kasia wróci do formy!!
A skąd wiesz że masz mało pokarmu? ile Hania przybrała? nie byłas u tego doradcy laktacyjnego?
Ja to się zawsze zastanawiałam jak te kobity kiedyś dawały radę jak miały po 10 dzieci 🤪

a My byliśmy u pediatry i niestety to są kolki także załamałam się 😞 😞 😞 😞

Mamusia ta przepuklina to podobno wcale nie od krzyku tylko miesnie są jeszcze słabe ki nie trzymaja. /kładź małą na brzuszku jak najwięcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulek, nie nie byłam finalnie bo zwyczajnie nie mam jak się tam dostać. W autobus z dzieckiem nie wsiądę..Niby przybierać to widzę, że przybiera bo jej się fałdka pod brodą zrobiła. A że jej pokarmu nie starcza? co 2.5-3 godziny budzi się na karmienie: wydoi dwa cyce i jeszcze szuka, jeszcze mlaszcze. Po czym wypija 30-40 ml MM i idzie spać. Próbowałam ściągać po karmieniu, żeby zobaczyć czy aby na pewno wszystko wypija. No i wypija bo laktator ani kropli nie uciągnął. A po np 1.5 godzinie po karmieniu jak się dostawię do laktatora to ściągam aby 20-30 ml z obu piersi.
Lepiej jest w nocy: pokarm treściwszy i jej starcza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam ze dopiero teraz ale Mala caly czas przy cycku...porod ok choc bez strachu sie nie obylo...od wczoraj juz w domu. 19.02 urodzila sieAla 3530 g i 55 cm 10 pkt ...a straszyli ze bedzie mala 😁

Ja ok choc nacinana bo Ala miala raczke pod glowka...jak znajde wiecej czasu to wysle zdjecia. i opisze Wam co i jak...

KTG mialam miec o 8 rano a o 3 zaczely sie skurcze o 7 nas przyjeli do szpitala i skakalismy na pilce ...mam wpisany czas pierwszej fazy od 3 nad ranem 9 godzin 30 minut a druha 30 minut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobitki 🙂faktiko pustki na forum jak nic 🙂U mnie to tak: od przedwczoraj daje Nince kropelki espumisan bo mi sie strasznie wiercila i plakala i jakos tak mocno kupke cisnela bidulka 😞Odkad jej podaje to jest spokojniejsza...nie wiedzialam ile jej podwac wiec daje 3 kropelki dwa razy na dzien-jak myslicie dobrze daje?Bo na opakowaniu pisze ,ze od 1 miesiaca podaje sie od 20-40 kropli dziennie,a malutka jutro skonczy dwa tyg dopiero 🙂Jak narazie jest cool...Bo wiecie ostatnio od poludnia do wieczora chcialaby co godzine cyca i spania pomiedzy karmieniami bylo po 15 min szok! 😮Teraz staram sie ja pzrytrzymywac tak conajmniej co 2 godzinki i do cyca bo inaczej zwariowac mozna 🙂Smoka jej daje jak sie wierci i spi...trzeba sobie jakos radzic...ciekawe jakby to bylo gdyby maluchy byly ze mna sama pzrez te pierwsze tygodnie...nie do pomyslenia,czlowiek by sobie nie umial palcem do dupy (za przeproszeniem) trafic 😮

KASIU z ta pieluszka podczas kapania to super sprawa!!!!Skonczyl sie placz normalnie tak od reki 🙂A i lezaczek bujaczek fajniusi sobie zakupiliscie 😉Ja mam po siostrze z palakiem i pozytywka wiec mi starcza i tez fajny kolorowy z Fischera 🙂

TULI dasz rade mowie Ci ,taka Kobitka jak Ty zorganizowana poradzi sobie w najblizszym czasie..troche cierpliwosci i bedzie git Kochana:*No a z dzieciaczkami zawsze cos jest.Jetsem z Toba bo wiem jak to jest,a zobacz co ja mialam gdy urodzilam blizniaczki i Paula niespelna 5 latek i jak mi tez zachorowala to panika jak nic!I jak bylam, sama w domciu a tatus w arbeit,to karm dzieci i pilnuj starszaka aby nic mu sie nie stalo.Masakrija normalnie 😮

BULECZKU zakup sobie te SAB SIMPLEX tutaj na forum nawet TOSIA oferuje za 20zl jak za darmaka 😉One sa skuteczniejsze niz te Nasze polskie wynalazki,wiem co mowie,bo siska moja miala ten problem ze swoja corcia...

Laseczki spadam bo mi Ninus juz placze z glodu ide dac mleczka dziecku 🙂Pozniej znow cosik napisowam WAM:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie!!!!!!!!!! DZIKUSKA GRATULACJE 🙂 WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁAŚ ALI 🙂

MAMUŚKA Ten espumisan mozna dawac 4x dziennie po 5-10 kropli. teoretycznie jest on od 1 miesiąca ale pediatra tez mi kazała dawać mimo że miesiąca nie ma. On nie wchłoania się do organizmu tylko jak zrobi co trzeba to jest wydalony z organizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...