Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey dziewczynki jakoś tak cicho u nas czerwcóweczek :P chyba aż tak mało nas nie ma a nawet jesli to czemu nie miałybyśmy się podzielić naszymi przeżyciami co do przebiegu ciąży :P ja jestem w pierwszej ciąży i to wielkie przeżycie dla was pewnie też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 ja też mam termin na czerwiec 2010 dokładnie 15-go 🙂 jestem z Wrocławia, to moje drugie dzieciątko 🙂 Pierwsze ma już 15 lat 🙂)Śmiejemy się że jak córka wyjdzie z bratem/siostrą na spacer inni pomyślą że to ona jest wczesna mamusia 🙂 Pozdrowianka dla wszystkich czerwcóweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 ja też mam termin na czerwiec 2010 dokładnie 15-go 🙂 jestem z Wrocławia, to moje drugie dzieciątko 🙂 Pierwsze ma już 15 lat 🙂)Śmiejemy się że jak córka wyjdzie z bratem/siostrą na spacer inni pomyślą że to ona jest wczesna mamusia 🙂 Pozdrowianka dla wszystkich czerwcóweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 ja też mam termin na czerwiec 2010 dokładnie 15-go 🙂 jestem z Wrocławia, to moje drugie dzieciątko 🙂 Pierwsze ma już 15 lat 🙂)Śmiejemy się że jak córka wyjdzie z bratem/siostrą na spacer inni pomyślą że to ona jest wczesna mamusia 🙂 Pozdrowianka dla wszystkich czerwcóweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Ja tez mam termin na czerwiec dokładnie na 18-go
jedyny problem jaki do tej pory miałam to kłopoty ze snem, ciężko mi zasnąć a jak w nocy się obudzę to męczę się ok godz. żeby znów zasnąć.A tak dużo piszą że kobieta w ciąży dużo śpi 🙂 Mdłości nie miałam ani razu.
Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję, pamiętaj tylko o zaświadczeniu od Twojego lekarza do becikowego, bo do 10 tyg. powinnaś mieć potwierdzenie o prowadzeniu ciąży, a jak dobrze widzę to już tydz. 11. Pozdr


Jaajoanna ja dałam zaświadczenie do pracy że jestem w ciąży ale gdzieś jeszcze trzeba to zgłosić żeby wypłacili becikowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem to pisemny wniosek o jednorazową zapomogę (becikowe)można złożyć w urzędzie gminy lub w ośrodku pomocy społecznej (w miejscu, gdzie wypłacane są świadczenia rodzinne) w terminie trzech miesięcy od dnia narodzin dziecka.
Więcej informacji znajdziecie na stronie http://matir.ovh.org/becikowe/index.php?becikowe=wniosek
Pozdr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

długo się nie odzywałam ale miałam małą awarię komputera. Wczoraj byłam u lekarza nieplanowana wizyta, miłam iść dopiero za dwa tygodnie ale pojawiły się małe komplikacje tj. skurcze macicy. Dzisiaj kończe 15 tydzień więc miałam nadzieję że jak przetrwam pierwszy trymest to już z górki. Nic z tego. 😞
Zalecenie: leżenie w łożku przez dwa tygodnie a potem zobaczymy 😠 . Zwolnienie dostałam az do 5 stycznia więc umrę z nudów, ale czego się nie robi. 🥴 Z dzieckiem wszystko OK., a właściwie z synusiem, bo właśnie wczoraj lekarz zdradził mi ze jest to chłopiec i nie ma on zadnych wątpliwości 🙃 . Zastanawiam się czy to możliwe aby już było dobrze widać, co prawda pokazywał mi jajeczka, ale ja byłam w takim szoku, ze nic nie widziałam. Moje przeczucia mnie zawiodły. Tak więc do wczoraj miałam Julkę, a od wczoraj mam Julka:laugh: A jak tam u Was? jak zdrówko mam i maluchów?
Gorąco pozdrawiam i piszcie, bo pewnie teraz będę częściej zaglądać na forum. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania77 dobrze, że z maluszkiem wszystko w porządku. No proszę i już znana płeć 🙂 Ja mam wizytę 15.XII będzie wtedy 16 tc, może dzieciątko ułoży się tak, że i ja poznam płeć, a jak nie to będę czekać do stycznia i wówczas wybiorę się na 3D.

Trzymaj się ciepło i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, założyłam temat o ciuszkach ciążowych 🙂 Zajrzycie może się i coś dla Was znajdzie 🙂 🙂
Ania77 to niesamowite tak wcześnie poznać płeć 🙂 Gratuluje synka i zarażaj dziewczyno ja też chce facecika:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...