Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki w ten hmmm niewiadomo jeszcze jaki poranek (jest ciemno:laugh: ).
Powchodziłam na Wasze profile wysłałam zaproszenia ale Wajeczka jak do Ciebie dotrzeć?
Zuziaku aleś Ty wysportowana 😆 i rzeczywiście cycorka do masz 😁
Angela masz super piesiorka 🙂 ja mam 14-letnią sunie owczarka niemieckiego i jest bardzo kochana.
Reszty Was dziewczynki nie pooglądałam boście się poblokowały:P
A tu mnie znajdziecie http://nasza-klasa.pl/#profile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂
Wczoraj mnie wieczorkiem zmogło i poszłam spać o 21 🙂 Was to zostawić na parę godzin to się rozgadacie, że hej :P.

Laaf rany ale masz dużą i śliczną córę 🙂
A z tym zaświadczeniem do szkoły rodzenia to miałaś rację, wczoraj dostałam maila od położnej z materiałami i tam prosi o przyniesienie zaświadczenia o braku przeciwwskazań.

Konieczenka super spodnie dresowe i tanie(np. welurowe) widziałam na allegro: http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&order=p&string=ci%C4%85%C5%BC*+dresowe 🙂

Z nk też jakiś czas temu zrezygnowałam, jakoś brakowało czasu na ciągłe sprawdzanie co nowego 🙂 ja to leniwa jestem jednak 🙂

Wspominałyśmy wcześniej o regularności ruchów naszych kruszyn. Otóż dzisiaj zauważyłam, że moje dziewczynki usilnie starają się, żeby tatuś nie zaspał do pracy, a że nie rozpoznają kiedy jest weekend to codziennie rano budzą mnie kopniakami. Prawie słyszę jak krzyczą "mamusia wstawaj, budź tatę i zrób śniadanko, bo głodne jesteśmy :laugh:"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Kahha, jestem dumna z mojej gwiazdeczki 🙂 Co fakt do mnie wogóle nie podobna - chyba mi ją w szpitalu zamienili:P

A mnie maluch nie budzi ale za to jak ja sie obudze zaraz zaczyna się rozpychać 😆

A jednak poranek u mnie słoneczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂

uff.... nadrobiłam od wczoraj zaległości , popodglądałm Was na nk... 🙂 śliczne macie fotki , powysyłałam Wam zaproszonka 🙂 😉
jeśli kogoś pominęłam to przepraszam , i też proszę o zaproszenie ...

Zuziek , podziwiam za wytrzymanie do 5ej ... ja na sylwestrze dotrwałam do drugiej i koniec kropka !!!!! 🙂

Laaf , piękny brzusio i córcia też ... :0)

pozdrawiam Was serdecznie , miłej niedzieli 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉 dzięki za zaproszenia dzisiaj 😉

kwasiek dzięki za świetny komentarz hehe 🙂 uśmiałam się :P

laaf a no nie kłamałam z cycem, a wysportowana bo dawno dawno temu kiedy mi się jeszcze chciało :P trenowałam gimnastykę sportową :P i tak mi zostało :P piękną sukienkę miałaś na ślubie 🙂

natka twoje zdjęcia wciąż oglądam bo jest ich sporo :P ale tez są śliczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
Ja mam testy po Damianku mam jeszcze test ktory robilam w styczniu 2005 roku i zdjecie usg z siusiakiem
i teraz tez mam test no i foteczki
Zuziek super ze sie wybawiłas 🙂
ok ide bo musze posprzatac pap
ps: jutro sie dowiemy kto tak naprawde we mnie mieszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja wczoraj byłam u znajomych na imprezce a że piwko mi się śni to sobie kupiłam i to dwa he he tyle że Karmi bezalkoholowe :laugh: ale nawet dobre...

dzisiaj od rana nadrabiam zaległości...
troszke was popodglądałam ale galerie poblokowane więc niewiele widziałam...
powysyłałam wam zaproszonka 😉 chyba nikogo nie pominęłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczęłam Cię Natka oglądać na nk ale mi mężuś lapa podwędził, na ile zobaczyłam to masz tatuażyk 🙂 hihi ja mam dwa:P

Dzisiaj lece po sklepach musze mojej kamiśce remoncik w pokoju zrobić...porozglądamy się za panelami itp.

Czy którąś z Waszych połówek kładła już panele?? może jakieś doświadczenie mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mam tatuażyk .... 🙂 Laff , Twój też zaraz zauważyłam... 🙂
zrobiłam go jakieś 5 lat temu ... na drugi też mnie korciło , ale jakoś nie było okazji 🙂

Kwasiek i Waja , widzę że jesteśmy z tej samej branży 🙂:P

A ja dzisiaj lenistwo uprawiam , postanowiłam z łóżka bez potrzeby nie wychodzić , i mojemu Maleństwu tez to chyba odpowiada , bo mnie tu co chwilę podkopuje ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek widoki przedstawiaja Korfu

Laaf sorki, ze nie napisalam o wrazeniach z hali strzegomskiej, ale wylecialo mi z glowy 🤨

Dziewczyny a propos tez ciaża z wami zrobila cos takiego, ze jestescie mega rozkojarzone i nie mozecie pozbierac wlasnych mysli bo ja wlasnie sie tak czuje 🙂

Czyli zespól medyczny jest na forum 🙂Ja pracuje na oddziale noworodkowym 🙂
Ide ogladac Wasze galerie, do przeczytani.Czołem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wajeczka spoko nic nie szkodzi 🙂

Rozkojarzenie jest typowe dla ciąży, gdzieś o tym czytałam, mi akurat to nie doskiwiera ale miałam koleżankę w pracy która tak począwszy od 4 mc po prostu robiłą takie buraki (ja musiałam dla dobra sprawy to odkręcać)że mnie szlag trafiał a jak się okazało to było spowodowane ciążą...tyle że jak człowek nie wiem to się denerwuje. Tak więc jest w 100% usprawiedliwiona 🙂 A jak się tak napatrzysz an te maleństwa to jesteś przerażona czy spokojniejsza?

Sylwia śliczne zdjątka i można powiedzieć pamiątka dla malucha z miejsca poczęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Zuzia skończyła dwa tygodnie temu 9 lat ... a córcie mojego męża mają 21 i 15... 🙂:P

...a zawodowo również zmieniam pampersy , tylko nieco większe 😉...pracuję na oddziale neurologicznym , dlatego w zasadzie niemal od początku ciąży jestem na L4 ,bo niestety w tym stanie ,wielu czynności pielęgnacyjnych przy chorym po prostu nie wolno mi robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...