Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laaf ... to fakt , tak mnie dzidziusiowy zapał ogarnął że w zasadzie to brakuje mi tylko ...hmmm ... DZIECKA !!!! 🙂 🙂 🙂
hi hi hi ... no tak już mam , nic na to nie poradzę , nauczona jestem że lepiej mieć zawczasu niż potem szaleć na ostatnią chwilę .

Cycki narazie spią , i niczym nie tryskają 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
acha ... o ile moja wiedza na ten temat jest jeszcze aktualna , to ewentualne delikatne masaże piersi dopiero po 36 tygodniu ... , bo wtedy ,jakby uwalniana oxytocyna wywołała ewentualny poród, to dzidzia jest już w pełni gotowa do opuszczenia naszego brzuszka ...

Wajeczka , jako największy fachowiec w naszej pigułowej branży ... co Ty na to ?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natka w pelnie sie z Toba zgadzam.Tak samo jak ktoras ma tendencje do przedwczesnych skurczów to nie powinna za duzo sie glaskac i dotykac po brzuszku.
Judytka gratuluje synka!!!Super, że sie dobrze czujesz 🙂

Co do medycznych seriali lubicie dr House?Bo ja przepadam i zawsze z niecierpliwoscia czekam na czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natka w pelnie sie z Toba zgadzam.Tak samo jak ktoras ma tendencje do przedwczesnych skurczów to nie powinna za duzo sie glaskac i dotykac po brzuszku.
Judytka gratuluje synka!!!Super, że sie dobrze czujesz 🙂

Co do medycznych seriali lubicie dr House?Bo ja przepadam i zawsze z niecierpliwoscia czekam na czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dr hausa juz wszystkie odcinki wszystkich serii ogladalam i czekakm na kolejne, uwielbiam tego ekscentrycznego dziwaka 🙂

Natka a jak Twoja córcia na rodzeństwo? Moja stara i glupia jak ja to mowie...po prostu zazdrosna, dotychczas miala mamuske na wylacznosc a teraz glupie czasami teksty mowi...no ale staram sie to obracac w zart, mowie jej ze jak zobaczy maluszka to sie zakocha do szalenstwa 🙂 Zazdrosna ta moja kochana franca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
póki co Zuza w euforii tak jak ja... papla cały czas jak to będzie jak już się mały urodzi , przegląda za mną te wszystkie szmatki i fatałaszki , i narazie nie zauważyłam żadnych zazdrości , aczkolwiek obawiam się że jak już Antek będzie z nami ,to nie raz usłyszę swoje na temat niesprawiedliwości i przywilejów dla młodszego ...
To samo Karola , starsza córa męża , też nie może się doczekać ...
Problem mamy trochę z tą średnią , bo raz wiek trudny (prawie 16 lat) dwa wpływ matki rodzicielki na nią ... narazie kompletne zero emocji ... no cóz , nie może być idealnie .
Ale jesteśmy dobrej myśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się naprodukowałyście! 11 stron od wczoraj. Może jutro uda mi się nadrobić, dziś nie mam siły.

Od wczorajszej nocy niesamowicie męczy mnie zgaga. Spałam (o ile można to nazwać spaniem) na siedząco, boli mnie tyłek i kręgosłup. Kupiłam sobie Rennie i mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza, ale czuję, że będzie wręcz odwrotnie... 😞 😞

Nie mam siły na nic... 😞 włączyła mi się maruda, więc lepiej od razu się położę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Czerwcóweczki z samego rana 🙂

Natka, Kruszyna byłam na stronce Tommee Tippee i NUK - ciekawa oferta smoczków. Liczę na to, że maluszek będzie potrzebował jak najmniej smoczka albo wogle nie będzie korzystał, ale kupie na wszelki wypadek. Muszę tylko zastanowić się, z której firmy wybrać.

Pierwsza ciąża to problem zazdrosnego rodzeństwa odpada, ale mój mąż czasami śmieje się, że jak maleństwo urodzi się to przesłoni mi cały świat 😉 No tak przez ponad 8 lat był najważniejszy, ale na pewno nie dam mu odczuć, że zszedł całkowicie na drugi plan.
Nawet mówi, że z chęcią poszedłby na tacierzyński albo chociaż na połowę niego, bo chciałby jak największą więź mieć zawiązaną z maluszkiem.

Laaf, Natka życzę Wam, żeby dziewczyny jak zobaczą maleństwo nie były tak zazdrosne albo takie obojętne. Na pewno prędzej czy później pokochają dzieciątko.
Jak już wcześniej pisałam pomiędzy mną a moją siostrą jest 9 lat różnicy, pamiętam że bardzo cieszyłam, jak mama powiedziała że będę miała rodzeństwo, siostrzyczkę to sobie wymodliłam 🙂 Rzadko bywałam zazdrosna,starałam się być pomocna mamie na ile potrafiłam i ile radości było z pojawienia się Ewci, obecnie już studentki I roku dziennej Administracji. Czasami jeszcze łapiemy się na tym, że to taka nasza malutka Ewunia 🙂 🙂 🙂

Ja Dr House oglądałam wybiórczo, ale że kupiliśmy mojej siostrze w przeciągu ponad roku 3 sezony i moi rodzice jeszcze jeden, to sobie pożyczymy któregoś dnia i obejrzymy na spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 dzisiaj juz szaro za oknem a mi znow spuchlo ucho 🥴 nie boli ale jestem na nie glucha. Dzisiaj sobie wykupie specjalne krople do niego (strasznie mnie swedza od choroby) moze to cos pomoze, to jakas lekka paranoja. No ale nie bede wam trula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się czujecie czerwcówki 🙂 ?Bo ja byłam wczoraj u lekarza i okazało się że będę miała synka który według lekarza warzy już 567 gram i tak sobie myślę że to trochę dużo jak na 23 tc jak myślicie?Ile wasze bąble warzyły w 23tc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide ide, nie boli to po co siedziec, dziwne to jest naprawde. Zobaczymy po tych kroplach, jesli spowoduja ze nie bedzie mnie swedziec to nie bede ich podrazniac i moze przestna puchnac i bolec (od skonczenia antybiotyka 2 razy bolaly a teraz spuchlo...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂

witaj Angelika 🙂... zapewniam Cię że waga Twojego synka jest w normie !!! 🙂mój 2 tygodnie temu ważył 420 g , teraz już też pewno ponad 500 🙂 🙂

Laaf ... nie osłabiaj mnie , doprawisz sobie to ucho na amen tym łażeniem . W domu siedz i dolecz to cholerstwo , uparciuchu !!!!!!

Anulka , między mną a moją siostrą jest 8 lat różnicy ... oj bywało czasem ostro , hi hi hi , i zazdrość też się zdarzała , ale nie wyobrażam sobie jakbym jej miała nie mieć !!! Teraz to już "stara baba" 🙂

A ja dzisiaj na nogach 0 5.30 !!! Mężuś do pracy wychodził i jakoś tak już spać od tej pory nie mogłam ...
Mały rozrabia od rana , aż mi brzuch podskakuje , hmm ... będę mieć piłkarza 😉 🙂 🙂

miłego dnia Dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem Natka porabalo mnie...ale w sumie caly czas mam glowe na dworze oslonieta to lazenie raczej nie szkodzi, po prostu swedza mnie nie do wytrzymania i je zadrapuje, oki zobacze po tych kroplach bo to jest elocom wiem ze na uczulenia moze pomoga....

Co do wagi maluszka, pamietaj Angela ze lekarz podaje CI orientacyjna wage, dlugosc to mozna zmierzyc ale zwazyc? po za tym na tym etapie te roznice sa nie wielkie. A tak wogole dziewczyny to ja bym nie chciala miec kolosa, tak do 3500 i wystarczy, wez to pozniej wycisnij:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf - biedna z tym uchem 😞
a co do smoczkow to ja Damianowi dałam jeszcze w szpitalu i zapadła cisza 🙂 zbawienne male gumowe cos....
a ja teraz niedam bo chce u dzidzi wyrobic odpowiednio odruch ssania 🙂
a dodam tez ze niektóre dzieci wogole niechca smokow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i takie malenstwo to blogoslawiienstwo 🙂 jak napisalam wczesniej smoczek jest tak naprawde dla swietego spokju rodzicow, bo jakby sie z malenstwem powalczylo to smoczka mozna by bylo uniknac 🙂

moja Kamila sama wyrzucila smoczek jak miala 1,5 roku, dwa wiezory pomarudzla i jakos jej przeszlo ale zasniecie bez smoka??? awantura!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelika Waga jest w normie 😉 każde dziecko wazy inaczej, ale waga Twojego jest ok 😉 ja ide za tydz w pon to powiem ile mój wazy, no chyba że szybciej go zważy na usg 3 d to tu napisze 😉 Mój mały też od rana szaleje, chyba słyszy głosy mamy i taty i chce też porozmawiac he he;D
Ja za chwile jade do dziadka z mama i mężem.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki
U mnie sloneczko świeci, ptaszki ćwierkają i szumi woda.....
nie no żartuje ale słońce mamy dziś w Łódzi 😉))

Lecę dziś do ginka, a potem do koleżanki która też jest w ciąży razem z koleżanką na pogaduchy-ale super.

Życzę Wam udanego dnia, nawet jak nie ma u niektórych słoneczka to pamiętajcie, że wiosna tuż tuż 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf weź się nie wygłupiaj, wylecz te uszy i wtedy idź do pracy. Nie wyleczysz zapalenia do końca i jeszcze ci się wszystko wróci!!

Ja dzisiaj powinnam od męża po uszach dostać bo zadeklarowałam się teściom, że zrobie pierożki leniwe i chyba się przesiliłam i do tego teść mnie denerwował 😞 Musiałam przed chwilą włożyć luteinę dopochwową i chyba mi się szyjka obniżyła... 😞 teraz leże i tak chyba do końca dnia będę mieć (a tyle miałam do zrobienia dzisiaj... buuuuu. Oby się poprawiło!

A co do pogody to u nas słonko świeci i zagląda do okien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki 😉

u mnie strasznie mokro jest za oknem wszystko topnieje i chlapa totalna... gdzie nie gdzie wychodzi słonko z za chmur ale rzadko :P

dzisiaj mam zamiar cały dzień w domu przeleżeć W KOŃCU!!! :P hihi a jutro w gości do sąsiadki która tez w ciąży ma termin na 1 kwietnia ale ma jakieś problemy z wodami płodowymi i dzidzia chce wyjść już na zewnątrz... 😞

już się nie mogę doczekać poniedziałku i USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...