Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wózek naprawde super 🙂
Tak sobie mysle ze przy wyborze wózka wymiary gondoli chyba tez maja znaczenie, bo taki poł roczny maluch chyba jest jeszcze za maly na spacerówke a zimowe spacerki przeciez jak najbardziej beda wskazane 😉 ajak tu takiego malucha w kombinezon wpakowac i okryc jeszcze to zeby pozniej gondola za mala sie nie okazała 🙂 a to tylko takie moje male przemyslenia i watpliwosci... 🙂

Dziewczyny powiem Wam ze chyba zaczyna mnie brac maly strach przedporodowy 😞 w sumie samego porodu az tak bardzo sie nie boje, bo do rodzenia kobieta stworzona jest 🙂

Kurcze zaczynam sie bac ze nie zdążę wszystkiego ogarnąc tzn calej wyprawki (bo jeszcze tak konkretnie sie za to nie wzielismy) a tu po swietach czeka nas przeprowadzka na swoje 🙂 super, bo jak narazie to mega mnie cieszy a zaraz po przeprowadzce zakupy dla maluszka bo tak mysle ze w maju to juz bym musiala miec torbe do szpitala przygotowana, a Wy dziewczyny kiedy planujecie przygotowac taka torbe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślę przygotować torbę może nawet pod koniec kwietnia, albo w połowie jak będę miała czas, kiedy już sypialnie uporządkujemy, bo zmieniamy pokój, będziemy zajmować drugi obok, bo w tym co śpimy bedziemy przyjmowac gości. a Trzeci dla małego będzie, a na poddaszu potem dzieci beda miały pokoje jak podrosną, bo chciałabym miec chociaz 2 😉a ja też trochę porodu się boje, ale nie myślę o tym teraz,pewnie pomyślę jak bedę w trakcie porodu he he 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja torbe bede pakowac w kwietniu 🙂
ale musze teraz sie zabrac za kompletowanie rzeczy bo brakuje mi szlafroka i wkładów itd a jakby mi teraz przyszło isc do szpitala to niemam z czym bo co innego jak sie urodzi wczesniej to szpital zapewni mamie i dziecku ubiór i pieluchy ale trezba swoje potem juz miec 🙂 w maju wezme sie za kupno kosmetykow dla małej 🙂 i tylko dorzuce do torby potem chce miec wszystko w 1 paczce pod reka zeby maz w razie czego niemiał problemow z dowozem potrezbnych rzeczy bo wiecie jacy sa faceci ....
a ja chce zabrac laktator na wszelki wypadek i reszte pierdul i to musze zapakowac juz niedługo 🙂 wkoncu za pare dni 30tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wiecie co dziewczyny macie racje, musze sie teraz sprezyc i zabrac sie za wieksze zakupy.
Jak by nie bylo zostaly male 3 miesiace a moze jeszcze mniej jak dzidzie beda sie spieszyc na swiat i powiem Wam mamuski ze teskno mi bedzie do tego brzuszka i codziennych fikołków synka...ehhh niby 9 miesiecy a czas tak szybko ucieka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja torbę będę pakować pod koniec kwietnia, tak mnie więcej w 36 tc.
A jeżeli chodzi o książeczkę, to ja mam wpisaną gr. krwi - lekarz powiedział, że męża gr. nie jest potrzebna, mam wpisane wizyty, wyniki badań, które miałam do tej pory, muszę mieć wpis od stomatologa i okulisty, o interniście położna nic nie mówiła, badań usg nie mam zapisanych, na żółtaczkę i HIV gin nie kierował ani nie kazał robić prywatnie i nie mam żadnej rubryki dot. ich. Może faktycznie zrobią dopiero w szpitalu (?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Kicia jak przeczytałam Twój post to aż mi się łezka zakręciła 😞 jeszcze tylko trzy miesiące moja Julcia będzie 24h a dobę ze mną, a potem już nie będzie kopniaczków... teraz jak jest u mnie w brzuszku to mam wrażenie że jest tylko moja i to ja zapewniam a przede wszystkim mogę zapewnić jej bezpieczestwo ( stosując odpowiednią dietę i tak ogolnie... chronię ją...
Wiem, że potem będę zachwycała się każdą jej minką, gestem, ząbkiem itp., ale już co innego.... Moja kochana Juleczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny.. dług mnie ni było ale własnie wróciłam ze szpitala 😞 wystąpilo u mnie ryzyko przedwczesnego porodu zaczela mi sie skracać szyjka.. teraz tylko lezec i brac tabletki... mały dostal już sterydy na rozwój płucek powinno byc dobrze ale lezec trzeba a to jeszcze tyle czasu..pozdrawiam i uwazajcie na siebie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - to ty lez dziewczyno! kurcze ale sie porobilo skoro bierzesz na rozwój płuc to nieciekawie jest a powiedz czy lekarze mowili cos o wczesniejszym zakonczeniu ciazy?

zuziak jest pod stała opieka wiec niemartwcie sie o nia dziewczyny gdzie lepiej sie nia zajma jak w szpitalu pod czujnym okiem lekarzy?

ja jak sobie mysle ze zaczełam 29tc i za tydzien bedzie 30 potem juz tylko 10tyg to jakos niewiem gdzie i kiedy mi minoł ten czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BETI uwazaj na siebie, bo nigdy nic nie wiadoo i lepiej dmuchac na zimne, no ale to sama wiesz jako przyszła mamusia 😉 ja byłam na spacerku a jutro o 8 rano wyjeżdżam do niemiec i w pon wracam, może wejde tam u rodziny na brzuszek kto wie,a jak nie to w poniedziałęk wieczorem 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti trzymam kciuki żeby wszystko było jak najlepiej do samego końca... ale skoro was wypuścili ze szpitala tzn, że to największe zagrożenie już minęło. Teraz tylko uważaj na siebie!!!

Dziewczyny mnie dzisiaj wzięło na naleśniki na podwieczorek-mniam mniam. Teraz jak leże i słuchamy Beethovena mała mi brzuch bombarduje kopniakami albo szturchnięciami 🙂 dostała sporą dawkę kcal to szaleje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti odpoczywaj duzo, bede trzymala piastki zeby wszysko zakonczylo sie dobrze 🙂

Dziewczyny badanie na zoltaczka (HBS) musicie miec zrobione, jezeli jeszcze nie macie to zrobcie ale najlepiej tak 3-4 tyg przed spodziewanym terminem porodu.Jest to istotne badanie z tego wzgledu, ze dzidzius po porodzie jest szczepiony na WZW B, a od tego czy matka choruje czy tez nie zalezne jest postepowanie z dzieckiem.

Ide dalej leniuchowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti to odpoczywaj dl adobra Malucha.

Agulka ja też właśnie wciągnęłam naleśniki z serem... pycha 🙂
a Mały od kilku dni tak rozrabia w brzuszku, że aż siętylko buźka cieszy.

Kurcze dziewczyny macie rację. Już niedługo nasze pociechy będą z nami. A ja jeszcze w rozsypce. W kwietniu trzeba we wszystko sie zaopatrzyć bo faktycznie nie wiadomo kiedy Maluch zdecyduje, że chce już pojawić się po drugiej stronie brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny!!!
pierwszy raz dzisiaj biorę udział w dyskusji. co do ruchów dziecka to moja gin powiedziała że dopiero w 30 tyg. trzeba pilnować ruchów dziecka, bo puki co jest małe i nie zawsze można odczuć te cudowne koniaczki. pozdrawiam. ja mam termin porodu na 26.06 i już nie mogę się doczekać.
buziaki!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...