Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
judytka - spokojnie lekarz zaleci diete i bedzie cie nadzorował
Marcuś- moj tez cały tydzien nieobecny wtorek służba czwartek strzelanie dzienne nocne piatek znow słuzba a w poniedzialek rzut granatem na jakims wypizgajewie niech sobie rzuca w jednostce moze ich to troche tam ogarnie !!!!!

a ja sobie jesszce zagladam bo czekam na meza zaraz powinien byc i cały weekend zemna i brzuchem naszym no i oczywiscie z synem szkoda ze pogoda taka zrąbana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂

W nocy spadł śnieg 😠 ale od rana świeci słoneczko, więc może co nieco stopniej 😉

Judyta - właśnie czytałam artykuł o cukrzycy ciążowej w marcowej gazecie M jak Mama- tam jest o przyczynie choroby i zastosowaniu diety przy niej,oczywiście jak pisałam musisz być pod opieką lekarza, a będzie wszystko ok.

Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny !

tutaj biało i nadal sypie 😞 ...okropieństwo!!!!

mój Antoś tak dzisiaj rano poszalał że szok ! wiercił sie chyba przeszło godzinę ! oj da mi tan facecik popalić , coś tak czuję 🙂

jutro mamy pierwszą rocznicę ślubu ... pamietam jaka rok temu była piękna pogoda , a teraz taka kicha !!!

ale nic to , na poprawę humoru , ide dzisiaj do siostry na urodzinki ... sama niestety, bo mężuś zawozi tam kogoś na mecz do Pruszkowa i wróci dopiero w nocy ...

żeby było weselej , zaliczyliśmy w nocy potop w łazience , szlag trafił jakiś element pływaka , i klopik wyglądał jak fontanna Di Trevi prawie !!! a jak pięknie szumiało 😉 ...!!!

miłego weekendu Brzuszki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobietki,

mój Misiek wczoraj miał urodzinki 🙂 więc kilka godzin stania w kuchni za mna, a później siedzenia przy stole więc dzisiaj stopy daja o soboie znać. Dobrze, że są zmywarki i nie trzeba zmywać 🙂 choć rączki i tak mam trochę spuchnięte.

Kurcze jakiś powrót zimy zapowiadają 😞 We Wrocławiu co prawda nie ma śniegu ale pada, wieje i wogóle strasznie zimno i nieprzyjemnie 😞
Kiedy to wokńcu się skończy bo nawet ie chce się nigdzie wyjśc a to siedzenie w domu jest już troszkę męczące...

Miłego dnia i pogody w serduszkach skoro za oknem jej brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.Ja w Niemczech, droga byla oki, stawalismy co 2 godz i do toalety przy okazji tez 🙂 dostalam od kuzynki super ciuszki, od urodzenia az do roczku i buciki i rozek a jeszcze nie mialam, takie sliczne ciuszki a do tego dostalam ciuchy ciazowe, biale spodnie, turkusowa bluzke, sukienki ciazowe spodenki krotkie i w ogole super tu jest, a w poniedzialek wracamy, maly znowu sie rozbrykal 🙂 i kopie ladnie. Niepotrzebnie sie martwilam. Juz bylismy chodzic po sklepach ale bylam za bardzo zmeczona, szybko sie mecze ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

U nas cały czas pada śnieg, ale to nam nie przeszkadza. Byliśmy juz oglądać wózki z x-landera i niby użyteczna jest regulowana rączka, ale mi to jakośnie pasuje a tak poza tym to super. Ania widziałam też w realu twój wózek i powiem że bardzo fajny 🙂 podobał się nam.

A i kolejny ciuszek znalazł się w naszym posiadaniu a tym razem jest to pajacyk 🙂 to już mamy całe dwa ubranka:P 😁

Miłego dnia mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka babeczki 🙂

Agulka jak ja bym chciala wszystkie ciuszki Wam pokazac to bym z 20 stron zajla:P

Judyta bardzo odwazenie z tym Lucyferem. Ja jeśli podobałoby mi sie takie oryginalne imie pomyslalbym nad tym jak ono bedzie sluzyc dziecku. Mam na mysli to ze dzici ogolnie sa okrutne i nie wiele trzeba zeby maluch w przyszlosci mial nie przyjemnosci. hehe ale mi sie zrymowalao, no ale Wasza decyzja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny dlugo sie nie moglam zorganizowac, no ale powrot do pracy zawsze jest dziki...
Widze, ze shopping zaatakowal juz nas wszystkie 😉
Naszego Maxymka szafa juz peka, reklamowke wypchan aktora przywiozlam z warszawy jeszcze nie rozpakowalam... Jutro postaram sie pstryknac zdjecie otwartej szafki Niuncia;] Brakuje nam tylko poscieli do lozeczka i jakiegos wkladu do wozka zeby bylo milusio Synusiowi, a no i pieluch i kosmetykow ale to ma jeszcze czas...Mam tez wolne temu bede sie organizowac 😉 A no i dodam jakies zdjecie Malego z 4d;] a moze film uda mi sie wstawic na youtube 😉 dam znac jesli mi zapal nie przejdzie.

Milej niezdieli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
A z tym Lucyferem to naprawde tylko cos mi sie obiło o uszy ze w urzedzie cywilnym niebardzo chca sie zgodzic na to imie musze jeszcze poczytac na ten temat.Cos czytałam ze niemozna nazywac Lucyfer, Belzebub, Kurtyzana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...