Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dzisiaj kwasiek nas nie odwiedzi...

a co do maturki mam meila od swojej pani z Polskiego i wysyłam jej to co narazie udało mi się stworzyć i poprosze o pomoc w kwestii tej lektury...

a tak wogole to dziewczyny jesteście boskie... 🙂 uśmiałam się i to bardzo 😁
a ja za to zauważyłam że zaczęłam max dużo jeść 😮 obiad który teraz pochłaniam kiedyś byłby nie dopomyślenia że nawet połowe z tego zjem :P a po obiedzie 10 min czy 15 i znowu chce mi się jeść :P chyba szybko was dogonie z wagą jeśli tak bedzie do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

ja jak się dzisiaj wyrwałam na miasto to dopiero teraz wróciłam a nagadałam się dzisiaj za wszystkie czasy he he
a mężulkowi powiedziałam że wzięłam sobie urlop na dzisiaj he he

Agulka jeżeli chodzi o bodziaki albo komplety z napisami to zapraszam na moje aukcje
http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=16562293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkasia trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze 😉

a ja się dzisiaj tak wkurzyłam bo się dowiedziałam że nie wiadomo czy moja ginka wogule jeszcze będzie przyjmować bo ma jakieś problemy rodzinne i nie ma jej do odwołania i kurcze nie wiem co teraz a za nią przyjmuje facet tak nie przyjemny że po prostu szok i na dodatek nie chce zwolnień wypisywać a ja muszę mieć ciągłość bo jak przerwie to nic nie będzie mi się należało i lipa jest na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, dopytaj się jeszcze o te grejpfruty, o których pisałaś (jako zbijające poziom glukozy).
Mnie pozwolili jeść max. połowę na jeden posiłek i to do 18:00, powiedzieli, że pomimo goryczki wcale nie są takie pozbawione cukru. Wiem już, że co lekarz to inna szkoła, więc się nie upieram, że mam rację, ale dopytaj się dla pewności tam w tym szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff, dziewczyny, chyba wybraliśmy łóżeczko:
http://www.90n.pl/sklep/product/p/1006/klups,radek,vii.html
Chodzi o wersję z szufladą na dziecięce graty.
Zrezygnowaliśmy z kółek (bo dziecko potrzebuje stabilizacji a nie jeżdżenia po całym mieszkaniu), płoz (bo te z płozami wydawały nam się dużo mniej sensowne pod innymi względami) oraz opuszczanego boku (jeśli trzeba wybierać pomiędzy opuszczanym bokiem a wyjmowanymi szczebelkami, wybieramy szczebelki). Jeszcze tylko obejrzeć to w jakimś sklepie w naturze (wydaje się nam, że już widzieliśmy i podobało się nam) i można kupować 🙂
Mam do Was natomiast pytanie o materacyk: jakie kupiłyście / macie zamiar kupić? Nas kusi albo prosta gryka - kokos (taka dodawana do łóżeczka w wielu sklepach) albo jakiś sprężynowy (sporo droższy). Mam tylko wątpliwość, czy taki sprężynowy jest rzeczywiście wart swojej ceny... Na swoim własnym kręgosłupie sprawdziłam, że nie ma co żałować na dobry materac, więc jesteśmy gotowi zaszaleć tym bardziej dla Małego (najwyżej kupimy tańsze albo mniej innych gadżetów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - nic się nie martw , przebadają Cię dokładnie , a obniżenie poziomu cukru to w końcu nic skomplikowanego ... dzidziuś też pewno ma się świetnie , może być po prostu troszke większy ... Będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 i wracaj do nas szybko ...

Ann - fajne to łóżeczko 🙂

Laaf - brzusio super !!!! 🙂

a mój mały mnie tak śmiesznie kopie teraz że mi aż cycki podskakują , no komedia 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkola ukonczona a i dyplomik jest 😉

Jedna z naszych kursanek wlasnie we wtorek miala cesarke w 37 tc, miala klykciny, wyskokie cisnienie i cos z watroba. MAlutka 2900 wazyla a dziewczyna jak z masakrowana, bo przyszla do nas do szkoly bo byly zajecia z chwytania dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...