Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf czemu Natka? 🙂 hehe
ja obstawiam że najpierw pójdzie Angela potem (jak dobrze pamiętam nick) Vena a potem JA 😁 i nastąpi to w maju nie w czerwcu hehe... myśle że Ania bedzie rodzić w terminie czyli początek czerwca albo przenosi 🙂 (nie wiem dlaczego ale tak mi się wydaje) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka dlatego ze to jej druga ciaza, co do Ciebie Zuziaczku mam watpliwosci bo bierzesz fenoterol i albo urodzisz zaraz po odstawieniu (a wlasnie do kiedy masz brac?) albo przenosisz. Ja biore juz 1 tabletke dziennie ale nie wydaje mi sie zebym jakos szybciej miala sie rozsypac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam brać do 25 maja ale czuje że mnie weźmie wcześniej bo obniżył mi się bardzo brzuch i jakoś brzuch boli od kilku dni... może się myle 😁

no właśnie trzeba się umówić co do cc myśle że CC nie wchodzi w gre bo to z góry bedzie ustalony termin... czyli Vena odpada u mnie :P bo ona chyba ma CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sobie dziewczynki zabawe wymyslily 🙂Ja nie mam zadnych przeczuc, rozsadek podpowiada, ze Angela, bo u niej cos faktycznie sie dzieje, ale z drugiej strony zycie lubi platac figle i moze padnie na kogos kogo nawet nie podejrzewamy 🙂czas pokaze...
Laaf ja slyszlam, ze chyba Brochów jest zamkniety, ale nie jestem pewna.
Zuziek gratuluje przezycia drugiego dnia matur:*
Bzuiaki Moje drogie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi trudno obstawić, kto może pierwszy rozsypać, może faktycznie Angela, bo u niej ciąża może być starsza.
Brzuch może obniżyć nawet 2-3 tyg., czasami 1 tydz. przed porodem, więc to też nie jest wymiernik.
A co do drugich lub kolejnych ciąż, to też różnie bywa czasami dzieci rodzą się sporo przed terminem, inne na kilka dni przed lub w terminie, raczej nie przenoszą.
Laaf, to też Twoja druga ciąża, więc nigdy nic nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja nie mam przeczucia w tej sprawie.

Jutro o 15 wizyta u lekarza więc się okaże ile ten nasz Mały waży.
Na sobotę jesteśmy umówieni z położną w szpitalu, a w poniedziałek z kobietą która zajmuje się krwią pępowinową. Bo się zdecydowaliśmy. W maju z okazji Dnia Kobiet są promocje. Zestaw pobraniowy kosztuje 600,późniejsze badania (koszt jednorazowy) w promocji 1390 (wcześniej 1790) + zniżka ze szkoły rodzenia 200, więc badania wyniosą nas 1190. A jeśli chodzi o te późniejsze coroczne opłaty to gdy wykupi się abonament na 18 lat, a chyba tak wybierzemy (w sumie 4000zł) to roczny koszt wynosi wtedy ok. 200zł.

Zamówiłam też sobie już wszystko w aptece, jutro pewnie będzie, więc jeszcze tylko piżamka, pranie, sprzątanie i można czekać na Malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, ginka nie robiła pomiarów (może nie umie?) ale dzieciątko ledwo się mieści, a ja nigdzie nie tyję, poza brzuchem, więc podejrzewam, że od wizyty w szpitalu (kiedy ważyłam 55,5 a dziecko niecałe 2 kg) do teraz (57,5) dziecko przytyło jakiś kilogram. No bo w co innego by te 2 kg poszły? Dupa mi aż tak szybko nie rośnie 🙂 cycki też stoją w miejscu. A ginka powiedziała, że w tych tygodniach dziecko najwięcej przybiera na wadze, więc...

ja ważyłam 3650 jak się rodziłam 🙂 mój Przemek nie wie ile. Jego mama pewnie też nie wie.

Ciekawe, ciekawe... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

Dzisiaj pierwsza...hehe, ale chwilkę chyba posiędzę i legnę się jeszcze spać, bo od 4 do po 5 nie mogłam zasnąć.

Jak dzisiaj będzie mi się chciało, to pojadę wreszcie po te kosmetyki dla Olci do hurtowni. Chcę kupić też na dniach 1 op. chusteczek wilgotnych w plastikowym opakowaniu (będę mogła sobie wkłady wymieniać), na odpażonka Linomag i mały Sudokrem, delikatne płatki higieniczne i taki płyn w spray'u Milton do odkażania
http://www.polskiesklepy.pl/producent.php?ac=kat&idp=6666&idpr=611&cache=t&idk=1940#kot_6666.
I to już wszystko co dla małej, teraz pozstanie doprowadzenie do finału zamiany mieszkań, przeprowadzka i czekanie na Olcie.

Do szpitala muszę kupić sobie jakieś tanie klapki do chodzenia, żeby potem bez żalu je wyrzucić, jeszcze 2 staniki do karmienia i chyba mam już wszystko. Torba czeka, tylko muszę spakować się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak patrzę na suwaczek i zostało 30 dni - można zacząć odliczanie do pojawienia się małej 🙂 Ciekawe jaki dzień urodzinek sobie wybierze. Jedyne o czym myślę, żeby tylko nie wyszła w urodziny teścia (7.06), bo do urodzin teściowej to prędzej mi wywołają, jak za dużo przenoszę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...