Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf, imieninowo wszystkiego najlpszego 🙂

Kicia, dobrze że jest ok i zapowiada się SN, no zobaczymy jak tym rozwarciem i czy będziesz następna...czas pokaże.

Justi, ja tabelkę zrobiłam w wordzie, ale można też zrobić w excelu.

Moja mała zaczęła tak rozpychać i naciskać, że mam wrażenie, że zaraz wyjdzie, a mój brzuch przybiera takie śmieszne kształty - lubi turlać się na ten prawy bok. Podbrzusze mnie boli z przerwami promieniując na pachwiny. Tłumaczymy małej z mężem, że ma jeszcze siedzieć w brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak sie Maxym tak kreci, ze z jednej strony na druga taka gula prezchodzi to mu tlumacze, ze jak chce wychodzic to dolem bo prezz skore sie nie da 😉

Lece spac, padam od slonka i od powietrza chyba tyle sie nawdychalam. Do jutera 😉3majcie sie i spokojnej nocki 😉 bez ekscesow;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia rzeczywiście możesz być następna, ale... czas pokaże czy jakieś niespodzianki po drodze nie będzie 🙂
U mnie mała dzisiaj się kręci i wierci 🙂 śmiałam się że pewnie układa się do wyjścia 😜
Pierwszy raz też mam coś takiego, że jak mówię to brakuje mi tchu... baaaardzo dziwne uczucie 🥴

Dzisiaj zaopatrzyliśmy się w termometr bezdotykowy, podkłady do przewijania i kolejny ręczniczek 🙂 tatusiowi tak się spodobał żółty że poprostu musieliśmy go wziąć 😁

Spokojnej nocki dwupaczki 🙂 Niech się Wam maleństwa przyśnią 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂
Jest 5 rano a ja juz spac nie moge, do tego tak zglodnialam ze musialam juz zrobic sobie sniadanko. Cala noc pobolewal mnie brzuch, wiec i ze spaniem bylo kiepsko.
Oj nie wiem w jaki sposob nazbieram sil na naturalny porod jak nawet w nocy nie moge zregenerowac sil ehhh.
Maly wierci sie i wierci. Chyba pojde jeszcze po loda do kuchni 😉 i jeszcze pepsi sobie lykne puki jeszcze moge hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🙂

Ja też nie mam problemów ze snem, przesypiam całą noc z jednym wstaniem do wc - ostatnio budzę się jak w zegarku po 2.00.

Agulka, dopiero dzisiaj przeczytałam, że życzyłaś żeby przyśniły nam się maleństwa. No i mi się przyśniło - byłam w domu i patrzę a mąż przynosi nam naszego szkraba ubranego w niebieski pajacyk i białą czapeczkę, zdziwiło mnie, że już urodziłam 😉 Maleństwo było takie śliczne i bez problemu zaczęło ssać cycusia 🙂 I to tyle jeżeli chodzi o sen. Jedyne co pomyślałam o tym niebieskim ubranku, że mam nadzieję, że lekarz 2 razy się nie pomylił mówiąc o dziewczynce...hehe
A jak tam urządzenie pokoju dla córci? Nie ma już jakiś problemów z wydzieleniem miejsca?

Angela, czekamy na relacje po wizycie.

Kicia, jak i tak nie możesz spać w nocy, to może śpij trochę w ciągu dnia. Jak ładna pogoda spaceruj, zjedz trochę czekolady - zresztą siły do porodu na pewno przyjdą.

Wczoraj były przenoszone rzeczy babci i pani sąsiadki - nikt nie pozwolił mi nic robić, nawet przenieść lekkiej rzeczy z II na I piętro lub odwrotnie i siedziałam jak taka pierdoła i nudziłam się 😞 Pewnie wszyscy się boją, żeby przypadkiem nie zaczęła nagle rodzić. Dzisiaj przeniosą jeszcze sprzęt agd pań i zaczynają gruntować ściany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Dzionek 😉
Ja po przespanej nocce ogarniam sie od rana kremem po karku i ramionkach... no to tyle na temat korzystania z "wolnosci"przedporodowej 😉
Zaraz jakas herbatke wciagne bo na razie nie jestesmy glodni. KIcia pepsi mniam tak to jest zachcianka na dzis, jak tylko sklepy otworza to chyba wylece po pepsi 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hajka koniutkie 🙂

Kicia to mozemy sobie raczke podac z tym spaniem 🥴 normalnie budze sie chyba z 10 razy, krece sie plecy, brzuch co chwila pobolewa, ech czy te ostatnie tygodnie musza byc tak meczace?? 😞
KOmsi ty herbatkę ja kawusię, normalnie mam jazde na kwe. Jak oczeta otwieram to kawusia od razu 🙂
Anulka dzikei za zyczenia 😘
Angela no ciekawe co tam tym razem gin Ci powie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki

ja dziś miałam pobudkę o 7 bo teście dach zmieniają i właśnie dziś Panowie zaczęli...

mała tak kica że aż się dzisiaj wystraszyłam tak kopnęła i mąż się ze mnie śmiał ale m nie wzieła z zaskoczenia to się nie spodziewałam że tak mocno może he he

Laaf wszystkiego najlepszego 🙂

Anulka już Ty się tak do roboty nie rwij już kwasiek poszalała przy nowym mieszkanku i wylądowała na porodówce korzystaj z wyręczania póki jeszcze możesz he he

co do karuzeli to my też nie kupujemy bo w zeszłym roku kupił mąż chrześniakowi i teraz do nas wróci he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Mały głód mnie z łóżka wygonił dzisiaj ... przynajmniej o przyzwoitej porze 🙂

Anulka - jak się rozkręcimy to będziesz miała trochę roboty z tą tabelką 😉

Angela- czekamy na relację po wizycie ... nasza Ania też ma dziś gina , ma napisać co i jak

Miłego wtorku kobitki ... a ja wracam do moich ogórków małosolnych ( mniammm ... wyszły super!!!! 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dwupaki ;*

no to dziewczyny czekamy na rewelacje 😉 na pewno bedzie OK 😉

co do snu tez sie budze w nocy kilka razy ale potem śpie w dzień 🙂
ostatnio gadałam mojej mamie że jak bym miała zacząć rodzić to kompletnie nie miała bym na to siły taka wypluta się czuje 🤢 jak zdałam matury tak mi wszystkie siły odeszły 🤢 masakra... tylko wegetować bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku wiem co czujesz, wczoraj jak sie polozylam do lozka czulam sie tak zmeczona ze jedna moja mysla bylo ja pitoleskad mam wziac sile??? hehehhe, jednak wiem ze jak przyjdzie co do czego jak adrenalinka nam podskoczy to mega moce sie ujawnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...