Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tabelka przed chwilą byla mega duża, ale pewnie nie udało się Wam jej zobaczyć. W każdym razie już na gliterach nie będę przerabiać tabelki, bo widzę, że chyba oni mają jakieś ograniczenia co do wielkości.

Sylwia, dziękuję za radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY DWUPACZKI 🤪 🤪 Ja sie nie bede powtarzac z tym nocnym łazeniem bo wstaje co 2 godzinki ,brzuch nie tyle ze mam skurcze ale mnie boli bo taki poobijany przez moje malenstwo. Laafiku nasz kochany wczoraj nie doczytałam najlepszego zdrowka zycze 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Noi znow musze sie powturzyc ze tez nie mam sił po wstaniu o godzinie 9 juz o 12 padam na mordke ale co poradzic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja biore sie za przyszykowanie obiadku, a pozniej sprzatanko i popołudniu relaks 🙂
I jeszcze musze do sklepu leciec po tluczek do miesa bo nie mam czym schabowego rozbic 🙂 takie braki mam na swojej kuchni 🙂 hihi
A i jeszcze wracajac do wczorajszej wizyty, lekarz mowil ze mam obserwowac ruchy dziecka, jesli sie zmniejsza to odrazu do szpitala jechac i tak samo postapic jesli wody odejda.
Co do ruchow to synek tak jak by to slyszal co lekarz mowi bo co chwile serwuje jakies falowanie brzucha, bo na kopniaki to juz nie ma miejsca wiec rozciaga w moim brzuszku swoje male cialko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kksaia u mnie się trochę to zatrzymało ale według lekarza do końca miesiąca będzie ciężko wytrzymać. Mam wizytę na 1 czerwca ( ale lekarz stwierdził, że wtedy już będzie po ).
Ostatnio się czuje fatalnie, mąż stwierdził ze jestem teraz jakaś dziwna nie swoja. Jak zawsze byłam pełna energii, pełna humoru i buzia mi się nie zamykała to przez ostatnie dni ciężko ze mnie wydusić jedno zdanie. Czuję taki nie pokój w środku.
Ale życie lubi płatać figle więc pewnie urodzę jeszcze po terminie 🙂

Poszłam wczoraj na miasto żeby się trochę rozerwać na zakupach ale mi nie wyszło. Weszłam może do 3 sklepów i musiał mąż po mnie przyjechać bo nie dałam rady chodzić tak mnie rozpierało w kroku. 😞

Kicia ja już jestem prawie rok po ślubie i ciągle się okazuje że czegoś mi brakuje w domu ale mam niedaleko teściowa to w razie draki pożyczy. Ale tak trochę głupio lecieć do kogoś pożyczyć np. szatkownicy.

Idę robić roladki, bo ma smaka na roladki z czerwona kapusta duszoną na masełku i ziemniaczkami. Trzeba sobie podjeść po potem dietka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj no dieta bedzie...ja juz nazywam sie grubas, albo wielki cyc 😉 uwaga grubas wchodzi do wody, kaczki wyplyncie lepiej na srodek jeziora bo zaraz bedziecie spacerowac... takimi textami wczoraj rzucalam nad jeziorem. No albo wielki cyc nie miesici sie w nic. 😁
Bedzie git, tylko nie wiem czy zdaze schudnac porzadnie, bo tak sobie z kindzia gadalismy, ze jak wszystko bedzie dobrze to we wrzesniu znowu stukamy rodzenstwo dla Maxymka 😉coby sie razem wychowywali. Jak sie uda bedzie git, jak nie proba za rok, bo ja w wakacje w ciazy biegac nie chce, ot taka wygodna jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Dziś miałam jakąś fatalną noc, Mały tłukł się cały czas i praktycznie nie dało się ułożyć inaczej niż na siedząco. Nawet trochę się wystraszyłam, bo wypinał się regularnie jak skurcze, więc w pewnym momencie już nie wiedziałam, czy to on tak się ze mną bawi (pod ręką gula ustępowała), czy to może jednak skurcze. Na wszelki wypadek wzięłam dodatkową no-spę, ale myślę, że to jednak Młody postanowił nastraszyć matkę 🤪
Czy Wam się też zdarza, że Małe Wam bryka z regularnością skurczy??? Na razie nie panikuję, bo na czwartek rano i tak jestem zapisana na pierwsze planowe ktg przedporodowe, ale z drugiej strony nie chciałabym przez nadmierny optymizm zafundować sobie domowego porodu wcześniaka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka tabelka jest teraz idealna 😉 (przynajmniej dla mnie) jeśli bedzie się dało dam oklaska 😉

ja teraz idę się przejść z mężem po mięso na kartki 🙂 hehe (normalnie jak za komuny ale na kopalniach dalej dostają kartki i to jest bardzo przydatne) 🙂 przejdę się bo normalnie wrosnę w łóżko :P

Ann co do kopów to ja sama nie wiem czy na skurczach czy nie to mała robi po prostu non stop ją czuje i jestem z tego zadowolona bo wiem że wszystko OK mimo że to już bardzo boli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi odważna kobito
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
takie plany juz teraz???
hehhe, w sumie cala ciaze przechodzisz wlasciwie super, jak porod bedzie tez lekutki to sie nie ma co dziwic 🙂 A to Ty chcesz dwa czerwcowe dizidusie? I co myslisz ze jednym przyjeciem urodzinowym sie wymigasz? 😁 😁 😁

Ann bardzo latwo odroznic przepychanki od skurczu. Jak sa przepychanki to czujesz jak rozciaga CI sie skora i raz p raz w innych miejscach. Natomiast jesli brzuszek caly robi sie twardy jednoczesnie (tez odczuwasz jakby rozpychanie ale na calej powieszchni) to to jest skurcz. Jak bylam na tym etapie ciazy co Ty to skurcze byly bezbolesne. Teraz niestety przy prawie kazdym odczowam bol w dole brzucha i krzyzu. Tak to przynaj,mniej jest u mnie...moze niech inne dziewuszki sie wypowiedza bo roznie reagujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem, może to jednak skurcze były, bo w tym miejscu, w którym dziś w nocy było wypięte coś wielkiego (jakby pupa najdalej jak się tylko da albo wypięte plecy na całej długości), normalnie są chodzące małe gulki. Ale to się wypinało na jakieś 10s, jak kładłam na tym rękę to znikało. No i cały czas czułam jak Młody się kotłuje po brzuchu. Czasami to mam wrażenie, że to jego ruchy czasem powodują skurcze i że jest to dla niego świetna zabawa 🤪
W każdym razie dzisiaj już spokój, ale na wszelki wypadek się bardziej pooszczędzam niż ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mam do ciebie pytanko 🙂 Jak zrobiłaś tą tabelkę z datami porodów itp???Bo my lipcóweczki też chciałybyśmy taką sobie stworzyć, ale nie mam pojęcia jak zapisać ją w formacie .jpg coby potem załadować ją w imageshacku...Zrobiłam już tabelkę w Wordzie, ale nie wiem jak zmienić rozszerzenie, żeby nie był to plik tekstowy a obraz...
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemanos:*

Ann nic sie nie martw mam to samo po jeden stornie wielka gula, a po drugiej male kulki.A jak mi twardnieje brzuch to wszedzie jest twardo, a bobas na jakis czas zostaje unieruchomiony.Jak tylko poczuje moja dlon na brzuchu w miejscu wielkiej guli to ja jeszcze bardziej wypina 🙂

Dziwczeta, ale mialam sen, snilo mi sieze bylam z Laaf na jakims przedstawieniu.Ty Laaf mialas takie wielkie niebieskie oczy , ale takie mega wielkie, ze az dziwne 🙂I cala twarz w mega piegach.No i sobie tak siedzialysmy, az tu nagle na drugim koncu sali odbyl sie niespodziewany szybki porod i jakas laska urodzila Bobasa.pozniej snilo mi sie, ze bylam na jakims spotkaniu z Kicia w jakims podziemnym garazu, i kicia mi pokazywala swoj samochod stara Wołgę taka bardzo duza i wziela mnie na przejazdzke znaczy ja chwycilam sie maski i tak fruwalam w powietrzu.A pozniej przyszly zbiry i cala impreze szlaktrafil 🙂

A co do ubijania kotletów to slyszlam nowy sposob na te czynnosc i ostanio nawet wyprobowalam i wyszly fajne.Zamiast tluczkiem to rozbiaja sie je krawedzia noza, tylko, ze ta tepa, podobno to nie miazdzy wlokien miesa i sa smaczniejsze.

Dzisiaj juz dwie osoby do mnie zadzwonily w przeciagu 10 min z zapytaniem czy juz rodze? 🙂
Chyba przyszedl czas na spakowanie torby 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁
i ktos niech powie ze sny nie sa pokrecone??? 😁 😁 😁
Wajeczko ani oczu niebieskich ani piegow nie posiadam, ciekawe jakby to zinterpretowac a co snu z Kicia to pewnie po tym poscie w ktorym pisala ze lubi sportowe autka pewnie masz ochote na ekstremalna jazde 😉
Moja kolezanka wlasnie tak ubija jak mowisz....
a kurna teraz mi sie przypomnialo ze mi sie dziisaj snila Kkasia ale za cholirke nie pamietam w jakiej sytuacji. A to wlasciwie byl moj pierwszy sen zwiazany z brzuszkiem.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...