Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂

Ja dzisiaj nie śpię od 5:30... kiedy się przebudziłam i zobaczyłam piękne bezchmurne niebo i wstające słoneczko nabrałam sił i chęci na porządki. Zrobiłam dwa prania, poprasowałam i cholibka zaczęło padać 😞 hmm gdzie ja teraz będę wszystko suszyć... lipa.

Anulka sytuacja trochę się skomplikowała...niby szwagier (ma pokój na przeciwko nas) wyprowadza się i można było by tam zrobić pokoik dla Marysi, ale nie kombinujemy już w domu teściów tylko rozpoczęliśmy załatwiać wszystko związane z przepisaniem działki (mężulek ma dostać ją od dziadków) i będziemy się budować... jak najdalej stąd i jak najszybciej (rok przemęczę ale nie dłużej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wczoraj i przed wczoraj to auto stalo na parkingu z numerami dwr, to penwie od Ciebie 😉Laafiku 😉
Dziewczyny mamy male mieszkanie ale damy rade, w koncu pracuje w hotelu pakowac sie i wpadajcie to wywalimy sie tam kolko rozancowe ciezarnych nad jeziorem 😉 bedzie wesolo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie pospałam 🙂 teraz jestem trochę zmulona, ale zaraz dojdę do siebie 😉

Edyta, jak masz zrobioną tabelkę to najpierw skopiuj ją do programu Paint, nim ją wkleisz zaznacz po boku przerywaną gwiazdkę lub prostąkąt - teraz wklej. Następnie wybierz Zapisz jako, jak chcesz możesz sobie zatytułować tabelkę, pod spodem z paska Zapisz jako typ: z listy wybierasz rozszerzenie JPEG i zapisujesz. Obraz tabelki zapisze się w Moje obrazy. Jak coś służę pomocą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, z majóweczek chyba została 1 może 2 z tego co orientuje się.

Komsi, no lasencja z Ciebie z ładnym brzusiem. Pozazdrościć miejscówki i klimatu, żeby pojechać na jeziorko, patrząc na pogodę w Gdańsku, nie jest tragiczne, ale na wypad nad jezioro czy nad może w celu opalania lub zamoczenia to jeszcze się nie nadaje. Będę we wrześniu trzymać za powiększenie rodzinki 🙂 My myślimy o powiększeniu rodzinki najwcześniej za jakieś 2 lata, najpóźniej za 4, żeby 3 - 5 lat różnicy.

Ja skurcze od przeciągania małej odróżniam. Jeszcze niedawno pisałam, że nie miewam skurczy, a tu już 3 dzień z rzędu zdarzają mi skurcze ale max. 3 koło siebie, raz lub 2 razy dziennie, więcpodchodzę do tego na luzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi świetnie wyglądasz i aż pozazdrościć tego jeziorka 😉

Laaf z majówek jedna leży w szpitalu na wywołanie od wczoraj prawdopodobnie ostatnia 🙂 (one szybko się uwinęły) 🙂

ja tez miałam kilka razy sny z wami w roli głównej ale już nie pamietam co się śniło i dokładnie kto 🙂

a ja mam plana następne dopiero po 4 latach (może mi się to zmieni) ale jak narazie się trzymam tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
thx za komplementy 😉 laska jak ta lala 😉 te udka mnie rozwalaja, z 5obiadow z jednego mzna byloby machnac 😉 ale nic bede biegac do Maxymka i z powrotem to musza spasc 😉 nie ma tego zlego 😉dla Niuniuska wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz po wizycie, trochę sie posuneło do przodu, ale kiedy urodze to zależy od maluszka, teraz wzrost troche przystopował i jest tylko tydzień do przodu. Ma 3300 g 😜 to akurat 😉
Wiecie wróciłam dopiero i byłam w kibelku i patrze,że mam krew na wkładne taką czerwoną, mocno widac, myslicie, że to po badaniu ginekologicznym??? Robił mi dziś i usg tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela jak bylam na "reklamoeaniu"kliniki gdzie mam rodzic, babka mowila ze jak po badaniu krew na wkladce jest zaschnieta i nie pojawia sie nowa swieza to luz. Jak ciagle swieza to trzeba do szpitala. odczekaj chwilke, szybki prysznic, i jak sie bedzie ciagle saczyc to wymiataj szybko do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...