Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez zmykam szykowac sie do wyrka kochane , spokojnej nocki i miłego wieczorka . Kicia nie pierwsza i nie ostatnia kłutnia , ja ostatnio obrazałam sie dwa dni ale pomyslalam ze ludzie maja takie problemy a my powinnismy sie cieszyc zyciem ze wszystko ok . dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jak sie osattnio z kindzia poklocilam to hormonalnie sie zrozbeczalam,..mowie wam cyrk jak nic... ale jak podzialal na kindzie, sie przerazil, z domu nie chial wypuscic 😉bo se chcuialam do sklepu pojechac 😉cyrk cyrk... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze sa jakies klotnie, ja bym nie wytrzymala w zwiazku w ktorym jest zawsze wszystko cacy i cymusnie 😉 wiadomo po klotni to czlowiek zdolowany ale jak przyjemnie jest sie godzic 😜 I po takim pogodzeniu jest taka czysciuchna atmosferka ze hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie o to ze umylam to okno i powiesilam firanke, bo on jak zwykle mowil ze przeciez on by to zrobil (tylko ja juz to slysze 2 tydzien) a jak pojde do szpitala to chce miec chociaz pozadek w domu. Ehh tam mam go w nosie. I tak mi dzis nic nie pomogl. Ciagle tylko konczy sie na jego gadaniu a pomocy zadnej. za rto jestem z siebie dumna ze tak duzo jeszcze moge zrobic bedac juz tuz tuz przed porodem. Ale od czwartku to juz pelen relaks i zero sprzatania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasami tak z tymi chlopakami jest. moj to taki artysta ze jeszcze mnie krytykuje ze cos tam zle posprzatalam... a pier.....l to kicia 😉 i tak wlansie dumna badz ze takie wyczyny potrafisz robic, niektore nie ogarniaja odkurzacza podlaczyc do kontaktu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

ja dziś miałam straszną ochotę na czekoladę ale pokusiłam się na przecenę świątecznej czekolady termin sprawdziłam okazało się że do września więc ok i zadowolona kupiłam dwie mleczne
ale
mądra nie doczytałam że jest z dodatkiem świątecznych przypraw 😠
w życiu tak ohydnej czekolady nie jadłam blee 😮

mężulka chciałam oszukać i zaczęłam mu gadać że specjalnie dla niego kupiłam ale nie dał się nabrać i teściowej powiedziałam to samo i zadowolona że synowa o niej pamięta wzięła
ciekawa jestem bardzo reakcji jak już ją spróbuje he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z mężulkiem byłam w KFC - było mniamuśnie 😆 A jeżeli chodzi o słodkości to ostatnio wcinam rodzynki w czekoladzie i powiedziłam mężowi żeby mi nie kupował, bo uzależniam się. Jak coś mam jeszcze w szafce gorzką czekoladę.

W tabelce wpisałam, że Aleksandra miała CC, bo wcześniej o tym pisała o ile się nie mylę, ze względu na wąską miednicę i na duże wymiary synka. A czemu tak długo było w szpitalu, to nie wiem - wszystkiego dowiemy się jak wróci do domu i zajrzy do nas.

Lewatywę to zrobię w domu tzn. mąż pomoże, jak będzie czas, w razie co zabiorę ze sobą do szpitala, chociaż podobno nie robią.

A ja nie boję się porodu, tylko tego że mała za szybko wyskoczy i nie skończymy jeszcze remontu.

Kładę się, bo mnie skurcze łapią.

Dobrej nocki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Meldować się dwupaki he he
U mnie słoneczko ale widze,że robi sie pochmurno;(
U mnie ok, miałam rano jeszcze taką różową wydzieline a wczoraj na wieczór juz czysto...
No dziś dzień Matki, Kwiatka w doniczce juz wczoraj kupiłam dla teściowej, bo mamie to tylko mogę dopiero w niedziele coś zawiesc;( jak doczekam, ale chyba tak skoro tak długo jeszcze mogłam 😉 synek jest uparty 😉
Ide sniadanko męzulkowi robic, bo juz pracuje od ranka i po bułeczki muszę skoczyc, dobrze ze sklep to nasi sąsiedzi maja 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Słoneczko świeci od rana, a ja nie mam jakoś dzisiaj humoru.

Angela, dobrze że przeszło, faktycznie musiała być to przyczyna badania.

Dzisiaj będę miała zajęty dzień i nie będzie mnie, więc proszę się nie martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...