Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

Oj przyznaje się wczoraj Was zaniedbałam, ale dzisiaj się poprawie 😜 😉
Właśnie wczoraj zrobiłam sobie wielkie pranie i coś mnie trafiało bo co wywiesiłam je na polu po 15min się chmurzyło i padało więc goniłam tak co chwile "powiesić-zebrać"... a jak stwierdziłam, że rozleje się już na dobre i suszyłam pościel w domu to ani kropla nie spadła... złośliwa naturka.

Wczoraj spotkaliśmy się ze znajomymi, jak dobrze trochę sobie odmienić 😆
A na dzisiaj miałam w planie wilekie zakupy ale już mnie mężulek opitolił, że sama mam nigdzie daleko nie wychodzić 🤔 więc lipa... kupimy wszystko w sobote 😉

Angela jeśli Ci ten czop odszedł to lada moment może być "sądny dzień" 😆
Mi narazie brzusio się znacznie obniżył i mała więcej się kręci a reszta bez zmian.

A mi się wydawało czy ktoraś dziewczyna wczoraj urodziła???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ello babeczki 🙂
ja zaraz lece na ten wymaz gbs bo z ranca kaza byc bo odrazu wysylaja kurierem (ponoc nie moze lezec w lodowce). Mam nadzieje ze nie bedzie mnie to bolalo, bo jak ostatnio pobierala mi cytologie to mnie tymi wziernikami poszczypala 🥴

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NASZYM DNIU 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DWUPACZKI umnie wszystko ok od wczoraj cos mnie krzyzyk napierdziela ale narazie tylko krzyzyk 😜 wzruszyłam sie od ranca bo synus przygotował mi piekan niespodzianke zrobił sam serduszko wypisał sliczny wierszyk ze jak przeczytałam to lezki same jak groszki poleciały 😞 kochane dziecko . noi WSZYSTKIEGO NAJ NAJ W DNIU NASZEGO SWIETA :[color=green][/color]D 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Mnie Młody dał bardzo miły prezent na pierwszy Dzień Matki, bo w odróżnieniu od wczorajszej nocy, spał dziś bardzo grzecznie i ja też się w związku z tym wyspałam jak królowa 🙂
Dziś się jeszcze trochę pooszczędzam na konto tych wczorajszych skurczy - nie skurczy, a jutro na ktg zobaczymy, co jest.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka mi sie wydaje,że ja urodzę przed terminem, dalej mam lekkie brazowe plamienia, raz rózowe a raz brazowe ale nie tak mocno jak wczoraj. Moja bratowa jutro wychodzi,że szpitala z małą, ja tez chciałabym juz mieć maluszka ze sobą chociaz się boję porodu i tego co mnie czeka po porodzie, połogu i odpowiedzialności za maleństwo, no ale nie bede z tym sama 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos czasu, który został do porodu... to ostatnio powiedziałam że Kwasiek już urodziła mój mąż wpadł w panikę... czy mam wszystko przygotowane, popakowane itp. uśmiałam się, ale z drugiej strony zaczęłam pakować torbę tak na wszelkie W... mi się wydaje, że urodzimy po terminie, ale kto wie co maleństwu się wymysli 🙂

Zaczęłam czytać "Język niemowląt" i przyznam że bardzo mi się podoba 🙂 To opowiadanie małej co robimy, gdzie jedziemy, oprowadzanie po domu... ciekawa jestem czy to coś pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wielkie odliczanie czas zacząć, mój mąż jak do niego dzwonię to widząc mój nr zastanawia się czy nie dzwonie z informacją, że zaczęłam rodzić 😉 I całyczas pyta się czy dobrze się czuję, a jak mam jakiś skurcz to widać, że przejmuje się i pyta gdzie boli i czy mocno, jeszcze mierzy czas. No i mówi do brzucha, żeby malutka poczekała aż mieszkanko będzie gotowe.

A "Języka niemowląt" przeczytałam wstęp i 1-2 strony, albo nie mam czasu albo nasiedzę się przed kompem to jak kładę się to tylko z gazetką lub książką o ciąży lub wychowaniu. Może znajdę czas żeby poczytać, bo wydrukować to jest za dużo stron, chyba że dowiem się ile teraz kosztowałby wydruk dwustronny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmykam wyszykować się, potem idę do babci pomóc popakować z kuchni to co zostało,nasza ekipa remontowo-przeprowadzkowa poprzenosi to co jeszcze trzeba, mają przyjść też panowie podłączyć neta i kablówkę, a potem jadę do mamy.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja,

Wszyastkiego Naj Mamuski


A mnie dzis tak ok 5 bol obudzil podbrzusza niemilosierny, podnioslam sie ledwo zgieta poszlam do ubikacji, bo tak podobnie boli jak mnie rano mlody zwala z lozka zeby na siku, ale dzis to bylo niemilosierne, po siku troszeczke prezszlo ,doszlam do sypialni, polozyalam sie i lezalam na lewym boczku. Przeszlo po paru minutach. Ale bylo okropnie...ajajaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Komsi to juz sama wiesz ze i przepowaiadjace sa nieprzyjemne...no jeszcze sie pomeczymy.... 🥴

Wymaz zrobiony, skierowanie na mocz, morfologie, szyjka sie skraca ale nie ma rozwarcia, w pon. USG. Mlody oczywiscie podczas badania tetna znow skopal glowice, polozna to sie usmiala bo probowal uciekac a tu nima gdzie 😜 Generalnie spytalam czy jeszcze mam czas, lekarz powiedzial ze nic nie zapowiada porodu juz teraz no lae to koncowka tak wiec trzeba sie miec na bacznosci 🙂 Pytal sie jak ze skurczami i bolami, to mu powiedzilaam ze czesto ale nieregularnie ale nie panikuje a on ze zadko mu sie zdazaja tak rozsadne pacjentki 😉
Acha tak po brzuszku polozna powieziala ze Dawidek jest ladnych rozmiarow, bo wlasciwie na calym brzuchu mozna go wybadac 🙂 taki akuratny -ale okaze sie po porodzie 😉).
No i jak mnie zobaczyla to powiedziala ze opuchnieta jestem bardzo i koniecznie musze kontrolowac wydalanie moczu. przez ta opuchlizne w ciagu 3tygodni +3 kg ale powiedziala zeby sie nie przejmowac bo to zaraz p porodzie zejdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego Mamuśki 🙂

witajcie dwupaki 🙂 nikt się nie rozpakowała jak widzę 🙂 ja to mam dzisiaj kiepski humor co chwile mnie coś wkurza... z jednego cyca non stop mi leci (bardzo wkurzające) i jakoś brzuchol boli... ehh to troche po narzekałam... teraz idę leżeć bo mnie mała kopie po żebrach i siedzieć nawet nie umiem... nocka standardowo nie przespana 😮

miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

a ja miałam dzisiaj sen że urodziłam ale nie miałam w co dziecka ubrać ani jak go przewieźć ze szpitala do domu 🤢
ubranka oczywiście mam ale jeszcze nie uprane bo każdy mi gadał że po co tak wcześnie niech lepiej będą świeże więc nie prałam i poza tym też nie było pogody ładnej żeby na słoneczko wystawić...
jeżeli chodzi o przewiezienie dziecka to chodziło mi o fotelik do samochodu bo wózek a owszem wybrany już dawno ale nie zamówiony...

i tak się boję trochę czy to nie proroczy sen he he i wózek zamówimy w niedziele a za pranie się biorę od poniedziałku bo teraz jadę do szkoły 😞
i muszę dokończyć pisać prace magisterską a idzie mi to jak krew z nosa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego mamusie 🙂

Ja dzisiaj spalam w nocy tylko dwie godz., ale jakos jestem na chodzie, zobaczymy jak dlugo 🙂
Kiepsko ostatnio sypiam, chyba meczy mnie moja nie spakowana torba, dzisiaj ja spakuje.W koncu 10 dni zostalo.Jutro wizyta u gina zobaczymy co powie, ostanio bylo wszystko pozamykane, nawet szyjka nie skrocona.
Wczoraj tak mnie swedzial i piekl brzuch ja sie patrze a mi naczynka krwionosne popekaly dookola pepka.

A jak Wasze roztepy?Wyhodowalyscie jakies?Ja mam chyba trzy po jeden stronie brzucha, troche mi smutno z tego powodu, ale nic da siez tym zyc wiec luz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja ja na szczęście nie dochowałam się żadnego rozstępu ale smaruję się odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży chociaż nie wiele brakowało bo na lewym cycku chciał mi jeden wyskoczyć ale dzielnie z nim walczyłam i wygrałam he he

a torby spakowanej też nie mam i przez to chyba takie sny mam ale torba potrzebna mi teraz do szkoły i jak tylko z niej wróce zaraz się spakuje do szpitala he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...