Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziek!!!!KOchana Dzielna Babo!!!!!WItaj i jeszcze raz GRATULACJE sliczniutkiej coreczki!!!!

Laaf biedny szanowny pociety,ajajj...dobrze ze sie obylo bez szycia,opatrunek i ogarnie. No i szczescie ze dzis niedziela to sie pogoi troche. A Dawidek juz Ci pokazuje jak farmazony matka opowiadasz 😉heheBedzie maly Gigancior 😉

O tak ja to bym tak chciala na hop siup zeby sie zaczelo, myk na szpital i pare godzinek pozniej Niunius w ramionach 😉 a jak bedzie... no to sie przekonamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann to nie zadne ktg tylko tetno to jakos dziwnie Cie badaja 🥴
Po za tym nawet jak maly spi to tetno lsychac przeciez...jakos chyba nie rozumiem ...
Kosmi maly juz rzadzi co to bedzie jak od ziemi nie co odrosnie 😜
Acha wlasnie co do korkow w wawie to mozesz miec problemik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwolagi u Ann z tym ktg! ja mam tak jest jedno koleczko na tetno drugie na skurcze, na tym wydruku calym sa dwa miejsca jedno do tetna ktore skacze non top, a drugie nizej do skurczy...no ktore przewaznie ani rusz sie wyginac...ostatnio troche ale to nie byly skurcze porodowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tzn. z jednej strony rejestrują tętno a z drugiej ruchy Młodego i porównują, jak tętno na te ruchy reaguje. A że Młody śpi to się i nie rusza, więc tętno też nie skacze, z czego za każdym razem muszę się gęsto tłumaczyć i przysięgać, że dwie godziny wcześniej jeszcze szalał. Żeby rejestrować skurcze, to trzeba włączyć jakąś dodatkową opcję w tym aparacie, która przy cukrzycy nie przysługuje, jak się dowiedziałam po ostatnim ktg, kiedy się chciałam upewnić, że skurczy żadnych nie ma. Jutro mam zamiar poprosić o to, żeby ją jednak włączyły, zresztą to i tak mam nadzieję moje ostatnie ktg w szpitalu "cukrzycowym" - jutro idę na pierwszą wizytę do poradni w szpitalu, w którym mam zamiar rodzić i mam nadzieję, że kolejne ktg już będą tam i to takie pełne (wcześniej miałam skierowanie, którego nie honorują w tamtym szpitalu i żeby wejść tam w rytm ktg musiałam się zapisać do gina do tamtejszej poradni, a terminy wiadomo, na za kilka tygodni 😠 ). Ech, biurokracja... No ale jak tam byłam po wypadku, to mi zrobili piękne kompletne ktg bez żadnych wyłączonych opcji. Najbardziej mnie wkurza, że gdybym poszła na chama do IP i powiedziała, że mnie boli brzuch, to by mi zrobili bez gadania wszystkie potrzebne badania, a że już jestem taka frajerka, że chcę wszystko załatwić "po Bożemu" to już mój problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to moze od jutra Ann bedziesz miala sysko normalnie.
Ach wiesz czloiwek tak czasmai ma ochote wykrecic caly swiat do gory nogami ale jesli dojdzie co do czego to miekniemy... ale gdyby milao sie cos dziac to pewnie dalybysmy czadu wszedzie i to masakrycznie grubasnie 😉
Taka krotka historyjka z dzisiaj:przypaletala sie rodzina cyganska nad jeziorem 5dzieciakow z rodzicami, rozlozyli sie obok. Przyszla jedna z dziewczynek i slodko zapytala czy moga pozyczyc pompke, zgodzilam sie oczywiscie. I potem sama musialam po nia pojsc, ale juz nie mialam uprezjmej miny do jasnej cholery nie dosc ze pozyczysz to jeszcze potem idz i sie pros zeby oddali...wrrrr zebym wiedziala powiedzialabym zeby spadala do sklepu po pompke...wrrrrr no madry Polak po szkodzie i po kielichu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek witajcie z powrotem 🙂 Jaka ta Wasza córeczka jest śliczna 🙂 ach ach już bym chciała mieć swoją kruszynkę przy sobie. Brzuch mnie trochę ciągnie w dół i kuje, ale żadnych innych objawów porodu nie mam... ale z drugiej strony jeszcze 9 dni więc mamy czas 🙂

Ann tak to już chyba jest i będzie że jak chcesz coś uczciwie załatwić to jest ciężej a jak trochę ponagina się prawdę -idzie jak po maśle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki. Ja juz na nogach, w nocy krew mi leciała a teraz duzo brazowej wydzieliny i po sniadaniu jade do szpitala, bo krzyz do tego boli i brzuch jak na okres, powoli się juz rozkreca, bede tak o 8 w szpitalu, pózniej sie odezwe jak bede coś wiedziała. Buziaczki;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Też bym się chciała dziś rozpakować...Ale mój Mały Dżentelmen chyba ma inne zdanie. Termin mam na dzisiaj (L4 też do dziś), a skierowanie do szpitala na jutro. Tak więc ostatni dzień/dni z brzuszkiem. Ale wolałabym tam już z akcją pojechać.
Kruszyna tam już pewnie ostro działa, żeby Julkę na świat wprowadzić.
Angela, trzymamy kciuki i czekamy na inormacje

A jak się reszta Brzuchatek czuje? Ktoś ma jeszcze na dziś termin?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewuszki 🙂

Ann nawet nie zastanawiaj sie tylko uruchamiaj ine dojcia...Natka tez sie krygowala a teraz widzisz chlopina wileka i gdize ta bidula ma go wyciskac??
No to co dziisaj chyba cosik u Wajeczki bedzie wiadomo? Cos meżus jej nie pisze ale napewno da znac 🙂
KOmsi bo to tak wlasnie jest. MOwi sie ze jestesmy uprzedzeni do cyganow ale nie bez powodu. I nie chodzi o to ze t wedrowny narod ale o to ze ich zwyczje nam przeszkadzaja a jesli jeste sie u kogos powinnon sie przejmowac czyjes reguly. Mnie np bardzo drazni ich halasliwy sposb bycia. Bylam niedawno nad woda (jeszcze w wawce)przyjechala cala rodzinka cyganow i tak sie ten niby "senior" rodziny wydzieral i dyrygowal ze szok. jedna kobieta byla to z dzieciakami zbierala drewno na ognisko dwoch mlodszych facetow mylo samochod a ten (gruby jak beka) siedzial na wiaderku ktore i tak sie pod nim zalamalo. Poprostu inne swiaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry dzien, no Angie, szkoda tylko ze do calego interesu skurczy nie ma, ale moze dadza Ci cos na wywolanie. Koniecznie daj znac 😉czy w koncu meska czesc czerwca sie pokaze po drugiej stronie.

Moze Waja ma juz swoja Niunie przy sobie, maz moze przy niej 😉

Ach Laaf widzisz z uprezdzeniami tak to bywa, tydzien temu siorak zdala mi relacje ze u mnie w polandzie, pare domow dalej mieszkalo strsze rodzenstwo razem, oboje na rentach, kasa w domu bo bankom nie ufaja...wpdly dwie cyganki trzecia latala po reszcie domow szukajac nastepnych naiwnych,a te dwie wcisnely kit babce ze sa lekarkami ze ja zbadaja ze za polowe ceny ze reszte unia doplaci... no babcia poszla po chaj zeby zaplacic te podejrzaly z ktorej szafki bierze i potem opedzlowaly reszte i uciekly...10.000zl, starszym ludziom gwiznely france..szkoda gadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ;* widze że powoli się rozkręca Natka jutro Antosia bedzie mieć 😉 u Angeli coś tam zaczyna się dziać 🙂
Ja dzisiaj pierwszą nockę zaliczyłam wkońcu mała uregulowała sobie pory jedzonka 😉 w nocy wstała tylko o 2 na cycorka a potem spała do 6 i teraz o 9 mniej więcej co 3/4 h chce papu i teraz mi ładnie śpi... 😉 wczoraj mała też miała pierwsze kąpanie :P troche nam to nie wyszło bo źle obmyśliłyśmy z mamą plan działania 🙂 hehe ale dzisiaj już pójdzie lepiej 😉

no to tyle wieści ode mnie 😉
całuje mocno i pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku pierwsze koty za ploty, ja pamietam jak myslalm ze mi mala wyskoczy jakos z rak ze jej nie utrzymam wlasnie przy kapieli a pozniej to juz zabawa z dzidziunia byla 🙂

Wlasnie dostalam mmsa od kolezanki ktora dzisiaj miala cesarke...taka sliczna dziewuszka ze oczywiscie sie poryczalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...