Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agulka 3maj sie

Zuziaku Zuzka jest przesliczna 😘 😘 😘 😘 😘

Beti jak dobrze ze w koncu nam sie chlopak Sn urodzil, dziewczyny jest nadzieja dla nas matek synow 😁 😁 😁

Baby a co zamierzacie stosowac na komary???? Plaga juz nadciaga 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linen rozumiem Cie bo sama sie mecze prawie od 4tygodni z kaszlem i katarem i mam te same obawy. Malo tego moja Kamiska ma to samo i dizisaj do lekarza poszla...

Koniecznka to dosc dlugo beda zwlekac z tym wywolywaniem...przypomnij mi Ty rodzisz na brochowie czy kaminskiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulka powodzenia...

Jej ale niektórym dobrze.

Laaf na Kamieńskiego. Nawet nic mi nie mów. Już mam dość... A Mały nic nie chce się ruszyć 😞 Podobno to standard, że na 10 dobę dopiero się wywołuje jeśli oczywiście wszystko z dzieckiem jest ok. No nie wiem... Straszne jest to, że człowiek w tej sytuacji na nic nie ma wpływu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka trzymam kciuki!!!! 🙂

Konieczynka wiem co czujesz, to czekanie bardzo meczy psychicznie.Ja staram sie spedzac czas poza domem, zeby nie zastanawiac sie kiedy ten moment nadejdzie.Skurcze jakies tam mam, sa nawet mocniejsze niz wczoraj, ale co z tego?

Bylam dzisiaj u gin po skierowanie do szpitala, powiedziala, ze to kwestia jednego -dwoch dni i powinnam urodzic, ale tego nigdy nie da sie przewidziec.Szyjka juz jest skrocona, rozwarcie na ponad dwa cm i glowka nisko tylko skurczy brakuje 😞No nic czekam dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam to samo waja, a skurcze przepowiadające a potem dupa, dalej czekać trzeba na kolejne które nic nie dają, ja jestem nastawiona na wywoływanie już, chociaż wszystko może się zdarzyc do terminu;D no ale się okaże...

Do Agulki napisałam smska żeby mi napisała jak urodzi;D


[URL=http://www.naobcasach.pl]






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow Agulka rodzi 🙂 kolejny dzieciaczek bedzie ;]

co do nacięcia krocza ja się męcze z bólem tzn. ból już mniejszy ale co chwile musze się podmywać bo spocona i szczypie przy siusianiu 😞 boje się że zaczyna mi się to ślimaczyć 🤢 dopiero w pon. bede mogła się umówić na zdjęcie szwów bo na urlopie położna jest 😞

kwasiek ja 02.06 urodziłam Aleksandra chyba 19.05 urodziła syna potem Ania i Anulka 03.06 córcie a potem nie wiem Natka i Kruszyna nie wiem kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dostałąm smsa od Agulki:

" wody mi lecą jak z kranu ale rozwarcie tylko na 1 palec. O 23 mam dostać antybiotyk o ile nie urodzę wcześniej a na to sie nie zapowiada. Laaf czyżbyś miała rację że dziewczynka wyjdzie wcześniej 🙂 trzymajcie się"

no to kolejna czerwcowka sie sypie, youpi!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki i jest następny facet czerwcowy chociaż się na brzuszku nie udzielał kumpela właśnie urodziła dzisiaj ale przez cc bo mały na ukos był ułożony i kawał chłopa bo 3900
jak mi się uda to wrzuce fotke bo ma takie śmieszne włoski

http://yfrog.com/cbspa0376j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dochodzę do wniosku,że czyszczenie, to jeden z bardziej wiarygodnych objawów porodu jednak 😁
Kolejna kobitka, jak ją przeczyściło, to niedługo jej się akcja zaczęła. agulka-powodzenia!
Na komary, jest tylko jedna skuteczna metoda-dobra moskitiera 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie to fajnie przeczyściło jak zrobili mi lewatywe :P hehe a jeszcze chwile przed porodem pawia im puściłam 🙂 za co oczywiście przepraszałam a one za co ty przepraszasz 😁 hihi jak wody mi przebiła też przepraszałam hehe że tak mokro wokół :P hihi

ciekawe jak tam Agulka może nawet całą noc się męczyć 🤢 bo jak skurczy nie ma to bedą ją pod kroplówke dawać albo coś na wywołanie...

dobranocka idę do wyrka mała ładnie śpi jak narazie ciekawe o której mnie obudzi w nocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Kwasiek dzieki za opinię, 🙂jeszcze przeanalizuje, bo nie wiadomo w końcu czy bede miała tą cesarke czy nie, bo dziś lekarka mi powiedziała że skoro w szpitalu twierdzą że nie było by przeszkód w porodzie naturalnym to mam się tam wybrać jak będą skurcze, chyba że bedzie sie coś dziać to od razu mnie wezmą na stól.
W ogóle ledwo co doszłam rano do lekarza bo już był o 8 taki upał że szok!! Dobrze że już końcówka, bo jak bym miałą całe lato tak chodzić to chyba bym padła.
Widze że następne się wypakowują 😉 super.
Miłego wieczorku :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, my też trzymamy kciuki 🙂
Byłam u endo-lekarza, bakteriami się nie przejęła, stwierdziła że z Młodego, ze mnie i z lekarza prowadzącego jest zadowolona, no i potwierdziła, że ciężko będzie dotrzymać do tego 38. tygodnia. Delikatnie zapytała czy mamy już wszystko przygotowane, bo lada moment może się przydać 😉
No i kazała pilnie chodzić na to ktg, ale dziwowała się, że cukrzycowo mi wyłączyli rejestrację skurczy.
Czyli dalej leżymy, przynajmniej jeszcze z tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Mojsa nocka bylakoszmarna (tak srednio co 3-cia jest). Kurcze wlasnie najgorzej czuje sie wieczorem i w nocy. Dopadaja mnie te bole i skurcze a rano juz jest zdcydowanie lepiej 🥴

Agulka narazie milczy tak wiec pewnie juz urodzila albo sie bidulka meczy...

Zuziek jak czytam co piszesz to jakbym sie widziala. Dokladnie nie pamietam czy krzyczalam ale za to pamietam ze przepraszalam polozne ze krzyczalam (one mi na to dizecko kochane ty i tak bylas grzeczna) albo przepraszalam wlasnie za to ze jak mi przebili wody i kazali po tym nadal chodzic przynajmniej wokol lozka (dalej nie mialam sily) to im podloge zachlapalam. Pamietam jeszcze ze trafilam na super salowa - kiedys nie wolno bylo nawet pic podczas porodu a ona stala przy mnie i gaza wilzyla mi usta, heheh nawet jej ten gazik wyrywalam i normalnie wysysalam ta wode...juz pozniej tej babki nie widzialam ale jakos ja dokaldnie pamietam 🙂

Dziisaj moja corcia ma bal gimnazjalny i beda tanczyc poloneza 😉 Jak dam rade w tym upale to podjade do jej szkoly zeby to moje dziecie zobaczyc i jakies fotki strzelic 🙂
Acha oczywiscie dziisaj mam full chate z nastolatkami szykujacymi sie an impreze. Wczoraj byl przedspak czyli salon manicure 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...