Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuśki

Anulka dopytaj dobrze bo ja brałam antybiotyk na zapalenie piersi i normalnie mogłam karmić więc może ta doktorka jakaś zacofana albo niech ci przepisze taki żebyś mogła karmić ja brałam OSPAMOX

Igusia ma ostatnio fazy że budzi się koło 4 rano i wisi na cycu i wcale nie śpi dzisiaj to dopiero o 11 zasnęło porządnie bo takich drzemek po 15 minut to nie licze 🥴

a mi nie mówili jakie mała miała ciemiączko i nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
laaf wydaje mi się, że te plasterki się spisują w przypadku szczepień podskórnych czy pobierania krwi, ale nasze dzieciaczki są szczepione domięśniowo, a to już głębsze warstwy ciałka...


a wiesz o tym nie pomyslalam...mozesz miec racje...napewno zapytam bo poprostu nie daje rady. Tak jak mowie moze gdybe Dawid dawal koncerty to bym przywykla ale on wogole nie ryczy i to mnie przerazilo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Mała zawsze rano wita nas promiennym uśmiechem od ucha do ucha 🙂 🙂 a później marudzi 🙂

ja już po śniadaniu - małym, ale zawsze to coś. Zaraz spadam z Małą na cały dzień do moich rodziców - mąż jedzie do swojego rodzinnego domu zostawić samochód do naprawy i nie będze go przez parę ładnych godzin, a mi się nie chce samej siedzieć 😉

miłego dnia dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂

Moja Mala zazwyczaj radosna z samego rana, jak tylko nas zobaczy to sie usmiecha, a pozniej powaznieje nie marudzi, ale lezy i jest powazna.Dzisiaj od 6 nie spala i po 10 padla nawet jesc nie chciala tylko spac wiec spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello laski!
Tesciowa dzis wyjezdza 😉 znowu bede milaa wiecej czasu 😉 i przez nastepne pol roku nie pojade do esprita....(mamy taki lagier esprita w odleglosci ok. 30km, outlet taki) i tesciowa jest fanka esprita i bylam tam w pon i wczoraj... mam dosc lazenia...wole z nniunciem spacerowc, bo i tak nie pasuja mi tam ciuchy .. no wiecie wszystko zamale... 😉 🙃 choc nie powiem zakupilam sobie pare gadzetow...ale mam dosc.
a w ogole mimio to ze jest taka mila i wyluzowana itd to jednak zmeczyla mnie swoja osoba. nawet jestem troche dzis na nerwie ale luz, poszla na spacer z niunciem kindzio odpoczywa ja tez, potem odwieziemy ja na lotnisko cisza tygodniowa i spadam na polske 😉

wyzalilam sie troche i mi troszke lzej...


a co do pobudek niuncia, to budzi sie marudera wlacza a jak podejde do lozeczka i poiwem mu dzien dobry to usmiecha sie slodziachno, wyciagam go poprzytulamwrzucam do kojca lub bujawke i mam spokoj ok.1h. potem mamy poranna toalete, myjemy uziunie, glowke tyleczek uberamy i karmimy 😉 potem nieraz zasnie mlody nieraz sie dalej wyleguje i oglada zabawki 😉 a dzis w noc ybylo extra, o 20:30 zasnal o 23.00 sie troszke wiecil wiec dalam mu troszeczke cycunia przez sen, potem obudzil sie o 4:20! elegansio 😉 i potem o 7.30 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi to sobie teraz troszkę odpoczniesz 🙂
Co do pobudek to Piotruś się zawsze budzi na takim głodzie , ze trudno mi jest mu zrobić mleko bo tak koncertuje, nie wspomnę o zmianie pampersa. Ale za to jak już jest pojedzony to ciągle się uśmiecha i gada po swojemu 🙂 🙂
Dzisiaj przespał cała noc. Zasnął o 21 a obudził się o 5.50. Wkoncu się wyspałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, to zainteresowanie NT to chyba już z nudów, sama wyszukuję chyba sobie problemy. Nie wiedziałam co ten skrót oznacza no i zaczytałam się w internecie na ten temat i trochę się wystraszyłam bo raz piszą że górna granica to 2,5 a gdzie indziej że 1,5. A u mnie 1,9. Lekarz nie wyjaśnił mi co to jest więc sama tego dociekałam. Ale skoro nic mi nie powiedział to chyba jest wszystko w porządku. Także już nie martwię się tym i cierpliwie czekam na znak od małej bo jestem 2 dni po terminie. Mocno wierzę w to że jest zdrowa i że wszystko będzie OK!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe po 3dniach zacznaja smierdziec hehehehhe no zwlaszcza tesciowe 😉hehe nie moge dobre 😉spokoj w chacie,mlody spi, ja pieke ciacha jutro grill w pracy i postanowilam cos upiec do kawy, kumpela druga co na wychowawczym jest robi salatke. podem jutro u gejow jakiegos meska i wracam lezakowac dalej mam nadzieje ze pogoda dopisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, skonsultowałam się z panią od laktacji mogę przy antybiotyku karmić piersią Olcię. Powiedziała, żeby brać może przejdzie, a jak nie to pójdę do chirurga na nacinanie lub ściąganie tego tworzącego się ropnia. Cholera, że od tego nawału mogło tak przytrafić się 😞 Plus jest taki, że nadal gorączka nie pojawiła się, więc niech tak zostanie.

Sylwia, mam przepisany Dalacin C. Mam jeszcze ampułki osłonowe Lacid.
I powiem, że nienawidzę ulotek w lekach - oczywiście jest napisane, żeby niekarmić piersią, bo nie musi, ale może wystąpić u dziecka alergia, biegunka lub zarażenie drożdżakami. Pomimo świadomości, żeby mogę brać karmiąc piersią to i tak mam mega stresa, najgorsze byłyby te drożdżaki -chyba.

Moja mama miała zapalenie piersi przy mnie, dostała penicylinę i na nią jestem uczulona.

Laaf, Olcia też uwielbia karuzelę, cieszy się jak gra muzyczka i nawija do zwierzątek 🙂

Oleńka zawsze rano wita nas promiennym uśmiechem 🙂 nawet jak wstaje do niej w nocy to jest zaciesz. Wogle na ogół jest bardzo pogodna, ale zdarza się jej też być poważną lub marudną. Ostatnio trochę krzyczy po kąpieli, uspokaja się jak ją noszę w pozycji do odbicia, muszę włączyć muzyczkę, pokołysać ją, wtedy chwyta na spokojnie cyca - chyba znowu przez tę pogodę tak reaguje, duchota, pomimo deszczu i burz.

Idę spać - dobrej nocki Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dziewczyny, nie orientujecie się może, co to może być taka biała plamka na brodawce - tak jakby jeden z tych pęcherzyków na szczycie brodawki był na trwałe odbarwiony (taki albinos na tle pozostałych czerwonych)? Bolą mnie nadal brodawki, zastanawiam się, czy mi się tam co nie zaczopowało albo co. Fakt, że Młody za delikatny nie jest i zanim się przyssie, dziobie mi po tych brodawkach aż syczę z bólu. Jak zabieram i mówię że tak to nie, przysysa się dobrze, ale na początku walka zawsze musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie bylo podobnie 😉 zwlaszcza prawa strona ssssssssss i po bolu 😉 teraz tez czasami jeszcze zaboli.
Laaf te patafiany maja bialego pudla i traktuja go jak dziecko... pomijajac ze starszy z nich ma dorosle dzieci, bo kiedys byl hetero a po 20latach malzenstwa odwidzialo mu sie byc hetero i polubil homo 🥴 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...