Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Uff... byłam dziś u diabetologa i wygląda na to, że jednak te moje pomiary są dobre. Nie wiedziałam, że po porodzie mierzy się cukier 2 godziny po posiłku, a nie 1 tak jak w czasie ciąży. Mam jeszcze zrobić badanie pod obciążeniem glukozą po 2h od wypicia tego świństwa i prawdopodobnie to zakończy na razie moją przygodę z cukrzycą. Ale by było fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi i jak dałas rade sama z nim ? i jak chlopaczyna plywal z Toba? 🙂
Ann i byloby super i raczej byla to przypadlosc wylacznie ciazowa...i tak trzymac 🙂
My nie bylismy na dworze bo bylo szaro, ponuro i zimno, napewno nie bylo 13 stopni jak mowiono w telewizorni. Teraz wyszlo juz sloneczko ale mlody kima i pewnie dzisiaj sobie spacerniak darujemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troche bylam przestraszona czy ogarne, ale czego miszczu nie ogarnal juz w swoim zyciu?! wiec jak w pol godziny zdazylam nas wyszykowac i nakarmic to co tam mi basen straszny 😉

Powolutku zamoczylismy sie potem niunciem na boki, na brzuchu, na plecach, w koleczku z innymi dziecmi, patrzyl na nie taki zafascynowany. najpierw lekko zaintersowany jak i przestraszony byl, potem zaczal szalec rekoma nogami wariowal fajnie. Jakies dziwne niemieckie piosenki o jakims mlynie co sie kreci wolno potrem szybko... ot sie qrna na starosc naucze jeszcze...
no najlepiej jak sie zanurzalismy w wodzie ;]
najtrudniejsza byla akcja ubieranie sie mala rogowa decha sluzaca za przewijak i my 😉 ale dalam rade i mlodego iubrac i siebie szybko, potem go nakarmilam on zasnal to wysuszylam sobie wlosy i ubralam spiocha i sio do autobusu. takze git. podoba mi sie i jemu tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja u znajomych na urodzinkach 😉 Zuzią się zajmują a ja mam wolne :P hehe

fajna sprawa z tym basenem też mam zamiar iść 😁

Kasia raz zapomniałam żelu jak poszliśmy na weekend do teściów :P 🙂 całe szczęście że teście mieszkąją nie daleko bo mój leciał :P hehe nie ma bata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po kardiologu .... WSZYSTKO OK !!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Szmerki są całkowicie nie grożne , rozwojowe i nie wymagają leczenia !!!! do kontroli mamy się zgłosić dopiero za półtora roku !!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! taka jestem szczęśliwa że cały świat bym przytuliła najchętniej !!!!! 😁 😆 🤪


co do zupek domowych , to ja daję szczyptę ziarenek smaku , ale dosłownie odrobinkę... Z resztą ja te zupki dość rzadkie robię i Antol pije je z butli , bo mój młody od przedwczoraj dostaje mleko tylko w nocy , na spaniu(2x) ... Cwaniak mały , kapnął się że jest co innego niż mleko i nie za bardzo chce je pic teraz !!( Po chrzestnej to ma , ona w tym wieku zrobiła dokładnie taki sam numer , piła mleko do 3 roku życia , ale tylko na spaniu 🙂 )
Tak więc , rano, na śniadanie , dostaje np. jabłuszko(ze słoiczka) z kaszką mleczno- ryżową , a potem dwa razy zupkę zabieloną tylko 2 miarkami mleczka.
Dzwoniłam do lekarki , czy to tak może być , powiedziała że jeśli pije mleko w nocy , co najmniej dwie porcje , i nie dokucza mu brzuszek , to jest ok ...
Po tych zupkach 2 kupy dziennie zalicza (nie tak jak po samym mleku -1x) no ale niestety , różami to one już nie pachną 😉

to tyle na dziś Kobitki 🙂

kolorowych snów i spokojnej nocki , Kochane moje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉
My z Julą mamy gorsze chwile jesli chodzi oząbki, ale jeszcze żelu nie uzywamy.
Julcia juz sie przewraca z plecków na brzuszek i odwrotnie 😉
Kurcze dziewczyny mam jutro rozmowę kwalfikacyjną do pracy, ale się steruje.
Natka super ze niunciem wszystko super 🙂 Ciekawe jak tam Kicia?
Miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Kruszyna trzymam kciuki żeby rozmowa wyszła dobrze 🙂 :*

młoda obudziła się jakoś 7:30 i sobie tak leżała i obserwowała :P ja wstałam 7:50 zrobiłam butle przebrałam dupsko nakarmiłam i Zuzka usnęła na ramieniu do odbicia 😁 i sobie teraz śpiocha z tatusiem 😁 a ja oczywiście kawusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

u nas dzisiaj nocka lepiej ale do zuzki to nam jeszcze daleko...
pobudka o 2 i o 3 bo mała niedojedzona a potem o 5,30 i po 7 i całą noc przespała w swoim łóżeczku od niepamiętnych czasów he he więc już sukces jest

teraz rozrabia na całego a ja ide dzisiaj na wizyte kontrolną do okulisty i aż się boje i ogólnie nie lubie chodzić do okulisty

prosimy o dzisiejsze głosiki

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJA
uNAS NOCKA FAJAN MAŁY SPAŁ OD 9 DO 4 RANO ZJADŁ I SPAŁ DO 7.30 WYSPALISMY SIE 😜
oj ja wole okuliste zdecydowanie , ale mimo to mam syndrom białego fartucha zoładek mi wywala jak widze lekarza jakiego kolwiek 😁
Ja wczoraj znalazłam zel małego a wiecie co z nim zrobiłam jak sprzataąm to go wywaliłam normalnie 😮 😮i znalazłam w smieciach ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha my narazie zelu uzywac nie musimy bo nic sie tam w buziaku Dawidka nie dzieje 😉
za to noc byla kiepska, maly obudzil sie na jedzenie o 2.30 😮 pozniej spal ale sie tak wiercil ze ja nie moglam spac 🥴
Kkasia moja kolezanka jest mega fanka jogurtow i notorycznie wywala opakowanie z lyzeczka to sobie wyobraz jak czesto musi kupowac lyzeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...