Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe moja Zuzka dzisiaj po długiej kąpieli dosłownie padła 😁 nawet butli nie chciała położyła się na boczku u nas w łóżku cyca do buziaka dala i patrze a ona śpi 🤔 ale wcisnęłam jej na śpiocha i zjadła całą butle nawet jej się nie odbiło (pół godziny czekałam 😮 ) i położyłam ją do łóżeczka to nawet nie ruszyła się :P hehe śpi jak zabita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wymeczyla sie Zuzka 😉
Ja dalam Maxymolowi sztucznego bo w cyckach cosik malo, pewnie przez to ze go dokarmim czym innym pomalu sie cos przstawia, kindzio sie nabija ze pomalu odstawiam faramzona od piersi. oj tak troszke odstawiam zeby potem szoku nie dostal z dnia na dzien 😉 jezusie jutro szczepienie o 10.30 😞 brrr jak ja nie cierpie tych szczepien. Laduje kolejne zdjecia z drugiego aparatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszuraj sobie Zuzku 😉 milego szurania 😉

Kwasku mialam konto ale juz nie mam;] zanim wprowazdili te sprytne blokady, nie podobalo mi sie ze wszyscy moga mi tam zagladac i wykasowalam, zalozylam facebook i tam mam kontrole kto moze kto nie itd. no teraz na nk tez mozliwe ale nie chce mi sie wracac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Jeszcze nie nadrobiłam wszystkich stron, ale napiszę to co najważniejsze. Reszta najwyżej później.

Niedawno wróciłam ze zmiany opatrunku, miałam na 7.50. Zaraz będę musiała moją bobaskę nakarmić 🙂

Madalena, ja wreszcie zerbrałam się i kupiłam nawilżacz Babymoov, posiada pojemnik do olejków aromatycznych http://babymoov.com.pl/babymoove.php?cid=5&pid=21
Używam od 3 dni i jestem zadowolona, na razie bez olejków. Olcia coś pokasływała, osłuchowo i gardziołko u pediatry było ok, ale jak zaczęłam go używać to jak ręką odjął. Jedyne kaszlniecie jakie teraz jest u niej to jak zakrztusi się ślinką.

Natka, mój mąż chrapie jak jest bardzo zmęczony, ale podsunęłaś mi dobry pomysł 🙂

Spóźnione najlepsze życzonka i buziaczki dla Piotrusia i Stasia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, jakaś marynarka + bluzka + spódnica lub sukienka+marynarka, chyba że wolisz spodnie. Ja założyłam komplet, który może widziałaś na agu, głowiłam się jaką do tego bluzkę załozyć, koszulowe rozjeżdżały się na cyckach, nowy wydatek był wg mnie zbędny, więc założyłam zwykłą bluzkę, którą zwykle nosiłam do spódnicy lub dżinsów i całkiem wpasowała się w ten komplet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Zuziaku mialam ten prblem bo nie wrocilam do swojej wagi. Mialam dzinsy, sweter taki elegantszy i jakies cos na szyi i tyle.

A moja Kolezanka wczoraj urodzila swoje 3 dziecko 🙂 ma dziewczynke 4 lata synka rocznego i teraz znow dziewuszka 🙂 dokladnie w tym samym dniu ma urodziny ze swoim braciszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 U nas jakaś masakryczna noc była z jedzeniem co 2 godziny, ale w sumie wczoraj już można było się spodziewać, bo Staś spał przez pół dnia jak nigdy. Jakiś marudny się ostatnio zrobił, jedzenie często kończy się rykiem i mam wrażenie że sam nie wie czego chce. Zęby idą czy jak? Nie widzę nic nowego w dziobie, ale piąchy pcha ma maxa i gmera w tej buzi jakby coś tam chciał wygrzebać. Dziadek nam się przeziębił, mam nadzieję, że nie zdążył sprzedać niczego Stasiowi, w poniedziałek mamy drugie szczepienie i dobrze byłoby żeby był wtedy zdrowy.
Co do stroju na chrzest, to ja miałam dwie opcje: jasny kostium (spódnica + marynarka) z bluzką do karmienia którą noszę na co dzień albo spodnie + bluzkę tunikę ciążowe, które miałam na sobie w kwietniu na chrzcie mojego chrześniaka (tak uszyte że nadal się nadają do noszenia). Wybrałam w końcu kostium ze względu na tę bluzkę do karmienia - i dobrze bo zarówno w kościele jak i na obiedzie trzeba było podkarmić, więc bluzka bardzo się przydała.
Co do alkoholu to my przyjęliśmy, że okazja jest dziecinna i tego rodzaju, że zasadniczo nie proponujemy alkoholu, ale jeśli by ktoś poprosił sam z siebie kelnera (bo kelner zbierał zamówienia na napoje) to miał dostać. No ale nikt nie poprosił, więc było bez alkoholu. Jakoś to się samo tak ułożyło, ale spodziewałam się, że niektórzy mogą chcieć wina do obiadu, bo u nas w rodzinie przy imprezach rodzinnych do obiadu jest zawsze właśnie wino, nawet w Wigilię, Wielkanoc itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 u nas nocka ok - Aga miała jedno nocne karmienie. Wstała jak nigdy dopiero po 9 🙂 teraz leży w łóżeczku i się bawi 🙂

Zuziaku
, ja też nie bardzo wiem, jak się ubrać na chrzciny 🥴 ale chyba spróbuję się wcisnąć w komplet, który sobie kupiłam na obronę mgr. Tylko raz go na sobie miałam, więc wypadałoby go założyć jeszcze kiedyś 😉

Co do alkoholu, to u mnie rodzinka nastawia się na popijawę. A my z mężem alkoholu nie chcemy na chrzcinach. Jak chcą pić, to niech się później spotkają i piją, ale nikomu po kielichu dziecka na ręce dawać nie będę. Ewentualnie jakieś czerwone winko się kupi, żeby wznieść toaścik Malutkiej, ale nic poza tym. Chyba, że się będą upominać - na wszelki wu wstawimy do lodówki ze dwie flaszki...

pogoda trochę do dupy. Szaro, buro, deszcz pada. Ale ciepło, bo 7* na plusie.

laaf ja też fb jeszcze nie ogarniam. Trochę zamotane to jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umnie tez raczej bez alkoholu sie nie obedzie, wszyscy jak sie razem widza raz na pół roku to nie bede umiała odmowic 😉 😉chciany planujemy w listopadzie ale na 100 to jeszcze nie wiem 🥴 idemlodemu zrobic kurczaka z warzywami 😜 😜 😜zobaczymy czy posmakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, Laaf, ja też dołącze do grona osób, które jeszcze nierozgryzły fb, mój mąż coś tam mi pokazuje, więc powoli się uczę, ale też trochę brak czasu na siedzienie na tej stronce. Moja siostra to co innego, ona wymiata, ma się wrażenie, że całyczas jest na fb...hehe.

U mnie na chrzcinach wyszło po 2 kieliszki na osobę białego wina do obiadu.

Ja na szczęście w komplet wcinęłam się, nawet był ciut luźny, tylko miałam problem z tymi koszulami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...