Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zima stulecia bedzie jak w tamtym roku, nie wierze,że bedzie gorzej, kiedys zawsze jak byłam mala to były takie mrozy, tylko ludzie o tym zapomnieli 😜 rozmawiałąm z męzulkiem a teraz troche popisze i ide na dół do szwagierki na chwile, bo przyjechali na noc z synkiem, który jutro zostaje u nas, ząbek mu sie wykluł w koncu 😉 ma 10 miesiecy 😉 huurrraaa 😉))

A kubus słodko juz sobie spi a ja skocze sie szybciutko wykapać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW gratulujemy Piotrusiowi pierwszego ząbka 😉
Dzis jakiś dzień ponury na nic ochoty nie mam.
Nie wiem co robić Jula je max 120ml kaszki takiej na dobranoc o 20.00 budzi sie po miedzy 21 a 22 na jedzenie potem 23 a 24 potem 1.30 potem kolo 4 no nigdy tak nie miala a ja rano o 7 to juz nawet nie wiem jak sie nazywam. Dzis miala przerwe 4.30 do 6.00. Moze macie sposoby zeby to zmienic. W nocy nie je wiecej niz 90ml bo zasypia podczas jedzenia.
Waja- współczuje. Ja to bym ostro sie kłuciła, a mój mąz to by uświadomił teściową z resztą kogokolwiek zeby tą kielbasę wsadzil sobie w dup... ;p
Angela kiedy ten wielki dzień, bo to chyba juz niedługo 😉 Był już panieński?
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no usrane z ta pogoda ma byc 🤢
Komsi mam temata, dryndol 😉
wlasnie Wajeczka...ta sytuacja ze tesciowka walnela tekstem i poszla do kuchni..bys przy tym???? bo nie rozumiem jakim prawem wziela mala i poszla z nia...po za tym ten tekst z kielbasa??? jasna cholera przeciez to wasze dzieciatko i co to ma byc zeby ktos wam mowil co macie robic?? a ta wywrotka..nic nie powiem...bo ja mam te pieprzone zawroty glowy i nawet nie wiesz ile razy ja mam wizje ze mnie zakreci i sie wywale na Dawida jak lezy sobie na macie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się zimy jakoś nie boję 😉 tylko mi męża będzie szkoda, bo będzie się tłukł naszym gratem przez całe zakorkowane miasto 🤢
kruszyna a jesteś pewna, że Jula się tak budzi na jedzenie? 🙂 Może ma jakiś koszmarek, może coś jej przeszkadza, ale niekoniecznie musi być wtedy głodna, tym bardziej, że niewiele je. Nie wiem czy od razu dajesz jej flachę, ale spróbuj ją bez jedzenia uśpić. 5 godzin powinna spokojnie bez jedzenia wytrzymać.
Ja zaraz zrobię sobie kolację, dziś jestem na płynnej diecie (nie mam apetytu, na siłę zjadłam rano płatki kukurydziane na mleku i później talerz zupy na obiad). Przydałoby się zjeść coś konkretniejszego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna moj maly tez tak ma, ale nie ze glodny jest tylko ma wzdecia i troszke sie napina bo nie moze sobie purtnac 😞 wiec na spiacego wyciaga z lozeczka troche nosze na raczkach az znow wpadnie w taki gleboki sen i zasypia dalej i sobie spi. miedzy tymi pobudkami nie daje mleka bo tez malo wypijal tylko daje mu herbatke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂 ja też mam termin na czerwiec 2010 dokładnie 15-go 🙂 jestem z Wrocławia, to moje drugie dzieciątko 🙂 Pierwsze ma już 15 lat 🙂)Śmiejemy się że jak córka wyjdzie z bratem/siostrą na spacer inni pomyślą że to ona jest wczesna mamusia 🙂 Pozdrowianka dla wszystkich czerwcóweczek 🙂



Patrzcie co wyszukalam tak sobie klikajac na stare strony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek napisał(a):
Hej dziewczynki 😉 mam pytanko czy czujecie coś już jakieś bulgotanie w brzuszku 😁 bo ja tak (może mi się zdaje) ale takie uczucie jak by mi w jelitach zbierało sie na bąka 😁 ale w miejscach gdzie nie ma jelit typu pod prawa łopatką ciut niżej albo pod brzuchem z przodu 😁 hehe



Zuziek pamietasz te bulgotnie... ale sobie wspominammm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natka78711 napisał(a):
Sms od Kwaśki :

"więc tak ... krwawienie chyba ustało , nie mam jak zajrzeć 😉, skurcze teraz co 5 minut , coraz bardziej bolesne . Na izbie miałam 2cm rozwarcia , teraz pewnie więcej , bo bo miednica boli jak cholera . pobrali mi krew na próbę krzyżową , założyli opaske identyfikacyjną na łape i teraz czekam na badanie ginekologiczne . Ale wszyscy mówią że dziś będzie cc , chyba że skurcze przejdą , w co każdy wątpi . To kto to tam stawiał ze się pierwsza rozpakuje ? "

napisałam jej że czekamy w takim razie na tę jej kinderniespodziankę z niecierpliwością i czekamy na sms jak tylko bedzie w stanie napisać 🙂
Wygląda Kobitki że bedziemy ciociami 🙂


a pamiętacie to 😁 hehe pierwsza czerwcowa tzn. wtedy tak myśleliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pindole tak sie kurna zaczytalam ze prwie ttu uspiam lece spac...

No tylko jeszcze info od laaf na temat pogody z tamtego roku w morde jeza, teraz bedzie lepiej!

"
Dziewczynki a jaka pogoda u was? U mnie bialutko ślicznie i ciągle sypie. Na mojej ulicy co chwila zakopują sie samochody a trawaje w calym wrocku nie jezdza:P NIe pamietam juz takiego sniegu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole 🙂
😁 😁 😁Komsi, Zuziak ale Was na wspominki wzieło 😁 😁 dobre, dobre...

Komsi temata nie zapomne, zgadamy się 😉

wczoraj Dawidek na spacerze spal 2,5h od 12 do 14.30 i wiedzialam ze mu sie wszystko pochrzani...padl po butli (50ml) o 19.00 obudzil sie o 00.30 na jedzenie 😮 a rano nie śpi od 5.30 😲 i tym sposobem ja tez juz od tej godziny nie spie 😞 nie moge mu pozwolic na takie dlugie spanie w dzien 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 😞
Moja trzecia nocka to koszmar mały budzi sie co chwilke , je 2,5h i nie zasypia zaraz po tylko co chwile budzi sie placze i nie wiadomo oco mu chodzi .To juz 3 nocka taka ze spie morze 3 godzinki i padam na ryjka cholera nie wiem co sie z nim dzieje, mam juz dosc 😞. kurna co to sie porobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

No wzięło dziewczyny na wspominki 🙂 fajnie tak cofnąć się do czasów ciążowych, sama nieraz czytałam wyrywkowo stare posty 🙂 Teksty czasami są nieziemskie.

Zuziaku, a tego mojego posta nigdy nie zapomnę.
Jeszcze dzień wcześniej popołudniu pisałam do Laaf, jak tam u Ciebie i czy coś wiadomo, bo byłam na moim remontowanym wtedy mieszkaniu, poleciałam jeszcze chłopakom po hot-dogi, oczywiście największego smaka to ja miałam, potem poszłam do pizzerii po obiad na wynos dla mnie i mojego męża i potem sobie leżałam na kanapie w jedynym przygotowanym już pokoju, czyli u babci mojego Sebka, wróciliśmy do domu i jeszcze zajrzałam na brzuszka, żeby Tobie pogratulować, no i pisząc to pytanie, jakby mi ktoś powiedział, że 2-3 h zaczną się skurcze oraz poród, to bym autentycznie wyśmiała. No cóż trafiło na mnie i bardzo dobrze 🙂 a i jeszcze przecież Anię233, tyle że ona coś ok.24 urodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...