Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o ciu Komsi 😮

a Laaf dziękuje jeszcze raz za smoka 😉 ale w jednym się nie dogadałyśmy 🙂 ja z Nuka mam taki smoczek do butelki :P http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://sklep.petit.pl/photo/NUK%2520Smoczek%2520silikon%2520721184.jpg&imgrefurl=http://sklep.petit.pl/go/_info/%3Fid%3D1397&usg=__3B6qS5Vl8acM5B0Zsv00eFlPvjE=&h=300&w=294&sz=8&hl=pl&start=8&zoom=1&tbnid=SdB3fx4XlRy0pM:&tbnh=138&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dsmoczki%2Bnuk%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D608%26tbs%3Disch:10%2C600&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=344&ei=x6vFTKD-LY7KjAfhp-C5BQ&oei=w6vFTJ7YKJDKjAfKhYS5BQ&esq=2&page=2&ndsp=15&ved=1t:429,r:5,s:8&tx=56&ty=131&biw=1024&bih=608 a ty wysłałaś taki http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://dino.sklep.pl/nowy/images/smoczki_butelka/nuk_sm_silik_mleko_m.jpg&imgrefurl=http://dino.sklep.pl/nowy/smoczki-na-butelke-c-8_35_85.html&usg=__XazWwQIXyVrQjdFNkXepD-C9ulU=&h=130&w=107&sz=10&hl=pl&start=23&zoom=1&tbnid=fJyrsjgCjlxgcM:&tbnh=104&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dsmoczki%2Bnuk%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D608%26tbs%3Disch:10%2C900&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=831&vpy=247&dur=563&hovh=104&hovw=85&tx=104&ty=62&ei=zavFTKnwLIfQjAehk425BQ&oei=w6vFTJ7YKJDKjAfKhYS5BQ&esq=3&page=3&ndsp=15&ved=1t:429,r:4,s:23&biw=1024&bih=608 ale nie martw się mam butelke do którewj taki smoczek pasuje dzisiaj na noc wypróbuje jak młoda bedzie z niego piła 🙂 buźka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde a ja zapomnialam wypelnic te ankiety ze szpitalnych prezentów, a tyle razy sama biegalam za matkami, zeby je wypelnialy 🙂

Ja zamierzam wrocic do pracy we wrzesniu, chcialam w styczniu, ale zdecydowalam, ze to jeszcze za wczesniej.Bylismy nawet w zlobku zeby sprawdzic co i jak.A nie wiecie czy do panstwowych zlobkow tez sa punkty rekrutacyjne tak samo jak do przedszkoli?
Najgorsze jest to, ze bede musiala szukac nowej pracy, ale jakos to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 Ja u mmay aKubus spi. miałam dzis mase roboty. mama caly dzien wpracy to sprzatalam i robilam obiad i jeszzce bylam na zakupch 7 km od wioski zeby isc na solarium przed slubem i obiadki Kubusiowi zrobic, a tak wszystko oki, mąż wraca w sobote do domku;D Biedna Kaska i komsi;( aby szybko sie zagoiło;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, do żłobków raczej nie ma pktów rekrutacyjnych (przynajmniej w Gdańsku), tylko zapisujesz w kolejke, jak już będzie miało być dziecko przyjęto to pewni trzeba będzie załatwić biurokrację, zapłacić (o zgrozo w państwówce). Olcie do jednego żłobka zapisałam w lutym, a do drugiego jak wyszłam ze szpitala - od momentu jej urodzeniu co miesiąc potwierdzam, że jestem zainteresowana miejscem w tych placówkach, obecnie załatwiam sprawę mailowo, a panie odpisują mi że przyjęły do wiadomości i podają miejsce na liście oczekiwania.
Fajnie, że podałaś cynk do bebilonu, z chęcią wyślę po taki poradnik.

Komsi, Ty bidulka tak jak Kkasia, też trzymaj się dzielnie i niech szybko się goi.

Lecę do mężusia i na kawkę o raz pączka z wiśniami...mniam

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Szlag mnie trafi !!!! Wyobraźcie sobie , policzyłam ile jeszcze mi wolnego zostało i jasna kur.a mać wszystkie macierzyńskie , urlopy i opieki jakie mam do wykorzystania kończą mi się 21grudnia ... Co w praktyce daje powrót do pracy akurat na święta ... Szlag .... już widzę nockę w Wigilię !!!!!!! Wrrrrrrrrrrrr .... takie to moje szczęście , cholera !!!!!

ufff .....

Antek już chrapka , a ja mam jeszcze do napisania rezygnację z tel stacjonarnego , potem spadam spać ....

Dobrej nocki Wam życzę .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie dlatego chcialam wrocic dopiero w styczniu, a na swieta byc z Jula.Ale Natka moze oddzialowa okaze sie laskawa dla Ciebie i nie zapoda Ci dupnych dyzurow.

Dziewczyny, dziewczyny a dla mnie skonczyl sie dzien dziecka, wlasnie dostalam okres.Na razie plemienie, ale czuje ze sie rozkreci. Od lipca zeszlego roku nie mialam okresu.W sumie fajnie, ze sam z siebie bo przy moich dlllugggich cyklach myslalam, ze bede miala problem, ale luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waja we Wrocławiu do żłobków pańtwowych prowadzona jest rekrutacja na podobnej zasadzie jak do przedszkoli, tylko punkty dostaje się za roszkę inne rzeczy... Wszystko znajdziesz na stronce Wrocławia.

Kwasiek wkońcu miałam czas i wszystko napisałam Ci w mailu 🙂

Spokojnej nocki, a Komsi i KKasia szybko leczcie te rączki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Waja a czemu nie mozesz wrocic do poprzedniej pracy? pamietam ze bylas na jakis rozmowach z nowym zarzadem jeszcze w ciazy...
Natka moze cos wymodzisz i wrocisz dopiero po sylwestrze bo jednak praca pielegniarki wymaga dyspozycyjnosci i moze wlasnie wypasc dyzur centralnie w swieta.

Komsi bez komentarza 😁 😉 to rzeczywiscie trzymalas za mnie kciuki a raczej kciuk 😉 😜

Kwasiek zacznij juz szukac pamietam jak bylas w ciazy ze cie na rozmowe zapraszali... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski
Komsi współczuje 😞 oby szybciutko byl sprawny.
Słuchajcie od piatku jest u nas 3,5 letni chrzesniak męża, bo jego 3 miesięczny braciszek leży w szpitalu na zapalenie płuc 😞 😞 😞. Ich mama razem z Kubusiem jest w szpitalu a Piotrus u nas. Mam nadzieje ze tylko Jula sie nie zarazi. Takie maleństwo i od samego początku ma jakies problemy, kolki, skaza i teraz to- bidulka oby bylo dobrze, bo zapalenie płuc u takiego maluszka to nie ciekiewie.
Mnie sie kończą urlopy itp. 29 listopada. Chialam wrocic do nowej pracy, ale jeszcxe nie dzwonili 😞
Miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja do pracy nie wracam nie zostawie malego obcej babie zby mi sie na dziecku wyzywała jak zle wstanie od rana jakos bedzie musieli dac rade , nie wiem morze cos pomysle o tym allegro zeby choc pare groszy dorobic ablo praca na weekendy zobaczy sie mi urplop konczy sie ostatniego listopada puzniej kuron a dalej bede sie puzniej martwic 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...