Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aleksandra współczuje, decyzja pewnie bedzie trudna, ale pamietaj ze liczys sie Ty a nie jakis pippipip.. Samemu jest się ciężko zmienić, więc kogoś jeszcze ciężej będzie.
Widzę ze czerwcowe mamuśki tworzą mocny i sliny klan- nie ma tematu z którym sobie nie poradzimy 🙂 Dla niektórych to fajna odskocznia od codzienności.
Czytałam ostatnie posty i tak jakos Zuziek nie widziałam. Coś się stało?
Chciałam kupic sobie sukienke na chcrzciny, ale nie ma na mnie rozmiaru jestem załamana... jak są jakieś kiecki to cholera jasna jak na stare baby. Nie wiem co mam robic, moja waga sie zatrzymala po porodzie na 79kg i tak stoi... jeszcze z tymi rozstępami czuje sie coraz mniej atrakcyjna... taka do du...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aleksandra, czasami łatwiej jest się wygadać komuś obcemu, niż osobom bardziej znanym. No więc wykorzystuj nas, póki możesz 😉

kruszyna
, don't worry, na moje 34 tez ciężko znaleźć jakieś fajne ciuchy. No, chyba że w dziale dziecięcym 😁

Dziś jestem pierwsza na forum! 🤪 Młoda wczoraj zasnęła tuż po 18 😮 i ni cholery nie dało się jej obudzić. Brałam ją na ręce, tarmosiłam, karmiłam - nawet oczu nie otworzyła. A teraz się obudziła i dokazuje. Oczy jak 100 zł, leży teraz na brzuszku w towarzystwie maskotek, zaśliniona cała 😁 Ostatnio obróciła się kilka razy z brzuszka na plecki, ale jeszcze troszkę trzeba jej pomóc. Obracanie się z plecków na brzuszek lepiej jej wychodzi. Sama obróciła się już 2 razy 🙂 🙂

Ooo oczka czerwone, ziewać zaczęła. Może zaraz pójdziemy znów spać? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki

u nas dzisiaj rodzinka już jedzie do warszawki a my po południu uderzamy na wieś do moich rodziców

kurcze coś mnie zaczyna gardło boleć miała któraś tak? Co można brać jak się karmi piersią?
Mam jakieś Isla mint z alg czy czegoś takiego kupiłam jak w ciąży mnie zaczynało boleć ale jakieś kiepskie są

Aleksandra wiadomo decyzja ciężka tymbardziej przy tak malutkim dziecku ale dla mnie facet który podnosi rękę na kobietę to kompletne zero i napewno się nie zmieni a coś wiem na ten temat bo moja siostra żyje w takich chorym związku

Kwasiek to ja zamawiam pierwsze miejsce a tobie drugie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 noc u nas udana jesli chodzi o powrót meza, ja waze 65 i czuje się super, rozstepy zmniejszyły sie bardzo przez te 4 miesiace smarowania a Kubus zrobil nam pobudke juz o 6 rano, wczesniej po 24 i po 3, no niezle, w ogóle sie nie wyspałąm ale szczesliwa jestem ze męzulek juz z nami;D Aleksandra, jak facet Cię nie szanuje, to nie ma sensu, bo o to tez chodzi w zwiazku,żeby Cię szanował, wiem, że przeczytasz, moze nic z tym nie zrobisz, ale chyba nie chcesz tak zyc? Z damskim bokserem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf ja to takiego coś pomiędzy waleniem a wielorybem- MASAKRA!!!!
Angela nawet nie wiesz ile bym dala zeby miec 65kg. Najgorzej jak tak waga tak stoi i sie nie rusza. Wtedy mam zero motywacji do czego kolwiek. Na ćwiczenia nie mam czasu, ale nie jem juz wieczorem, slodyczy tez nie jem.
Kurcze co Wy robicie że Wam tak dzieciątka ładnie śpią. Moja budzi sie 4 razy w nocy.
A teraz sobie spi. Jula juz pięknie sie sama przekreca z pleców na brzuch, ale jej to nie wystarczy i mala artystka robi mostek na brzuchu. Opiera sie na głowie i palcach i tak sie wwygina. Na łózku juz jej samej bez zabezpieczenia nie zostawiam, bo ona tylko myk na brzuch i tak sie przesuwa po łóżku że cięzko mnie by tak bylo a ona pyk pyk i juz przy przegu.
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna czytając twojego posta to jabyś o mnie pisała waga stoi w miejscu 80 kg i nic nie drgnie no chyba żed nie w tą stonę co trzeba

Mała w nocy wstaje 3 razy a czasmai nawet i 4 tyle że drobniutka jest to też i szkoda mi jej zabierać tego nocnego jedzenia ale jak będzie miała pół roku to wykorzystam metody z książki o zasypianiu

a kica podobnie jak twoja na macie to się przekręca z brzuszka na plecki albo leży na pleckach i tak dupką podskakuje że się o 180 stopni potrafi przekręcić a złóżka to by spadła napewno, w bujaczku muszę ją przypinać bo tyłek do góry i się zsuwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
moje dziecko pobiło dzis rekord w nocy spania bez karmienia , zasnoł o 19.30 raz sie cos tam prebudził na chwilke i spał do 5.30 🤪 🤪szok raano przezyłam prawie 11 godzin bez szamania wciagnoł kaszke malinowa i poszedł dalej kimc heheh.
Moje mlode to leniwe jezeli chodzi o przewroty morze za mało go klade na brzuszku hmmm 🤔 zobaczy sie 😉miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie nie odchudzalam tylko zaczelam mnej jesc rano i w obiad a kolacji wog,ole i jak juz to jogurt activia, i pomaga, waga stanełe mi na 72 a teraz juz 65 w tak krótkim czasie, niejedzenie kolacji pomogło mi bardzo, bez zadnych cwiczen, no moze brzuszki prawie codziennie robiłam po 50. Sylwia głosik oddany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ze spaniem Maxym od dwoch dni zaskakuje 😉 dzis np. 19.30 kimac o 22.40 zjesc i spac do 7 😉 Kochany Synek 😉 teraz te spi, no bo prezciez nrmalnie to kimmy do 9 😉 wiec chlopak troche rozstrojony ze o 7 wstal 😉a ze starzy poimprezowi wczoraj byli to o 9 juz spali wiec zaden problem byl wstac o 7 z niuniuskiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi kurna my sie rozmijamy...ide zaraz na cmentarz tatuśka odwiedzić 😉 jak wrócę dam pigla może uda się pogadać 😉
Kkasia Dawid tak nagle sam z siebie zaczął się przewracać i to z pleckó na brzuszek a nie odwrotnie 🙂 fakt że już zdarzało mu sie na boczek samemu przekręcić i w końcu przekulał się 🙂

Sylwia nie wiem ale nie mogę zagłosowac bo piszę że zapraszają jutro 😮 a ja przecież nigdzie nie głosowałąm 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A nasz gagatek też zaczął się powoli przekręcać - na razie z pleców na boczek. Coraz więcej czasu zabawy spędza na brzuszku i teraz to jest chyba dla niego ciekawsze niż leżenie na plecach na macie. Nauczył się już nawet brać w ręce zabawki kiedy leży na brzuszku 🙂 No i oczywiście przekręca się, też potrafi o 180 stopni.
Aleksandra, nie wiem co mam Ci powiedzieć, bo sama nie mam takich problemów. Obracam się bardzo mocno w środowisku informatycznym i to rzeczywiście często są ludzie do których trudno trafić, szczególnie jeśli się rozmawia emocjonalnie. Ja bym chyba spróbowała na jakiś tydzień, dwa przenieść się z Małym gdzieś poza dom, żeby ochłonąć. Powiedziałabym mu, że czuję się źle traktowana, ale nie chcę teraz z nim o tym rozmawiać, bo jestem za bardzo rozżalona i wyprowadzam się, żeby zebrać myśli do spokojnej rozmowy po powrocie. Wydaje mi się na podstawie tego co piszesz, że tylko bardzo spokojna rozmowa bez emocji może tu coś zdziałać a o to bardzo trudno bez takiej chwilowej izolacji jak sobie nawzajem działacie na nerwy. Może spróbuj do niego napisać list? Taki w którym napiszesz co w nim kochasz a co Cię boli i przeszkadza - tak żeby wiedział, że nie same pretensje masz do niego. Wtedy łatwiej jest zapanować nad emocjami, a jemu też będzie łatwiej go przyjąć do wiadomości, bo będzie mógł na spokojnie się zastanowić nad każdym słowem. Mimo wszystko próbowałabym ratować ten związek, żeby za jakiś czas nie pluć sobie w brodę, że zrobiłam jakiś nieodwracalny krok bez wykorzystania innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Dziewczyny 🙂

Laaf, czasami zdarzy się Olci pod wieczór zasnąć - najkrócej śpi z 15 min., najdłużej ok. 45 min., zresztą jakby dłużej spała to obudziłabym ją.

U mnie mała się obudziła się po 3.00, o 5.30 i już po cycu balowała do rana, oczywiście najlepiej jej turlalo się lub leżało brzuchu. Potem zasnęła prawie na 1 h ok. 11.00. Wogle od wczoraj coś się małej przestawiło z zegarkiem, bo ostatnio wstawała po 6.00, 6.30 lub przed 7.00, a wczoraj po 5, dzisiaj jak wyżej napisała. No zobaczymy jak dalej będzie.

No mi udało się zjechać z 84 kg do 69 i narazie waga stoi, trochę brzuszki kłaniają się, ale ciągle nie mogę się zmotywować, z resztą ciała w miarę ok. spokojnie mogę nosić 40. Rozstępów na brzuchu nie miałam, a na piersiach część poznikała, a pozostała reszta jest mało widoczna.

Idę karmić moją głodomorkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spox ohgarniemy sie 😉
Dawidek sie przewraca, a Maxym wygina lezac na plecach tak, ze pewnie niedlugo tez bedzie potrafil 😉 spokojnie pomalu niech sie dzieciaki ucza akrobacji 😉
Maja z kindzia zabawe jezdza szybko wozkiem po chacie, maxym azpiszczy z radosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, spoko, martwiłyśmy się, jak wszystkie byłyśmy brzuchatymi tykającymi bombami 😉 teraz to luuuzik 😉

my się 1,5 godzinki zdrzemnęłyśmy, Aga została obudzona, wykąpana i teraz tatuś jej gra na gitarze 😎 a ja wcinam kolację.

Hehe mąż gra, a Agniesia śpiewa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek wysłałam CI maila 🙂

Jeśli chodzi o wagę to ja się pochwalę. Z 95 mam już 66 🙂 No ale brzuszek trochę został, bo jakoś do ćwiczeń nigdy nie miałam natchnienia. Jeszcze 8-10 chciałabym zrzucić, to wtedy byłoby jak za dobrych studenckich czasów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...