Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja Zuzka czeka na zupke i tez padnie lewo na oczy patrzy i się dziwie że jeszcze nie płacze... dzisiaj tez młoda się zerwała bo sąsiad u teściów wiercił aż głowa bolała... 🤢

aż się boje jaka ona dzisiaj bedzie na imprezie no i gdzie zaśnie! jest pokój od szwagra ale może on bedzie chciał posiedzieć z dziewczyną :P zobaczymy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuśki

ja się wreszcie obrobiłam i mam troszkę czasu na brzuszek

dzisiaj pogoda piękna więc idziemy na spacerek

dziewczyny z jakiej firmy były te miękkie łyżeczki?
bo nie pamiętam a muszę wreszcie kupić
bo małej zaczełam dawać jabłko i jabłko z marchewką ALE NIE SŁOIKI TYLKO SAMA TRE NA TARCE
a na szczepieniu jak byliśmy to doktorka od 5 miesiąca mówiła że mogę zacząć dawać zupki

może wynajdę dziś jakąś ładną miseczkę dla niuni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 😉
Powiem tak jak czytam co się u niektórych z Was dzieje to naprawdę można by bylo o tym książki pisac Zuziek, Kicia... Oby wszystko sie poukladało
Ja mam serdecznie dosyc juz remontow- naprawde podziwiam np. Kwasiek bo przeciez ona w ciazy sie przeprowadzala i wszystko sprzatala itp. W tym roku juz nic ni ebedzie na szczescie. Ale w przyszłym bedzie zrywanie podlogi w najwiekszym pokoju i wylewka- to bedzie jazda.
Jak tam Wasze pociechy maja juz zabki? U mnie na razie nic. Jula juz zaczyna sie podnosic na kolankach tak jak do raczkowania, ale postoi chwile pochwieje sie i upada hehe- jeszcze nie wie ze trzeba raczkami i nozkami pracowac 😉 Wie juz np. kiedy bedzie jedzonko i mala buteleczke nuka z piciu sama sobie trzyma i celuje do buźki 😉
Mnie sie laba konczy 6 grudnia wtedy Julcia konczy 6 mc- czas leci ze hoho
buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda się obudziła na jedzonko i znów zasnęła. Pozwolę jej pospać pół godzinki i będę ją budzić. A teraz może w końcu śniadanie zjem 😮
Jutro szwagier do nas przyjeżdża, zostanie do niedzieli. A mąż wziął urlop na poniedziałek i wtorek 🤪 doczytaliśmy, że jednak w przyszłym roku urlop tatusiowy trwa jeden tydzień, więc mąż zdecydował, że wykorzysta go jeszcze w tym roku w grudniu. Ja nie mam nic przeciwko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😁
My wrucilismy dzis do domku, mały zdrowy okazało sie ze zle zareagował na antybiotyk i tak to sie skonczyło ale przy okazji porobili mu wszystkie badania i wsio jest ok w moczu tez zadnych bakterii niema teraz musze go pakowac probiotykami zeby mu zoładeczek doszedł do siebie
Prawie bym zapomniała sie pochwalic ze w szpitalu wyszedł nam pioerwszy zabek teraz czekamy na nastepne 😁 pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek,
my po lekarzu i szczepieniu. Dzis z tata 😉 Plakal Maxymolek tylko przy podaniu szczepionek, potem jak go kinol wzial na rece to nawet skrzeczec radosnie zaczal.
Co do bolow niuncia lekarz powiedzial ze pierwsze dwa zeby na dole ktore wychodza najczesciej pierwsze nie bola niesamowice jakos, i ze tylko te u gory z bokow i z tylu najgorzej. U Maxyma nie widac zeby cos tam sie pchalo, wiec jeszcze czas. Brzuch obejrzal, osluchal, wzdec nie ma, wszystko w spokoju pracuje, dal jakies takie male "lewatywki" w razie jakby dzis marudkowal i kupska nie walnal do wieczora. Powiezdial ze czasami sa marudne dzieciaczki 😉 no daniel sie smial ze tak mnie ze stoickim spokojem wysluchal doktorek jak pwoedzialam ze Maxym niespokojny... on yhmmm tak tak... jakby mu sie na ozorek cisnelo, pani myslala ze co ? ze dzieci to grzeczne 24h na dobe maja byc 😉 no ale nie powiedzial wiec git 😉wiec ciesze sie ze osluchany Maxymo obejrzany i ze wszystko git.
A! zwazylam go 8400g. Gtubalini wiec fajiutko wazy 😉 Spi teraz, kindzio zaraz wylatuje z chaty, mam nadzieje ze mlody dzis spokojnie znieise wieczor 😉
Kkasiu witamy z powrotem Was i gratulujemy zebiska pierwzsego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, to mi w takim razie powiedz jak się do tego ekranu dostać bo ja mam dużo bardziej uproszczony bez żadnych takich bajerów 😉 Sam tekst i pzyciski do zapisywania 😮
Przygotowaliśmy się do zimy i kupiliśmy buty. Staśkowi zajęło 20 s pozbycie się ich 🤪
Muszę opracować jakiś sposób na przytwierdzenie ich do Staśka (albo do kombinezonu chociaż).
Krem też kupiłam - chciałam Skarb Matki ale jest po 6 miesiącach, taki młodszy był tylko Chicco.

Ups... jakaś niespostrzegawcza baba jestem - weszłam do edytuj i są te wszystkie bajery - albo jestem ślepa albo wcześniej ich nie było???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja bylam wymienic i napierdziec w oponki a Daiwdek z babcia na spacerku hulal 🙂

KKasia super ze juz wrociliscie 🙂 ciesze sie ze nic powaznego Gerdzikowi nie bylo 🙂 no i oczywiscie gratuluje pierwszego zabka 🙂

Komsi bo to tak jest..przyzwyczajamy sie ze dziecko jest grzeczne a okazuje sie ze rozki tez moze pokazac 😉 a po za tym moze Maxymek ma ten skok rozwojowy...Dawid jak zaczyna sie nudzic tym co juz umie to tak ze dwa dni marudzi a pozniej pojawiaja sie nowe umiejetnosci i juz jest spokojnieszy bo nie jest znudzony 😉

Zuziaku, moja synowa rozrywkowa dziewczyna na imprezie bedzie sie napewno super bawic 🙂

Kwasiek a co Cie natchnelo zeby Adze dac smoczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczyny,

my wczoraj byliśmy u pediatry bo miałam kila pytań. Niestety posiew wyszedł nam niedobrze - prawdopodobnie źle pobraliśmy, ale zanim powtórzymy wyniki mamy smarować Małemu siuraka maściamy.
Antoś waży już 8700 i ma 71cm. Poza coś go uczula, myślę że jabłko (które już wyeliminowaliśmy z diety) ale chyba coś jeszcze Małemu nie odpowiada. Pediatra mówiła, że miała kiedyś dziecko uczulone na marchewkę także... Aj już mnie wkurzają te plamki na buźce.

W sumie u nas bez zmian. Mały ładnie przesypia noc, w dzień dwie drzemki, ładnie wcina obiadki i podwieczorki, ząbków nie ma i nadal ich nie widać...

Miłego popołudnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka a jakie ma plamki na buźce? Bo to może być podrażnienie od śliny - u nas tak jest, Aga cały czas ma takie krosteczki na bródce, smaruję jej to kremem, ale nie schodzi...

a tak poza tym, to skończyłam robić podkładki i zabieram się za kuferek 😉 a z kuferkiem pójdzie duuuuużo szybciej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

powie mi któraś z jakiej firmy te miękkie łyżeczki

My też mamy krem z nivea na każdą pogodę, i dobry jest
a pampersy dostaliśmy moim zdaniem lepiej wchłaniają kupkę bo nasze to jeszcze takie żadkie po prawie samym mleczku a pozatym może są troszkę bardziej miękkie ale 10 zł na paczce to sporo i wolimy te tańsze pampersy w selgrosie kupiliśmy ostatnio 72 szt za 33 zł

moje dziecko ostatnio wyłazi z półśpiochów bezuciskowych kładę ją spać ubraną a wstaje beż gaci i chyba musze jej jakieś zaszewki porobić żeby jej tak nie spadały chudzielcowi jednemu a waży 6100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...